Weekend Gwiazd POZKosz: 20 maja rusza głosowanie!

17.05.2016 20:49:00 | Adam Greczyło

W dniach 24 - 26 czerwca zaplanowane zostały kulminacyjne punkty obchodów 70 lecia pomorskiej koszykówki w ramach których zostanie rozegrany Mecz Gwiazd POZKosz pamięci Wojciecha Pietkiewicza. Tradycyjne głosowanie na pierwsze piątki drużyn Juniorek i Juniorów rusza 20 maja i potrwa do 3 czerwca.

 


fot. Wojciech Figurski / 058sport.pl

W głosowaniu tradycyjnie należy wskazać po pięć zawodniczek i zawodników do każdego zespołu. Tradycyjnie już pierwsze piątki wskażą kibice, a pozostałych siedmiu zawodników do każdego zespołu wybiorą trenerzy obu ekip.

W tym roku zespoły w meczu juniorek poprowadzą: Magdalena Szymkiewicz, Monika Ciecierska (Wschód) oraz Karolina Wieczorek i Łukasz Nieleszczuk (Zachód). Zespoły w meczu chłopców poprowadzą Janusz Kociołek, Mateusz Żołnierewicz (Wschód) oraz Przemysław Bieliński, Robert Jakubiak (Zachód).

Mecz Gwiazd POZKosz to również konkursy - rzutów za trzy punkty, trójka z trzech pozycji oraz wsadów. Do udziału w konkursach zapraszamy wszystkich chętnych - szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń znajdują się dziale Konkursy. Termin zgłoszeń do konkursów upływa 19 czerwca, w przypadku dużej liczby zgłoszeń organizatorzy zastrzegają możliwość organizacji kwalifikacji w godzinach porannych 25 czerwca. Nagrody w konkursach podczas Meczu Gwiazd już po raz trzeci ufunduje Basketmania.pl.

Na koniec głosowania należy podać swój adres e-mail, oddany głos zostanie zaliczony dopiero wtedy kiedy odnotujemy kliknięcie w linka, który będzie znajdował się w mailu przesłanym na podany podczas głosowania adres mailowy.

W tym roku w miejsce spotkania zwanego świętą wojną rozegrany zostanie mecz 20 lecia Asseco Gdynia - szczegółowe informacje na temat tego spotkania zostaną podane niebawem.