U10 i U11: Rozpoczynamy rozgrywki

10.01.2017 00:44:00 | Adam Greczyło

Po feriach zimowych Pomorski Okręgowy Związek Koszykówki rozpoczyna rozgrywki U10 i U11 dziewcząt i chłopców. Przedstawiamy szczegółowe informacje na temat pierwszych turniejów kwalifikacyjnych.

 

W tym sezonie rozgrywki U10 i U11 będą rozgrywane według nowego systemu rozgrywek. Po turniejach kwalifikacyjnych zespoły zostaną podzielone na dywizje A i B (w U10 chłopców dodatkowo Dywizja C). Po każdym turnieju ostatni zespół z dywizji A spada do dywizji B, a pierwszy zespół z dywizji B awansuje do dywizji A.

Szczegółowe informacje znajdują się terminarzu rozgrywek turniejowych, który znajduje się w dziale Dokumenty - Komunikaty

U10 dziewcząt - Turnieje kwalifikacyjne

Grupa A - 18.02.2017 - organizator: TMK Pomorze Tczew - udział biorą: TMK Pomorze Tczew, Bat Sierakowice, UKS Siódemka Sopot, UKS Basket Ósemka Wejherowo,

Grupa B - 25.02.2017 - organizator: UKS Kielno - udział biorą: UKS Bat Kartuzy, UKS Bryza Kolbudy, GKS Korsarz Gdańsk, UKS Kielno

U11 dziewcząt - Turnieje kwalifikacyjne

Grupa A - 5.02.2017 - organizator: GTK Gdynia - udział biorą: TMK Pomorze Tczew, UKS Siódemka Sopot, UKS Baskt Ósemka Wejherowo, GTK I Gdynia

Grupa B - 12.02.2017 - organizator: UKS Bat Kartuzy - udział biorą: UKS Kielno, UKS Bryza Kolbudy, GTK II Gdynia, UKS Bat Kartuzy

U10 chłopców - Turnieje kwalifikacyjne

Grupa A - 19.02.2017 - organizator: STK Czarni Słupsk - udział biorą: GKS Korsarz I Gdańsk, UKS Basket Ósemka Wejherowo, STK Czarni Słupsk

Grupa B - 26.02.2017 - organizator: UKS De La Salle Gdańsk - udział biorą: GKS Korsarz II Gdańsk, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, UKS De La Salle Gdańsk

Grupa C - 19.02.2017 - organizator: UKS Bryza Kolbudy - udział biorą: TMK Pomorze Tczew, GAK Gdynia, UKS Bryza Kolbudy

Grupa D - 26.02.2017 - organizator: KS Jedynka Pelplin - udział biorą: SKS Gdynia Sharks, UKS Siódemka Sopot, KS Jedynka Pelplin

U11 chłopców - Turnieje kwalifikacyjne

Grupa A - 4.02.2017 - organizator: Młode Lwy Gdańsk - udział biorą: STK Czarni Słupsk, UKS Basket Ósemka Wejherowo, Młode Lwy Gdańsk, GAK I Gdynia, UKS De La Salle Gdańsk,

Grupa A - 25.02.107 - organizator: UKS Basket Ósemka Wejherowo - udział biorą: STK Czarni Słupsk, UKS Basket Ósemka Wejherowo, Młode Lwy Gdańsk, GAK I Gdynia, UKS De La Salle Gdańsk,

Grupa B - 4.02.2017 - organizator: TMK Pomorze Tczew - udział biorą: MTS Basket II Kwidzyn, TMK Pomorze Tczew, SKS Gdynia Sharks, UKS Bryza Kolbudy, SKS Starogard Gdański

Grupa B - 25.02.2017 - organizator: SKS Starogard Gdański - udział biorą: MTS Basket II Kwidzyn, TMK Pomorze Tczew, SKS Gdynia Sharks, UKS Bryza Kolbudy, SKS Starogard Gdański

Grupa C - 4.02.2017 - organizator: MTS Basket Kwidzyn - udział biorą: GKS Korsarz Gdańsk, MTS Basket I Kwidzyn, UKS Jedynka Pelplin, UKS Siódemka Sopot, GAK II Gdynia

Grupa C - 11.02.2017 - organizator: GAK Gdynia - udział biorą: GKS Korsarz Gdańsk, MTS Basket I Kwidzyn, UKS Jedynka Pelplin, UKS Siódemka Sopot, GAK II Gdynia