Kadra 2002 kobiet rozpoczyna rozgrywki EYBL

20.10.2015 00:00:00 | Marcin Korpolewski

W dniach 23-25 października w Człuchowie Kadra Pomorza 2002 kobiet zainauguruje sezon rozgrywek EYBL.


fot. Marcin Korpolewski

W Człuchowie nasza kadra zagra z: COR Viktoria Brest , Belarus; BS Riga/Jugla Riga , Latvia; BA Tallinn Kalev Tallinn , Estonia; BC Kolibri Riga , Latvia; SSOR Podolsk, Russia; SC Astana, Kazahstan; SC Siit ja Sealt Jarvamaa , Estonia.

Turniej w Człuchowie będzie ostatnim etapem przygotowań naszej reprezentacji do turnieju półfinałowego OOM, który rozegrany zostanie w Giżycku w dniach 20-22 listopada 2015 r. Dlatego na turniej do Człuchowa powołane zostało 16 zawodniczek: Julia Jasica (Siódemka), Dominika Grzenkowicz (Trops), Luiza Rzepkowska (SKS), Julia Pruska (Trops), Anna Klonowska (Siódemka), Zuzanna Gołębiewska (Siódemka), Dominika Mudlaff (Basket Ósemka), Magda Szymkiewicz (Bryza), Malwina Ciesielska (Basket Ósemka), Konstancja Banucha (Siódemka), Maja Trudnowska (Siódemka), Martyna Rogowska (VBW GTK), Weronika Adamczak (Trops), Zuzanna Labich (Młode Lwy), Anastazja Kinas (Basket Ósemka) oraz Natalia Siemko (Bryza).

Wyjazd na turniej nastąpi w czwartek o godzinie 14:00 z parkingu GOSiR Gdynia ul. Olimpijska 5/9 (autokar zatrzymuje się w Starogardzie Gdańskim ok. 15:15). W czwartek przewidziany jest trening w Człuchowie, prosimy zabrać sprzęt treningowy. Odpłatność własna: 100 zł.

Nasza kadra rozpocznie turniej w piątek o 12:00 meczem z Kolibri, potem o 18:30 zmierzy się z SC Astana, w sobotę o 9:00 z estońskim Siit Sealt, dalsze gry zależą od miejsca w grupie. Zakończenie turnieju w niedzielę o godzinie 14:00.