Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Gracjan Galicki news

Pomorze walczy o powrót do elity!!!

25.10.2018 | Marcin Korpolewski | Kadry wojewódzkie | Aktualności | Odsłon: 1439

W dniach 1-4.11.2018 w Człuchowie odbędzie się turniej Dywizji B OOM w koszykówce mężczyzn. Dziesięc kadr wojewódzkich walczyć będzie o dwa miejsca premiowane awansem do Dywizji A.

Terminarz turnieju:

02-11-2018 (piątek)
09:00 Hala A Pomorskie - Podlaskie
09:00 Hala B Łódzkie - Świętokrzyskie
11:30 Hala A Warmińsko-Mazurskie - Podkarpackie
11:30 Hala B Małopolskie - Lubelskie
14:00 Hala A Podlaskie - Opolskie
14:00 Hala B Świętokrzyskie - Lubuskie
16:30 Hala A Podkarpackie - Pomorskie
16:30 Hala B Lubelskie - Łódzkie
19:00 Hala A Opolskie - Warmińsko-mazurskie
19:00 Hala B Lubuskie - Małopolskie

03-11-2018 (sobota)
09:00 Hala A Lubelskie - Świętokrzyskie
09:00 Hala B Podkarpackie - Podlaskie
11:30 Hala A Łódzkie - Lubuskie
11:30 Hala B Pomorskie - Opolskie
14:00 Hala A Świętokrzyskie - Małopolskie
14:00 Hala B Podlaskie - Warmińsko-mazurskie
16:30 Hala A Lubuskie - Lubelskie
16:30 Hala B Opolskie - Podkarpackie
19:00 Hala A Małopolskie - Łódzkie
19:00 Hala B Warmińsko-mazurskie - Pomorskie

04-11-2018 (niedziela)
09:00 Hala A 5.A - 5.B
10:30 Hala B 4.A - 4.B
11:30 Hala A Pierwszy mecz o awans
13:00 Hala B 3.A - 3.B
14:00 Hala A Drugi mecz o awans

Na tym turnieju Pomorze będą reprezentować: Biernacki Mateusz (STK Czarni Słupsk), Daszke Michał (UKS Basket-Ósemka Wejherowo), Giec Filip (STK Czarni Słupsk), Jurkowski Marcel (UKS 7 Trefl Sopot), Kobiak Olgierd (UKS 7 Trefl Sopot), Kozłowicz Kacper (STK Czarni Słupsk), Nagel Maciej (UKS Basket-Ósemka Wejherowo), Nowicki Szymon (UKS Basket-Ósemka Wejherowo), Pacenko Maksymilian (GAK Arka Gdynia), Sikora Szymon (STK Czarni Słupsk), Sternicki Tymoteusz (GAK Arka Gdynia), Toczek Miłosz (SKS Starogard Gdański), Wilk Kacper (UKS Basket-Ósemka Wejherowo), Zabrocki Cezary (UKS Basket-Ósemka Wejherowo), Zimnicki Michał (MTS Basket Kwidzyn), Rezerwa: Ciesielski Dawid (Młode Lwy SP 27 Gdańsk), Kiejzik Szymon (UKS 7 Trefl Sopot). Zawodnicy muszą posiadać ważn badania lekarskie oraz dokument ze zdjęciem. 

Wyjazd na turniej w czwartek (01.11.2018) o godzinie 15:00 z parkingu przy TESCO w Gdyni ul, Nowowiczlińska 35. 

Obraz