Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Karol Kamiński Młode Lwy Politechnika Gdańska 13 335 25.77
2. Patryk Grześ STK Czarni PGK Słupsk 16 315 19.69
3. Michał Kołodziej Asseco Gdynia 18 311 17.28
4. Tomasz Barganowski MTS Basket Kwidzyn 18 300 16.67
5. Przemysław Michałowski GAMA SKS UKS Jedynka I Starogard Gdański 20 299 14.95
6. Kacper Jastrzębski Truso Elbląg 15 267 17.80
7. Szymon Tylkowski GAMA SKS UKS Jedynka I Starogard Gdański 20 262 13.10
8. Karol Kopycki Truso Elbląg 17 234 13.76
9. Krystian Huber Truso Elbląg 17 233 13.71
10. Adam Wąsowicz STK Czarni PGK Słupsk 18 227 12.61
11. Filip Brzostowski UKS Trójeczka Olsztyn 14 224 16.00
12. Igor Goworek STK Czarni PGK Słupsk 18 218 12.11
13. Maciej Kraśniewski SKS II Starogard Gdański 14 218 15.57
14. Damian Szczepanik Trefl 1LO Sopot 14 212 15.14
15. Bartłomiej Reszka UKS Trójeczka Olsztyn 14 205 14.64
16. Michał Kolenda Trefl 1LO Sopot 11 202 18.36
17. Marcin Włodarczyk UKS Trójeczka Olsztyn 13 201 15.46
18. Seweryn Długosz STK Czarni PGK Słupsk 16 197 12.31
19. Ignacy Grochowski Trefl 1LO Sopot 16 191 11.94
20. Krystian Reszka GAMA SKS UKS Jedynka I Starogard Gdański 20 189 9.45
21. Adrian Matyszkiewicz MTS Basket Kwidzyn 17 185 10.88
22. Marcin Szwedowski MTS Basket Kwidzyn 18 183 10.17
23. Adrian Milewski SKS II Starogard Gdański 13 180 13.85
24. Jakub Rogaczewski KS Meduza Gdańsk 13 175 13.46
25. Kamil Ziemann SKS II Starogard Gdański 13 173 13.31
26. Jakub Heleniak Asseco Gdynia 16 170 10.63
27. Mateusz Trymbulak KS Meduza Gdańsk 13 166 12.77
28. Adam Jęczmień Asseco Gdynia 18 156 8.67
29. Mateusz Grabowski MTS Basket Kwidzyn 17 155 9.12
30. Przemysław Siwek SKS II Starogard Gdański 13 151 11.62
31. Michał Wysocki KS Meduza Gdańsk 12 148 12.33
32. Jakub Mandziara SKS II Starogard Gdański 14 144 10.29
33. Paweł Leszczyński MTS Basket Kwidzyn 14 140 10.00
34. Mateusz Gaszkowski Asseco Gdynia 15 138 9.20
35. Jędrzej Sitko KS Meduza Gdańsk 13 133 10.23
36. Damian Ciesielski Trefl 1LO Sopot 13 132 10.15
37. Tomasz Dylicki Trefl 1LO Sopot 16 131 8.19
38. Patryk Jankowski Trefl 1LO Sopot 16 126 7.88
39. Patryk Smugała GAMA SKS UKS Jedynka I Starogard Gdański 17 123 7.24
40. Robert Ludwiczuk STK Czarni PGK Słupsk 14 120 8.57
41. Paweł Lazer Młode Lwy Politechnika Gdańska 13 119 9.15
42. Paweł Muntowski GAMA SKS UKS Jedynka I Starogard Gdański 18 117 6.50
43. Łukasz Kolenda Trefl 1LO Sopot 9 115 12.78
44. Michał Słupek Asseco Gdynia 18 112 6.22
45. Michał Byczkowski Asseco Gdynia 19 103 5.42
46. Radosław Styka Młode Lwy Politechnika Gdańska 14 102 7.29
47. Mikołaj Speichert Młode Lwy Politechnika Gdańska 13 99 7.62
48. Kamil Kaczmarkiewicz STK Czarni PGK Słupsk 17 99 5.82
49. Paweł Guz GAMA SKS UKS Jedynka I Starogard Gdański 20 98 4.90
50. Emil Zieńko GAMA SKS UKS Jedynka I Starogard Gdański 18 98 5.44
51. Wiktor Heleniak VBW GTK Gdynia 14 98 7.00
52. Kuba Kociołek VBW GTK Gdynia 13 96 7.38
53. Maciej Żmudzki KS Meduza Gdańsk 10 96 9.60
54. Mateusz Itrich Asseco Gdynia 13 94 7.23
55. Filip Stryjewski MTS Basket Kwidzyn 15 94 6.27
56. Jakub Borysewicz Truso Elbląg 16 94 5.88
57. Jakub Szulc Asseco Gdynia 17 93 5.47
58. Hubert Wyszkowski STK Czarni PGK Słupsk 12 91 7.58
59. Szymon Daszke Trefl 1LO Sopot 16 90 5.63
60. Kamil Ważny KS Meduza Gdańsk 11 90 8.18
61. Kacper Grzesiowski Trefl 1LO Sopot 15 89 5.93
62. Sławomir Paszkiewicz Młode Lwy Politechnika Gdańska 12 79 6.58
63. Michał Sokalski Truso Elbląg 16 79 4.94
64. Kamil Górski GAMA SKS UKS Jedynka I Starogard Gdański 16 78 4.88
65. Maciej Marcinkowski VBW GTK Gdynia 12 78 6.50
66. Marcel Korolczuk Asseco Gdynia 17 74 4.35
67. Jakub Putra Trefl 1LO Sopot 15 71 4.73
68. Jędrzej Kondek KS Meduza Gdańsk 13 70 5.38
69. Filip Tuński Truso Elbląg 13 68 5.23
70. Damian Tempski Młode Lwy Politechnika Gdańska 10 68 6.80
71. Radosław Kruczkowski KS Meduza Gdańsk 13 67 5.15
72. Kamil Neubert GAMA SKS UKS Jedynka I Starogard Gdański 13 66 5.08
73. Michał Kowalski Truso Elbląg 15 64 4.27
74. Tomasz Idziak Młode Lwy Politechnika Gdańska 14 64 4.57
75. Grzegorz Kamiński GAMA SKS UKS Jedynka I Starogard Gdański 11 61 5.55
76. Adrian Posim MTS Basket Kwidzyn 16 61 3.81
77. Bartosz Klamżyński Młode Lwy Politechnika Gdańska 8 59 7.38
78. Michał Zega UKS Trójeczka Olsztyn 14 55 3.93
79. Damian Sawicki Asseco Gdynia 18 54 3.00
80. Jakub Wicki VBW GTK Gdynia 10 54 5.40
81. Maciej Lis VBW GTK Gdynia 10 53 5.30
82. Michał Kuczerowski STK Czarni PGK Słupsk 15 52 3.47
83. Patryk Lesiak STK Czarni PGK Słupsk 18 51 2.83
84. Korneliusz Stencel SKS II Starogard Gdański 13 50 3.85
85. Gracjan Jackowski UKS Trójeczka Olsztyn 14 47 3.36
86. Dominik Kamela Młode Lwy Politechnika Gdańska 13 46 3.54
87. Mateusz Falkowski MTS Basket Kwidzyn 14 46 3.29
88. Jarosław Giżyński UKS Trójeczka Olsztyn 9 44 4.89
89. Jan Nasiadka Młode Lwy Politechnika Gdańska 11 42 3.82
90. Kacper Haberka Asseco Gdynia 12 39 3.25
91. Michał Kopczyński MTS Basket Kwidzyn 15 36 2.40
92. Tomasz Dudek Młode Lwy Politechnika Gdańska 14 35 2.50
93. Jakub Rzepkowski SKS II Starogard Gdański 12 34 2.83
94. Piotr Drapiński UKS Trójeczka Olsztyn 13 33 2.54
95. Rafał Nowakowski SKS II Starogard Gdański 12 32 2.67
96. Adrian Góralczyk GAMA SKS UKS Jedynka I Starogard Gdański 17 29 1.71
97. Adrian Łukaszewicz MTS Basket Kwidzyn 17 29 1.71
98. Beniamin Kut Młode Lwy Politechnika Gdańska 7 28 4.00
99. Adam Kazimierczuk Asseco Gdynia 13 27 2.08
100. Karol Kasprzak GAMA SKS UKS Jedynka I Starogard Gdański 14 26 1.86
101. Marcin Wysocki STK Czarni PGK Słupsk 12 26 2.17
102. Marcin Kulas SKS II Starogard Gdański 9 25 2.78
103. Piotr Góra Trefl 1LO Sopot 9 24 2.67
104. Eryk Jakubus SKS II Starogard Gdański 13 24 1.85
105. Grzegorz Konarski Truso Elbląg 16 23 1.44
106. Patryk Pasik Asseco Gdynia 11 23 2.09
107. Bartosz Brzeziński VBW GTK Gdynia 7 21 3.00
108. Jakub Skrzypkowski VBW GTK Gdynia 9 19 2.11
109. Mateusz Czechowski Truso Elbląg 15 16 1.07
110. Jakub Kubacki VBW GTK Gdynia 7 15 2.14
111. Patryk Wittbrodt KS Meduza Gdańsk 7 14 2.00
112. Hubert Szachniewicz UKS Trójeczka Olsztyn 14 14 1.00
113. Jakub Lewandowski Asseco Gdynia 17 13 0.76
114. Michał Kietliński KS Meduza Gdańsk 8 13 1.63
115. Piotr Stokłosiński VBW GTK Gdynia 10 12 1.20
116. Jędrzej Pakólski VBW GTK Gdynia 9 11 1.22
117. Paweł Kazimierczuk VBW GTK Gdynia 9 9 1.00
118. Adrian Marchlewski Truso Elbląg 16 4 0.25
119. Adam Nadolski UKS Trójeczka Olsztyn 7 4 0.57
120. Mikołaj Krawiecki UKS Trójeczka Olsztyn 7 3 0.43
121. Maciej Fabiańczyk SKS II Starogard Gdański 14 2 0.14
122. Arkadiusz Pieczyski UKS Trójeczka Olsztyn 13 0 0.00
Obraz