Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Sebastian Kamiński Decka Pelplin 13 272 20.92
2. Kacper Majchrowicz UKS Trójeczka Olsztyn 14 252 18.00
3. Wojciech Szutowicz MTS Basket Kwidzyn 15 232 15.47
4. Maciej Pilski Energa MG13 Politechnika Gdańska 11 221 20.09
5. Jarosław Narloch Decka Pelplin 15 221 14.73
6. Kacper Maćkowiak Asseco Arka Gdynia U18, Sharks Port Gdynia 14 211 15.07
7. Miłosz Machała ENERGA MJMS Słupsk 15 208 13.87
8. Dawid Kiliszek MTS Basket Kwidzyn 15 195 13.00
9. Błażej Czerniewicz Energa MG13 Politechnika Gdańska 9 195 21.67
10. Maciej Wirchanowicz UKS Trójeczka Olsztyn 15 184 12.27
11. Aleksander Busz SMS PZKosz Władysławowo 11 166 15.09
12. Szymon Kamrowski Decka Pelplin 15 162 10.80
13. Piotr Wińkowski SMS PZKosz Władysławowo 12 162 13.50
14. Nikodem Nalecziński Decka Pelplin 14 155 11.07
15. Maksymilian Formella Asseco Arka Gdynia U18 13 153 11.77
16. Piotr Bobka Trefl Sopot 13 153 11.77
17. Piotr Jurkowski Asseco Arka Gdynia U18 11 151 13.73
18. Mikołaj Miszczak ENERGA MJMS Słupsk 14 146 10.43
19. Przemysław Szczepanek ENERGA MJMS Słupsk 11 134 12.18
20. Sebastian Grys MTS Basket Kwidzyn 14 134 9.57
21. Bartosz Dylik Trefl Sopot 12 133 11.08
22. Hubert Łałak Trefl Sopot 9 133 14.78
23. Maciej Gorzelany SMS PZKosz Władysławowo 13 132 10.15
24. Kacper Majewski SMS PZKosz Władysławowo 9 130 14.44
25. Bartosz Olechnowicz Trefl Sopot 14 128 9.14
26. Adrian Bachmura UKS Trójeczka Olsztyn 14 126 9.00
27. Jakub Radoń Energa MG13 Politechnika Gdańska 12 123 10.25
28. Albert Szymański Asseco Arka Gdynia U18, Sharks Port Gdynia 12 120 10.00
29. Maciej Piątkowski ENERGA MJMS Słupsk 14 119 8.50
30. Antoni Michalski Asseco Arka Gdynia U18 8 117 14.63
31. Piotr Spigarski Asseco Arka Gdynia U18, Sharks Port Gdynia 12 114 9.50
32. Aleksy Janiec Asseco Arka Gdynia U18 10 113 11.30
33. Igor Krzych SMS PZKosz Władysławowo 13 111 8.54
34. Maksymilian Schubert Asseco Arka Gdynia U18, Sharks Port Gdynia 16 109 6.81
35. Jakub Dudzic MTS Basket Kwidzyn 15 108 7.20
36. Szymon Kołakowski Asseco Arka Gdynia U18 11 108 9.82
37. Piotr Lis Trefl Sopot 7 106 15.14
38. Michał Szczepkowski Asseco Arka Gdynia U18, Sharks Port Gdynia 11 98 8.91
39. Miłosz Zając SMS PZKosz Władysławowo, Trefl Sopot 9 98 10.89
40. Bartosz Soból UKS Trójeczka Olsztyn 9 94 10.44
41. Mikołaj Jamiołkowski Energa MG13 Politechnika Gdańska 8 92 11.50
42. Filip Cebula Asseco Arka Gdynia U18 11 90 8.18
43. Michał Pałubicki Asseco Arka Gdynia U18 12 89 7.42
44. Michał Przyludzki Energa MG13 Politechnika Gdańska 10 89 8.90
45. Wiktor Jaszczerski Trefl Sopot 13 89 6.85
46. Kosma Kłagisz Trefl Sopot 12 88 7.33
47. Sebastian Urban Decka Pelplin 8 88 11.00
48. Maciej Michalski SMS PZKosz Władysławowo 12 86 7.17
49. Łukasz Walkowiak Asseco Arka Gdynia U18 8 86 10.75
50. Konrad Batko Energa MG13 Politechnika Gdańska 14 84 6.00
51. Jakub Kocięcki UKS Trójeczka Olsztyn 15 82 5.47
52. Oskar Starosta Asseco Arka Gdynia U18 13 80 6.15
53. Jan Bosowicz SMS PZKosz Władysławowo 12 77 6.42
54. Bartosz Kapustka SMS PZKosz Władysławowo 7 77 11.00
55. Miłosz Kicki SMS PZKosz Władysławowo 10 76 7.60
56. Łukasz Bessman Energa MG13 Politechnika Gdańska 14 75 5.36
57. Marcel Rożek Trefl Sopot 13 75 5.77
58. Szymon Kwiatkowski ENERGA MJMS Słupsk 15 75 5.00
59. Błażej Sulej Energa MG13 Politechnika Gdańska 13 74 5.69
60. Michał Lis Trefl Sopot 7 73 10.43
61. Michał Romanowski Asseco Arka Gdynia U18, Sharks Port Gdynia 11 70 6.36
62. Mateusz Patelczyk MTS Basket Kwidzyn 12 67 5.58
63. Maksymilian Ziemann Asseco Arka Gdynia U18, Sharks Port Gdynia 15 63 4.20
64. Mateusz Samiec SMS PZKosz Władysławowo 10 62 6.20
65. Szymon Zalewski Energa MG13 Politechnika Gdańska 14 60 4.29
66. Oliwier Kozłowski UKS Trójeczka Olsztyn 10 57 5.70
67. Dominik Muchowski MTS Basket Kwidzyn 9 54 6.00
68. Filip Giec ENERGA MJMS Słupsk 11 53 4.82
69. Michał Oleksy ENERGA MJMS Słupsk 12 53 4.42
70. Bartosz Podliński Asseco Arka Gdynia U18 11 52 4.73
71. Wiktor Malek ENERGA MJMS Słupsk 11 50 4.55
72. Jan Ludwicki Energa MG13 Politechnika Gdańska 12 48 4.00
73. Jakub Hackert Decka Pelplin 15 43 2.87
74. Dmitrij Zhaludok Trefl Sopot 11 41 3.73
75. Oskar Woźnicki Energa MG13 Politechnika Gdańska 9 40 4.44
76. Mateusz Kruszkowski Trefl Sopot 9 39 4.33
77. Szymon Naczk Asseco Arka Gdynia U18, Sharks Port Gdynia 15 34 2.27
78. Patryk Szumski ENERGA MJMS Słupsk 11 33 3.00
79. Oskar Borkowski Trefl Sopot 7 30 4.29
80. Jakub Cherek Decka Pelplin 14 27 1.93
81. Karol Nowicki Asseco Arka Gdynia U18 7 27 3.86
82. Krzysztof Zalewski Sharks Port Gdynia 10 22 2.20
83. Wiktor Imienowski Decka Pelplin 8 19 2.38
84. Marcel Jakacki UKS Trójeczka Olsztyn 11 18 1.64
85. Igor Dżus UKS Trójeczka Olsztyn 14 15 1.07
86. Jakub Lamek Decka Pelplin 12 15 1.25
87. Igor Grabowski Decka Pelplin 10 13 1.30
88. Cezary Baska Decka Pelplin 14 12 0.86
89. Kordian Sowada Sharks Port Gdynia 8 10 1.25
90. Paweł Kaczmarek MTS Basket Kwidzyn 8 9 1.13
91. Bartłomiej Siwak Asseco Arka Gdynia U18, Sharks Port Gdynia 9 4 0.44
Obraz