Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Alan Duda STK Adkonis Czarni Słupsk 9 213 23.67
2. Konrad Kornowicz UKS De La Salle Gdańsk 8 177 22.13
3. Dominik Miecznikowski SKS Starogard Gdański 8 158 19.75
4. Wiktor Siemianiuk UKS 7 Trefl Sopot 9 155 17.22
5. Miłosz Toczek SKS Starogard Gdański 8 130 16.25
6. Michał Sobol SKS Gdynia I Sharks 8 127 15.88
7. Anthony Wrzeszcz SKS Gdynia I Sharks 8 114 14.25
8. Jakub Sosnowski UKS 7 Trefl Sopot 9 100 11.11
9. Ignacy Alfuth UKS Jedynka Pelplin 8 99 12.38
10. Michał Oleksy STK Adkonis Czarni Słupsk 9 92 10.22
11. Olgierd Kobiak UKS 7 Trefl Sopot 9 87 9.67
12. Aleksander Chłopaś STK Adkonis Czarni Słupsk 9 86 9.56
13. Cezary Zabrocki UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 82 10.25
14. Adam Kalinowski STK Adkonis Czarni Słupsk 9 78 8.67
15. Jakub Lamek SKS Starogard Gdański 8 66 8.25
16. Jakub Birunt UKS Bryza Kolbudy 8 65 8.13
17. Oskar Borkowski UKS 7 Trefl Sopot 9 64 7.11
18. Szymon Nowicki UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 62 7.75
19. Eryk Adamiec STK Adkonis Czarni Słupsk 9 61 6.78
20. Kacper Kozłowicz STK Adkonis Czarni Słupsk 9 60 6.67
21. Sebastian Kloska UKS Bryza Kolbudy 8 59 7.38
22. Oskar Palczewski MTS Basket II Kwidzyn 8 59 7.38
23. Igor Stolarz GKS Korsarz Gdańsk 5 57 11.40
24. Jakub Barłożewski GKS Korsarz Gdańsk 7 57 8.14
25. Kacper Lipiński UKS Bryza Kolbudy 8 56 7.00
26. Igor Perzanowski UKS 7 Trefl Sopot 9 53 5.89
27. Sergiusz Serafin UKS 7 Trefl Sopot 7 52 7.43
28. Mikołaj Kuszner Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 5 50 10.00
29. Michał Najder UKS De La Salle Gdańsk 5 48 9.60
30. Nikodem Rogowski VBW GTK Gdynia 8 48 6.00
31. Bartosz Śpieć MTS Basket I Kwidzyn 6 47 7.83
32. Hubert Skibiak UKS Bryza Kolbudy 8 46 5.75
33. Filip Kęcik MTS Basket II Kwidzyn 8 45 5.63
34. Łukasz Warkusz VBW GTK Gdynia 8 43 5.38
35. Rafał Czerwonka GKS Korsarz Gdańsk 7 43 6.14
36. Piotr Krzebietke UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 43 5.38
37. Adrian Niklewski UKS Jedynka Pelplin 8 40 5.00
38. Jędrzej Badura UKS De La Salle Gdańsk 6 39 6.50
39. Eugeniusz Arciszewski-Mielewczyk SKS Gdynia I Sharks 8 39 4.88
40. Aleksander Pranszke SKS Gdynia I Sharks 8 39 4.88
41. Mateusz Stańczyk GKS Korsarz Gdańsk 7 39 5.57
42. Dominik Muchowski MTS Basket I Kwidzyn 6 38 6.33
43. Kacper Bieliński UKS Jedynka Pelplin 8 38 4.75
44. Łukasz Zych SKS Sharks II Rumia, SKS Gdynia I Sharks 9 37 4.11
45. Dawid Lis MTS Basket I Kwidzyn 6 37 6.17
46. Kamil Zastawny UKS Bryza Kolbudy 8 36 4.50
47. Kamil Ackermann SKS Starogard Gdański 6 36 6.00
48. Iwo Bratek Młode Lwy Gdańsk 7 35 5.00
49. Antoni Schleifer Młode Lwy Gdańsk 6 33 5.50
50. Jakub Gruza MTS Basket II Kwidzyn 6 30 5.00
51. Tobiasz Ginda STK Adkonis Czarni Słupsk 8 30 3.75
52. Ksawery Raupuk UKS 7 Trefl Sopot 9 29 3.22
53. Jakub Zych SKS Sharks II Rumia, SKS Gdynia I Sharks 9 29 3.22
54. Oliwer Buczkowski UKS De La Salle Gdańsk 6 28 4.67
55. Filip Czarnecki SKS Starogard Gdański 8 27 3.38
56. Mikołaj Masiewicz VBW GTK Gdynia 6 27 4.50
57. Piotr Szczepkowski Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 5 27 5.40
58. Kacper Klasicki UKS De La Salle Gdańsk 8 27 3.38
59. Maksymilian Łada Meduza SP1 Gdańsk 6 27 4.50
60. Filip Orłowski UKS Jedynka Pelplin 8 27 3.38
61. Dawid Książek Młode Lwy Gdańsk 7 26 3.71
62. Cyprian Obrycki UKS Bryza Kolbudy 8 26 3.25
63. Michał Dubieniecki MTS Basket II Kwidzyn 8 26 3.25
64. Paweł Klasa UKS Stolem Nowy Klincz 6 26 4.33
65. Jakub Jurczyk MTS Basket I Kwidzyn 6 25 4.17
66. Tymoteusz Długowski GKS Korsarz Gdańsk 7 25 3.57
67. Wiktor Walenczak Meduza SP1 Gdańsk 6 24 4.00
68. Mateusz Charytoniuk Meduza SP1 Gdańsk 3 24 8.00
69. Tymoteusz Kobus UKS Stolem Nowy Klincz 5 23 4.60
70. Max Żylicz UKS 7 Trefl Sopot 5 23 4.60
71. Mateusz Kossakowski UKS 7 Trefl Sopot 8 23 2.88
72. Jakub Babiński MTS Basket I Kwidzyn 6 22 3.67
73. Igor Gospodarek SKS Sharks II Rumia 7 22 3.14
74. Jakub Zawistowski Młode Lwy Gdańsk 7 21 3.00
75. Valeri Agahajanyan Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 7 21 3.00
76. Paweł Ceplin UKS Stolem Nowy Klincz 6 20 3.33
77. Seweryn Reszczyński MTS Basket I Kwidzyn 6 20 3.33
78. Kamil Libert SKS Gdynia I Sharks 8 20 2.50
79. Mateusz Wronikowski UKS Stolem Nowy Klincz 6 19 3.17
80. Krystian Walkowski Meduza SP1 Gdańsk 6 18 3.00
81. Oliwier Ostrzyżek MTS Basket II Kwidzyn 8 18 2.25
82. Tymoteusz Sternicki Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 7 18 2.57
83. Mateusz Grzesiak UKS De La Salle Gdańsk 8 17 2.13
84. Jakub Dytkiewicz UKS Bryza Kolbudy 8 17 2.13
85. Aleksander Łada Meduza SP1 Gdańsk 6 17 2.83
86. Kamil Henclik MTS Basket II Kwidzyn 8 17 2.13
87. Szymon Mastalerz UKS 7 Trefl Sopot 5 16 3.20
88. Juliusz Małecki Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 7 15 2.14
89. Bartosz Grędzicki MTS Basket II Kwidzyn 7 15 2.14
90. Mateusz Marcinkowski Młode Lwy Gdańsk 7 15 2.14
91. Krystian Kamiński UKS Jedynka Pelplin 8 15 1.88
92. Stanisław Chwiećko UKS Bryza Kolbudy 8 15 1.88
93. Kasper Skrzypczyk VBW GTK Gdynia 8 14 1.75
94. Mateusz Kubiak SKS Starogard Gdański 8 14 1.75
95. Kacper Wilk UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 14 1.75
96. Karol Ochociński Meduza SP1 Gdańsk 6 13 2.17
97. Patryk Szumski STK Adkonis Czarni Słupsk 5 12 2.40
98. Maksymilian Pacenko VBW GTK Gdynia 6 12 2.00
99. Hubert Gospodarek SKS Sharks II Rumia 6 12 2.00
100. Mateusz Gąsiorowski UKS 7 Trefl Sopot 6 12 2.00
101. Szymon Cylkowski SKS Starogard Gdański 8 10 1.25
102. Michał Zimnicki MTS Basket I Kwidzyn 6 10 1.67
103. Maksymilian Greszkiewicz Młode Lwy Gdańsk 7 10 1.43
104. Eryk Flisikowski SKS Sharks II Rumia 7 10 1.43
105. Tomasz Piątkowski Młode Lwy Gdańsk 5 10 2.00
106. Filip Kurek MTS Basket I Kwidzyn 6 10 1.67
107. Igor Grono SKS Sharks II Rumia, SKS Gdynia I Sharks 5 10 2.00
108. Robert Waliński UKS Stolem Nowy Klincz 4 10 2.50
109. Roch Łończuk SKS Gdynia I Sharks 8 9 1.13
110. Bartosz Cypryański STK Adkonis Czarni Słupsk 9 9 1.00
111. Jędrzej Hermaszewski MTS Basket II Kwidzyn 8 9 1.13
112. Jan Jakubowski UKS Bryza Kolbudy 6 8 1.33
113. Krzysztof Jabłoński MTS Basket I Kwidzyn 6 8 1.33
114. Kacper Rynio UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 8 1.00
115. Norbert Jakubowski SKS Sharks II Rumia, SKS Gdynia I Sharks 6 8 1.33
116. Paweł Kosiński UKS De La Salle Gdańsk 8 8 1.00
117. Damian Gruchała UKS Stolem Nowy Klincz 6 8 1.33
118. Robert Milczewski UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 8 1.33
119. Krzysztof Mucha GKS Korsarz Gdańsk 4 8 2.00
120. Miłosz Kamrowski UKS Jedynka Pelplin 8 8 1.00
121. Maksymilian Nehrebecki SKS Gdynia I Sharks 8 8 1.00
122. Nikodem Siemieniuk VBW GTK Gdynia 6 8 1.33
123. Bartłomiej Lemański Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 7 7 1.00
124. Sebastian Suroż STK Adkonis Czarni Słupsk 5 7 1.40
125. Adrian Główczewski STK Adkonis Czarni Słupsk 8 7 0.88
126. Łukasz Kudelski SKS Starogard Gdański 8 7 0.88
127. Oliwier Olender SKS Gdynia I Sharks 8 7 0.88
128. Nikodem Ściechurski VBW GTK Gdynia 6 6 1.00
129. Mateusz Witkowski UKS Bryza Kolbudy 8 6 0.75
130. Filip Senwicki GKS Korsarz Gdańsk 5 6 1.20
131. Dawid Lipiński Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 5 6 1.20
132. Michał Kolberg GKS Korsarz Gdańsk 7 6 0.86
133. Nikodem Kluck MTS Basket II Kwidzyn 5 6 1.20
134. Nikodem Nikrant UKS Basket Ósemka Wejherowo 5 6 1.20
135. Jakub Głuszek Młode Lwy Gdańsk 4 6 1.50
136. Kacper Krużycki UKS Bryza Kolbudy 8 6 0.75
137. Jędrzej Nasiadka Młode Lwy Gdańsk 7 5 0.71
138. Szymon Żuchowski VBW GTK Gdynia 6 5 0.83
139. Klaudiusz Nowak GKS Korsarz Gdańsk 5 5 1.00
140. Marcel Jurkowski UKS 7 Trefl Sopot 6 5 0.83
141. Łukasz Kwidziński VBW GTK Gdynia 4 4 1.00
142. Szymon Lewandowski MTS Basket II Kwidzyn 5 4 0.80
143. Piotr Nowak VBW GTK Gdynia 6 4 0.67
144. Szymon Kosiński UKS De La Salle Gdańsk 8 4 0.50
145. Kasjan Patyna STK Adkonis Czarni Słupsk 5 4 0.80
146. Igor Reszka UKS Jedynka Pelplin 8 4 0.50
147. Hubert Mruczkowski Meduza SP1 Gdańsk 6 4 0.67
148. Mateusz Zwolak SKS Gdynia I Sharks 4 4 1.00
149. Krystian Kucal UKS De La Salle Gdańsk 8 4 0.50
150. Jakub Dziemiński UKS Stolem Nowy Klincz 3 4 1.33
151. Michał Szczakowski MTS Basket I Kwidzyn 4 4 1.00
152. Maksymilian Piontke VBW GTK Gdynia 4 4 1.00
153. Dominik Barbużyński UKS De La Salle Gdańsk 6 4 0.67
154. Bartosz Boryna GKS Korsarz Gdańsk 7 4 0.57
155. Bartek Duraj VBW GTK Gdynia 4 4 1.00
156. Jakub Klasa UKS Stolem Nowy Klincz 6 4 0.67
157. Karol Matuszewski Meduza SP1 Gdańsk 6 3 0.50
158. Tymon Paliwoda SKS Gdynia I Sharks 8 3 0.38
159. Hubert Tyrakowski Meduza SP1 Gdańsk 6 2 0.33
160. Paweł Mazur SKS Starogard Gdański 6 2 0.33
161. Mikołaj Zagórski Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 5 2 0.40
162. Jan Czyżewski SKS Sharks II Rumia, SKS Gdynia I Sharks 5 2 0.40
163. Mikołaj Łęcki MTS Basket I Kwidzyn 3 2 0.67
164. Jakub Pepliński VBW GTK Gdynia 4 2 0.50
165. Adrian Paprocki MTS Basket II Kwidzyn 7 2 0.29
166. Dawid Gorzelewski UKS De La Salle Gdańsk 6 2 0.33
167. Michał Liegmann UKS Jedynka Pelplin 8 2 0.25
168. Miłosz Kuśnierz SKS Starogard Gdański 6 2 0.33
169. Łukasz Sakała STK Adkonis Czarni Słupsk 6 2 0.33
170. Franciszek Horn Meduza SP1 Gdańsk 6 2 0.33
171. Patryk Szczakowski MTS Basket I Kwidzyn 4 2 0.50
172. Oskar Hinca UKS Stolem Nowy Klincz 3 2 0.67
173. Marcel Kaczuba MTS Basket II Kwidzyn 5 2 0.40
174. Mikołaj Wantke SKS Sharks II Rumia, SKS Gdynia I Sharks 6 1 0.17
175. Kewin Chyła GKS Korsarz Gdańsk 7 1 0.14
176. Demis Kozłowski SKS Sharks II Rumia 7 0 0.00
177. Konrad Kęsicki MTS Basket I Kwidzyn 4 0 0.00
178. Szymon Markowski MTS Basket II Kwidzyn 6 0 0.00
179. Jakub Wągiel UKS Jedynka Pelplin 5 0 0.00
180. Jordy Siemczuk UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 0 0.00
181. Gracjan Rożyk Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 4 0 0.00
182. Maciej Pecura SKS Sharks II Rumia 7 0 0.00
183. Tomasz Jasicki Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 5 0 0.00
184. Igor Lisewski VBW GTK Gdynia 6 0 0.00
185. Maksymilian Chojnacki UKS Stolem Nowy Klincz 3 0 0.00
186. Szymon Frankiewicz SKS Starogard Gdański 8 0 0.00
187. Jakub Jędrzejewski UKS Jedynka Pelplin 8 0 0.00
188. Piotr Frischke Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 5 0 0.00
189. Jakub Wernerowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 0 0.00
190. Maksymilian Gryń MTS Basket I Kwidzyn 3 0 0.00
191. Kordian Sikorski UKS Jedynka Pelplin 8 0 0.00
192. Mateusz Szneider UKS Basket Ósemka Wejherowo 5 0 0.00
193. Przemysław Polanowski Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 7 0 0.00
194. Mateusz Gawliński SKS Sharks II Rumia 4 0 0.00
195. Damian Fryszkowski Meduza SP1 Gdańsk 6 0 0.00
196. Kacper Ostatek Gdyński Klub Koszykówki Arka S.A. 5 0 0.00
197. Michał Koguciuk Meduza SP1 Gdańsk 6 0 0.00
198. Amadeusz Gdaniec SKS Starogard Gdański 7 0 0.00
199. Jakub Kluka UKS Stolem Nowy Klincz 3 0 0.00
200. Maksymilian Mitroszonek UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 0 0.00
Obraz