Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Cezary Zabrocki UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 390 39.00
2. Dawid Ciesielski Młode Lwy Gdańsk 8 186 23.25
3. Szymon Kiejzik UKS Siódemka Sopot 10 165 16.50
4. Tymoteusz Sternicki Gdyńska Akademia Koszykówki II 10 151 15.10
5. Karol Ochociński Młode Lwy Gdańsk 8 149 18.63
6. Piotr Jankowiak UKS Bryza Kolbudy 10 116 11.60
7. Zoran Milićić UKS Siódemka Sopot 6 116 19.33
8. Nikodem Oleksy STK Czarni TRAFIC Słupsk 11 109 9.91
9. Tymon Paliwoda SKS Gdynia Sharks 11 97 8.82
10. Max Żylicz UKS Siódemka Sopot 10 93 9.30
11. Filip Senwicki TMK Pomorze Tczew 8 90 11.25
12. Jan Czyżewski SKS Gdynia Sharks 7 83 11.86
13. Konrad Klein UKS Bryza Kolbudy 10 78 7.80
14. Klaudiusz Kloska UKS Bryza Kolbudy 10 76 7.60
15. Bartosz Bękarciak MTS Basket I Kwidzyn 8 69 8.63
16. Dawid Lipiński Gdyńska Akademia Koszykówki II 10 68 6.80
17. Kacper Krefta STK Czarni TRAFIC Słupsk 11 67 6.09
18. Kacper Żukowski STK Czarni TRAFIC Słupsk 11 66 6.00
19. Jakub Wasilewski STK Czarni TRAFIC Słupsk 11 64 5.82
20. Juliusz Małecki Gdyńska Akademia Koszykówki II 10 62 6.20
21. Kacper Ziółkowski UKS Siódemka Sopot 10 61 6.10
22. Karol Andrearczyk SKS Starogard Gdański 6 60 10.00
23. Maksymilian Radomski UKS De La Salle Gdańsk 6 60 10.00
24. Jan Grzesiak UKS De La Salle Gdańsk 8 58 7.25
25. Michał Kitowski SKS Starogard Gdański 8 58 7.25
26. Kacper Łapacz MTS Basket II Kwidzyn 8 54 6.75
27. Łukasz Henclik MTS Basket II Kwidzyn 8 53 6.63
28. Mikołaj Wantke Gdyńska Akademia Koszykówki II 10 53 5.30
29. Dominik Szpakowski STK Czarni TRAFIC Słupsk 10 53 5.30
30. Olaf Rarowski-Geckler UKS Siódemka Sopot 10 51 5.10
31. Eryk Guzdaj KS Jedynka Pelplin 8 51 6.38
32. Eryk Flisikowski SKS Gdynia Sharks 9 50 5.56
33. Arkadiusz Rompczyk UKS De La Salle Gdańsk 8 49 6.13
34. Igor Grono SKS Gdynia Sharks 11 49 4.45
35. Stanisław Ruszczyński TMK Pomorze Tczew 6 47 7.83
36. Michał Kozioł STK Czarni TRAFIC Słupsk 7 46 6.57
37. Dawid Kaczmarek STK Czarni TRAFIC Słupsk 11 46 4.18
38. Jan Kondracki UKS De La Salle Gdańsk 8 46 5.75
39. Maksymilian Pogoński UKS De La Salle Gdańsk 7 45 6.43
40. Mikołaj Gołębiowski SKS Gdynia Sharks 11 45 4.09
41. Fabian Rychłowski SKS Starogard Gdański 8 44 5.50
42. Przemysław Pladwig KS Jedynka Pelplin 8 43 5.38
43. Michał Bobiński MTS Basket II Kwidzyn 8 40 5.00
44. Maciej Orzechowski STK Czarni TRAFIC Słupsk 11 40 3.64
45. Krzysztof Mucha TMK Pomorze Tczew 8 39 4.88
46. Igor Gospodarek SKS Gdynia Sharks 8 39 4.88
47. Aleksander Złoch Gdyńska Akademia Koszykówki I 8 38 4.75
48. Jan Sekuła UKS Siódemka Sopot 8 38 4.75
49. Szymon Jercha PGE Korsarz Gdańsk 8 37 4.63
50. Maksymilian Wenta PGE Korsarz Gdańsk 8 36 4.50
51. Dawid Kmito MTS Basket I Kwidzyn 8 36 4.50
52. Oskar Siemko UKS Bryza Kolbudy 8 34 4.25
53. Adam Litwin SKS Gdynia Sharks 11 34 3.09
54. Eryk Partyka PGE Korsarz Gdańsk 8 33 4.13
55. Mikołaj Zagórski Gdyńska Akademia Koszykówki II 8 33 4.13
56. Karol Kloska UKS Bryza Kolbudy 10 32 3.20
57. Michał Kowal UKS Bryza Kolbudy 10 32 3.20
58. Oliwier Rohde UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 32 3.20
59. Tomasz Rompczyk UKS De La Salle Gdańsk 8 32 4.00
60. Gracjan Rożyk Gdyńska Akademia Koszykówki I 8 31 3.88
61. Gustaw Marszałek Gdyńska Akademia Koszykówki I 7 30 4.29
62. Mateusz Woziński SKS Starogard Gdański 8 30 3.75
63. Jędrzej Kondracki UKS De La Salle Gdańsk 8 30 3.75
64. Dominik Grochulski PGE Korsarz Gdańsk 6 29 4.83
65. Michał Chwiałkowski UKS Siódemka Sopot 8 29 3.63
66. Konrad Wielochowski SKS Gdynia Sharks 9 29 3.22
67. Hubert Maryks UKS Siódemka Sopot 8 27 3.38
68. Paweł Rębisz MTS Basket II Kwidzyn 8 27 3.38
69. Valeri Agahajanyan Gdyńska Akademia Koszykówki II 8 26 3.25
70. Mateusz Kuźma Młode Lwy Gdańsk 8 25 3.13
71. Antoni Wolan Gdyńska Akademia Koszykówki I 7 24 3.43
72. Łukasz Rutkowski SKS Gdynia Sharks 11 22 2.00
73. Krzysztof Matla UKS Siódemka Sopot 8 22 2.75
74. Szymon Prządka MTS Basket I Kwidzyn 8 21 2.63
75. Oskar Arim SKS Starogard Gdański 6 20 3.33
76. Nataniel Jasiński KS Jedynka Pelplin 6 20 3.33
77. Filip Łącz UKS Bryza Kolbudy 10 20 2.00
78. Stanisław Wojewódzki Gdyńska Akademia Koszykówki II 10 19 1.90
79. Stanisław Kaczor MTS Basket II Kwidzyn 8 19 2.38
80. Alan Banasik UKS De La Salle Gdańsk 6 19 3.17
81. Tomasz Zawistowski UKS Siódemka Sopot 8 19 2.38
82. Stanisław Malcer Gdyńska Akademia Koszykówki I 8 18 2.25
83. Stanisław Kawała Gdyńska Akademia Koszykówki I 6 17 2.83
84. Wojciech Sorbian STK Czarni TRAFIC Słupsk 11 16 1.45
85. Marcel Lewicki MTS Basket I Kwidzyn 8 16 2.00
86. Nikodem Sobecki SKS Starogard Gdański 6 16 2.67
87. Antonio Olea Martin MTS Basket II Kwidzyn 8 16 2.00
88. Jakub Grzankowski KS Jedynka Pelplin 8 16 2.00
89. Hubert Galeński KS Jedynka Pelplin 5 15 3.00
90. Michael Jr Hicks SKS Starogard Gdański 4 15 3.75
91. Demis Kozłowski Gdyńska Akademia Koszykówki II 6 15 2.50
92. Tymoteusz Cyzman MTS Basket I Kwidzyn 8 14 1.75
93. Oskar Lewandowski UKS Siódemka Sopot 6 14 2.33
94. Filip Ochociński Młode Lwy Gdańsk 8 14 1.75
95. Ignacy Baranowski Gdyńska Akademia Koszykówki II 6 14 2.33
96. Maksymilian Marzycki SKS Starogard Gdański 4 14 3.50
97. Daniel Kośnik Gdyńska Akademia Koszykówki II 6 14 2.33
98. Maciej Truszkowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 13 1.63
99. Oliwier Skrzypczak SKS Starogard Gdański 8 13 1.63
100. Kacper Komisarczyk Gdyńska Akademia Koszykówki II 10 12 1.20
101. Oskar Mikulski MTS Basket II Kwidzyn 8 12 1.50
102. Oskar Ostrowski PGE Korsarz Gdańsk 8 12 1.50
103. Antoni Parol UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 12 1.20
104. Konrad Butny SKS Gdynia Sharks 11 11 1.00
105. Oskar Lesner UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 11 1.10
106. Błażej Witkowski MTS Basket I Kwidzyn 8 11 1.38
107. Karol Ząbek SKS Starogard Gdański 7 11 1.57
108. Wiktor Zwierski MTS Basket II Kwidzyn 6 11 1.83
109. Oliwer Dąbrowski STK Czarni TRAFIC Słupsk 10 10 1.00
110. Przemysław Hartman Młode Lwy Gdańsk 6 10 1.67
111. Piotr Lutyński Gdyńska Akademia Koszykówki II 8 9 1.13
112. Dawid Mąkosa SKS Starogard Gdański 6 9 1.50
113. Jakub Ryszkowski KS Jedynka Pelplin 8 8 1.00
114. Wiktor Fryze PGE Korsarz Gdańsk 6 8 1.33
115. Patryk Piasecki MTS Basket II Kwidzyn 8 8 1.00
116. Jakub Sienkiewicz PGE Korsarz Gdańsk 4 8 2.00
117. Mateusz Gawliński Gdyńska Akademia Koszykówki I 7 8 1.14
118. Jakub Wolszleger KS Jedynka Pelplin 6 7 1.17
119. Tomasz Dytrych TMK Pomorze Tczew 8 7 0.88
120. Filip Goławski UKS De La Salle Gdańsk 8 7 0.88
121. Dawid Ksionek UKS Siódemka Sopot 6 7 1.17
122. Aleksander Stadnik UKS De La Salle Gdańsk 4 6 1.50
123. Mikołaj Jurczyk MTS Basket I Kwidzyn 8 6 0.75
124. Bartosz Dobrzański TMK Pomorze Tczew 8 6 0.75
125. Tomasz Kina PGE Korsarz Gdańsk 6 6 1.00
126. Oliwier Skalski KS Jedynka Pelplin 6 5 0.83
127. Ibrayim Izzetdinov PGE Korsarz Gdańsk 4 5 1.25
128. Kamil Pasternak KS Jedynka Pelplin 4 5 1.25
129. Alan Groth UKS Siódemka Sopot 6 4 0.67
130. Aron Manuszewski Gdyńska Akademia Koszykówki I 6 4 0.67
131. Jacek Jaworowski UKS Bryza Kolbudy 10 4 0.40
132. Bartosz Reszczyński TMK Pomorze Tczew 7 4 0.57
133. Tymoteusz Michalski KS Jedynka Pelplin 5 4 0.80
134. Paweł Malicki TMK Pomorze Tczew 8 4 0.50
135. Franciszek Borna UKS De La Salle Gdańsk 4 4 1.00
136. Daniel Zientarski Gdyńska Akademia Koszykówki I 5 4 0.80
137. Bartek Warda UKS Bryza Kolbudy 10 4 0.40
138. Piotr Blok PGE Korsarz Gdańsk 5 4 0.80
139. Jakub Wernerowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 4 0.40
140. Jakub Kaczanowski Gdyńska Akademia Koszykówki I 5 4 0.80
141. Błażej Pańczyk STK Czarni TRAFIC Słupsk 8 4 0.50
142. Paweł Szulc-Cieplicki Młode Lwy Gdańsk 6 4 0.67
143. Dawid Gryń MTS Basket I Kwidzyn 8 4 0.50
144. Lukas Gradowski PGE Korsarz Gdańsk 4 3 0.75
145. Mateusz Lidzbarski Gdyńska Akademia Koszykówki I 8 3 0.38
146. Krzysztof Nacwalski MTS Basket I Kwidzyn 8 2 0.25
147. Adrian Migus TMK Pomorze Tczew 6 2 0.33
148. Rafał Labudda UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 2 0.33
149. Piotr Maciejak UKS De La Salle Gdańsk 6 2 0.33
150. Borys Rębisz MTS Basket II Kwidzyn 5 2 0.40
151. Mikołaj Kuchciński UKS Bryza Kolbudy 10 2 0.20
152. Olaf Giedrojć UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 2 0.25
153. Nikolas Daniiloudis Gdyńska Akademia Koszykówki II 8 2 0.25
154. Tymon Rydzkowski Młode Lwy Gdańsk 6 2 0.33
155. Jerzy Makowski SKS Gdynia Sharks 10 2 0.20
156. Paweł Sadowski KS Jedynka Pelplin 7 2 0.29
157. Wiktor Sikora Gdyńska Akademia Koszykówki I 6 2 0.33
158. Jeremiasz Zimny TMK Pomorze Tczew 5 2 0.40
159. Szymon Kanka KS Jedynka Pelplin 4 2 0.50
160. Ignacy Kmiecik Młode Lwy Gdańsk 5 2 0.40
161. Antoni Pianka Gdyńska Akademia Koszykówki I 4 1 0.25
162. Jan Beszczyński UKS Bryza Kolbudy 9 1 0.11
163. Jakub Pawłowski MTS Basket I Kwidzyn 8 1 0.13
164. Antoni Kosiński KS Jedynka Pelplin 4 1 0.25
165. Michał Kina PGE Korsarz Gdańsk 4 0 0.00
166. Przemysław Jarosz PGE Korsarz Gdańsk 6 0 0.00
167. Jordy Siemczuk UKS Basket Ósemka Wejherowo 6 0 0.00
168. Szymon Kuźma Młode Lwy Gdańsk 8 0 0.00
169. Wojciech Paszkowski SKS Gdynia Sharks 8 0 0.00
170. Bartłomiej Wolny PGE Korsarz Gdańsk 4 0 0.00
171. Szymon Sojka SKS Starogard Gdański 4 0 0.00
172. Jakub Pieczonka Młode Lwy Gdańsk 6 0 0.00
173. Marcin Noetzel TMK Pomorze Tczew 4 0 0.00
174. Filip Marjański UKS De La Salle Gdańsk 4 0 0.00
175. Adam Czoska UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 0 0.00
176. Filip Styś KS Jedynka Pelplin 5 0 0.00
177. Iwo Matusewicz UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 0 0.00
178. Adam Krakowski SKS Starogard Gdański 4 0 0.00
179. Marcel Plath KS Jedynka Pelplin 5 0 0.00
180. Radosław Hartman Młode Lwy Gdańsk 5 0 0.00
181. Dawid Rocznik TMK Pomorze Tczew 4 0 0.00
182. Maksymilian Bartusch Młode Lwy Gdańsk 4 0 0.00
183. Hubert Leśniak STK Czarni TRAFIC Słupsk 7 0 0.00
184. Mateusz Filipkowski UKS Bryza Kolbudy 6 0 0.00
185. Marcel Zimnicki MTS Basket I Kwidzyn 4 0 0.00
186. Nikodem Jaśniewicz MTS Basket I Kwidzyn 8 0 0.00
187. Oskar Szulist TMK Pomorze Tczew 4 0 0.00
188. Antoni Trynka Młode Lwy Gdańsk 4 0 0.00
189. Patryk Jarosz MTS Basket II Kwidzyn 5 0 0.00
190. Ksawery Szwarc SKS Starogard Gdański 4 0 0.00
Obraz