Lp. Zawodnik Drużyna MeczeCzas gry sumaCzas gry śr.
1. Jakub Patoka WKK Wrocław 19 636:4733:31
2. Bartosz Majewski Dziki Warszawa 19 619:0832:35
3. Filip Stryjewski SKS Starogard Gdański 19 596:2131:23
4. Łukasz Bodych Znicz Basket Pruszków 18 590:3032:48
5. Hubert Pabian Górnik Trans.eu Wałbrzych 19 589:0631:00
6. Piotr Robak KS Księżak Łowicz 17 584:0334:21
7. Michał Jankowski KS Księżak Łowicz 17 582:3634:16
8. Grzegorz Grochowski Dziki Warszawa 19 576:0130:19
9. Arkadiusz Kobus KS Księżak Łowicz 19 572:3230:08
10. Szymon Ryżek SKS Starogard Gdański 18 572:1931:48
11. Dominik Rutkowski Weegree AZS Politechnika Opolska 19 564:2029:42
12. Damian Pieloch Sensation Kotwica Kołobrzeg 18 557:1530:58
13. Tomasz Ochońko WKK Wrocław 19 554:5629:12
14. Szymon Tomczak TBS Śląsk II Wrocław 17 553:2432:33
15. Damian Szczepanik Decka Pelplin 19 549:1628:55
16. Radosław Trubacz GKS Tychy 19 546:1828:45
17. Wojciech Leszczyński AZS AGH Kraków 18 546:0830:20
18. Przemysław Kuźkow Dziki Warszawa 19 545:5828:44
19. Karol Nowakowski Dziki Warszawa 19 536:3628:15
20. Piotr Wieloch GKS Tychy 17 530:3431:13
21. Piotr Śmigielski Sensation Kotwica Kołobrzeg 17 529:5131:10
22. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 18 519:2428:51
23. Marcin Nowakowski Rawlplug Sokół Łańcut 17 518:4730:31
24. Julian Jasiński Miasto Szkła Krosno 17 518:4230:31
25. Mariusz Konopatzki Decka Pelplin 18 514:1928:34
26. Bartosz Ciechociński AZS UMCS Start II Lublin 19 513:5127:03
27. Wojciech Pisarczyk Rawlplug Sokół Łańcut 19 512:5327:00
28. Stanisław Heliński PGE Turów Zgorzelec 15 511:0734:04
29. Nick Madray WKK Wrocław 19 507:1626:42
30. Maciej Koperski GKS Tychy 18 501:1527:51
31. Paweł Zmarlak AZS AGH Kraków 18 500:5127:50
32. Karol Kamiński Znicz Basket Pruszków 15 500:0533:20
33. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Trans.eu Wałbrzych 19 497:2426:11
34. Adam Myśliwiec AZS UMCS Start II Lublin 19 497:1726:10
35. Michał Chrabota WKK Wrocław 19 495:4726:06
36. Tomasz Prostak WKK Wrocław 19 492:0025:54
37. Szymon Kiwilsza Weegree AZS Politechnika Opolska 19 491:3625:52
38. Jakub Stanios KS Księżak Łowicz 18 490:1027:14
39. Wojciech Fraś AZS AGH Kraków 17 484:0028:28
40. Patryk Wilk Weegree AZS Politechnika Opolska 18 483:4126:52
41. Mateusz Bręk Rawlplug Sokół Łańcut 19 481:5425:22
42. Kacper Traczyk PGE Turów Zgorzelec 14 481:5034:25
43. Krzysztof Wąsowicz AZS UMCS Start II Lublin 19 479:3125:14
44. Kamil Zywert Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 479:0826:37
45. Remon Nelson Sensation Kotwica Kołobrzeg 17 478:3928:09
46. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 18 475:2326:25
47. Mikołaj Kurpisz Sensation Kotwica Kołobrzeg 17 474:4327:55
48. Tymon Szymański SKS Starogard Gdański 19 473:5624:57
49. Marcin Dymała Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 472:3426:15
50. Cezary Fudziak PGE Turów Zgorzelec 17 471:4227:45
51. Filip Struski Rawlplug Sokół Łańcut 19 470:1724:45
52. Bartosz Bochno PGE Turów Zgorzelec 14 467:0533:22
53. Darrell Harris MKKS Żak Koszalin 15 462:1230:49
54. Maksymilian Motel KS Księżak Łowicz 19 459:2624:11
55. Damian Ciesielski Miasto Szkła Krosno 18 455:2025:18
56. Jakub Dłoniak MKKS Żak Koszalin 16 446:0227:53
57. Andrzej Krajewski GKS Tychy 19 445:5823:28
58. Łukasz Diduszko GKS Tychy 16 442:0327:38
59. Marcin Zarzeczny MKKS Żak Koszalin 16 441:0927:34
60. Adrian Suliński Znicz Basket Pruszków 16 433:3727:06
61. Bartłomiej Karolak SKS Starogard Gdański 14 426:1830:27
62. Kacper Burczyk SKS Starogard Gdański 19 425:4522:24
63. Mateusz Szczypiński Rawlplug Sokół Łańcut 17 424:5725:00
64. Przemysław Wrona Rawlplug Sokół Łańcut 19 409:1121:32
65. Karol Obarek AZS UMCS Start II Lublin 14 407:2929:06
66. Michał Sadło SKS Starogard Gdański 18 406:4222:36
67. Konrad Dawdo Miasto Szkła Krosno 18 405:4722:33
68. Mateusz Kaszowski Decka Pelplin 14 405:0928:56
69. Szymon Sobiech Miasto Szkła Krosno 18 401:2422:18
70. Wiktor Sewioł MKKS Żak Koszalin 17 401:2123:37
71. Sebastian Bożenko TBS Śląsk II Wrocław 16 401:2025:05
72. Patryk Stankowski GKS Tychy 19 401:0621:07
73. Dawid Sączewski Decka Pelplin 19 399:3721:02
74. Daniel Dawdo KS Księżak Łowicz 19 394:1820:45
75. Wojciech Jakubiak Sensation Kotwica Kołobrzeg 18 393:5221:53
76. Karol Michałek Decka Pelplin 19 393:3020:43
77. Patryk Wydra AZS AGH Kraków 18 384:3321:22
78. Paweł Kopycki Dziki Warszawa 19 382:1620:07
79. Marcin Tomaszewski MKKS Żak Koszalin 17 369:5821:46
80. Kacper Mąkowski GKS Tychy 19 368:4019:24
81. Szymon Długosz Sensation Kotwica Kołobrzeg 17 368:2121:40
82. Paweł Śpica SKS Starogard Gdański 16 366:4522:55
83. Damian Cechniak Górnik Trans.eu Wałbrzych 17 364:4121:27
84. Norbert Maciejak PGE Turów Zgorzelec 17 363:3221:23
85. Łukasz Uberna WKK Wrocław 17 363:0321:21
86. Fineto Lungwana MKKS Żak Koszalin 12 360:2730:02
87. Maksymilian Wilczek WKK Wrocław 19 354:2518:39
88. Mateusz Kulis Decka Pelplin 19 354:2418:39
89. Damian Tokarski Znicz Basket Pruszków 16 352:0722:00
90. Krystian Tyszka GKS Tychy 19 345:1818:10
91. Arkadiusz Adamczyk Znicz Basket Pruszków 18 341:5819:00
92. Patryk Pułkotycki Decka Pelplin 19 339:5117:53
93. Aleksander Leńczuk TBS Śląsk II Wrocław 15 338:4022:35
94. Dariusz Oczkowicz Miasto Szkła Krosno 16 337:4521:07
95. Jan Malesa Górnik Trans.eu Wałbrzych 15 336:5822:28
96. Szymon Pawlak AZS AGH Kraków 18 334:4118:36
97. Paweł Krefft Weegree AZS Politechnika Opolska 18 334:2318:35
98. Santiago Vaulet Miasto Szkła Krosno 10 333:5133:23
99. Kacper Rojek AZS AGH Kraków 15 330:2622:02
100. Maciej Marcinkowski PGE Turów Zgorzelec 12 328:0527:20
101. Michael Gospodarek AZS UMCS Start II Lublin 14 327:4723:25
102. Kacper Majka AZS AGH Kraków 14 324:1023:09
103. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 18 321:1517:51
104. Kacper Gordon TBS Śląsk II Wrocław 13 319:5624:37
105. Kamil Czosnowski Znicz Basket Pruszków 16 319:4819:59
106. Maksymilian Zagórski TBS Śląsk II Wrocław 16 316:4619:48
107. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 19 307:1316:10
108. Damian Durski Górnik Trans.eu Wałbrzych 19 306:2316:08
109. Michał Lis Rawlplug Sokół Łańcut 19 304:2616:01
110. Patryk Wieczorek Sensation Kotwica Kołobrzeg 18 297:1716:31
111. Tymoteusz Pszczoła AZS UMCS Start II Lublin 17 291:5117:10
112. Adam Skiba Weegree AZS Politechnika Opolska 18 288:0316:00
113. Jakub Koelner WKK Wrocław 13 285:5321:59
114. Jan Wójcik TBS Śląsk II Wrocław 12 277:5823:10
115. Eryk Naczlenis MKKS Żak Koszalin 17 273:0316:04
116. Hubert Kruszczyński Górnik Trans.eu Wałbrzych 18 270:3715:02
117. Mikołaj Stopierzyński AZS UMCS Start II Lublin 11 269:2124:29
118. Bartłomiej Ratajczak Górnik Trans.eu Wałbrzych 19 268:2114:07
119. Paweł Strzępek TBS Śląsk II Wrocław 16 267:1516:42
120. Tomasz Krzywdziński KS Księżak Łowicz 17 266:3915:41
121. Bartosz Czerwonka Rawlplug Sokół Łańcut 12 265:5522:10
122. Błażej Sowa Znicz Basket Pruszków 18 262:5514:36
123. Bartłomiej Pietras SKS Starogard Gdański 17 262:4115:27
124. Oleksandr Shcherbatiuk Decka Pelplin 19 260:1513:42
125. Dawid Stępień PGE Turów Zgorzelec 14 257:4618:25
126. Norbert Ziółko AZS UMCS Start II Lublin 18 253:2914:05
127. Kacper Marchewka TBS Śląsk II Wrocław 11 245:1622:18
128. Michał Sitnik TBS Śląsk II Wrocław 11 244:1922:13
129. Witalij Kowalenko Sensation Kotwica Kołobrzeg 10 243:2224:20
130. Szymon Walczak Znicz Basket Pruszków 9 240:0726:41
131. Mateusz Itrich Sensation Kotwica Kołobrzeg 18 238:5213:16
132. Mateusz Fatz KS Księżak Łowicz 15 235:4515:43
133. Szymon Walski TBS Śląsk II Wrocław 13 233:5217:59
134. Sebastian Rompa Miasto Szkła Krosno 16 228:3414:17
135. Hubert Wyszkowski Decka Pelplin 17 207:0412:11
136. Marcin Wieluński Dziki Warszawa 13 204:4015:45
137. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 17 197:1011:36
138. Mateusz Pryć MKKS Żak Koszalin 11 196:5417:54
139. Piotr Leśniczak Decka Pelplin 19 189:3209:59
140. Michał Świderski KS Księżak Łowicz 17 179:3010:34
141. Filip Pruefer PGE Turów Zgorzelec 16 178:2211:09
142. Jan Piliszczuk Dziki Warszawa 12 172:0914:21
143. Fryderyk Matusiak WKK Wrocław 17 165:5409:46
144. Mikołaj Czyż MKKS Żak Koszalin 17 162:4109:34
145. Wojciech Wątroba WKK Wrocław 17 156:2409:12
146. Jakub Nowak GKS Tychy 15 153:3110:14
147. Patryk Piszczatowski Weegree AZS Politechnika Opolska 17 149:2908:48
148. Dominik Groth Dziki Warszawa 15 142:1309:29
149. Rafał Kulikowski Rawlplug Sokół Łańcut 12 138:1111:31
150. Bartłomiej Nycz AZS UMCS Start II Lublin 14 134:2109:36
151. Dawid Zaguła Miasto Szkła Krosno 10 133:2513:21
152. Miłosz Góreńczyk TBS Śląsk II Wrocław 12 127:3910:38
153. Marcel Kapuściński Weegree AZS Politechnika Opolska 17 127:0007:28
154. Adam Wąsowicz Decka Pelplin 16 119:5607:30
155. Rafał Zgłobicki AZS AGH Kraków 10 90:2709:03
156. Sebastian Kamiński SKS Starogard Gdański 12 88:3307:23
157. Bartosz Chodukiewicz GKS Tychy 14 70:3605:03
158. Jakub Janik Dziki Warszawa 11 68:0206:11
159. Kacper Kramarz KS Księżak Łowicz 10 63:1506:20
160. Paweł Czubak MKKS Żak Koszalin 9 62:0806:54
161. Bartosz Dylik KS Księżak Łowicz 10 47:3904:46
162. Michał Pieniążek AZS AGH Kraków 13 46:0603:33
163. Marcin Jeziorowski Górnik Trans.eu Wałbrzych 10 39:1903:56