Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Pomerania Winter Camp 2023

14.12.2022 | Marcin Korpolewski | Kadry wojewódzkie | Aktualności | Odsłon: 2529

Znamy składy kadr kobiet na obóz zimowy Kadry Pomorza 2023.

Obóz zimowy kobiecych Kadr Pomorza odbedzie się w dniach 15-22 stycznia, na obiektach Zespołu Kształcenia i Wychowania w Pelplinie, ul. Sambora 5A. Wyjazd na obóz 15.01.2022 godzina 10:00 parking GCS Gdynia, ul. Olimpijska 5/9 / 10:30 Parking Auchan Gdańsk, ul. Szczęśliwa 3. 

Każdy uczestnik obozu musi posiadać: ważne badania lekarskie, legitymację szkolną, wypełnioną i podpisaną kartę obozową, deklarację PFS (jeżeli jeszcze takiej nie składał) oraz ankietę uczestnika. Wpłata własna 900 zł. Wpłat mozna dokonywać gotówką lub przelewem na konto związku 84 1750 0012 0000 0000 2696 0614

Na zgrupowanie do Kadry 2009 zostały powołane: Białobrzewska Zofia (GTK Gdynia), Brzeska Nicola (GTK Gdynia), Gallas Nikola (GTK Gdynia), Hamadyk Izabela (GTK Gdynia), Kiedyk Maja (Sportowa Politechnika), Kujawczyk Laura (Sportowa Politechnika), Mielczarek Amelia (Sportowa Politechnika), Ossowska Natalia (GTK Gdynia), Ptach Weronika (GTK Gdynia), Szczerba Lena (GTK Gdynia), Szczygieł Lena (GTK Gdynia), Wasilewska Martyna (GTK Gdynia), Wołowiec Marcelina (GTK Gdynia), Wtulich Marianna (GTK Gdynia), Zapadka Marta (Bryza Kolbudy) oraz Zwerchowska Aleksandra (Sportowa Politechnika).

Kadra 2010: Bohdanowicz Izabela (GTS Pruszcz Gdański), Bork Maja (Bryza Kolbudy), Ciesielska Aleksandra (Bryza Kolbudy), Damps Joanna (Bat Kartuzy), Furman Antonina (Bat Kartuzy), Gruchała Zofia (Bat Kartuzy), Jakubowska Maja (Bryza Kolbudy), Jankowiak Amelia (Bryza Kolbudy), Kaspruk Agnieszka (Bat Kartuzy), Knap Maja (Basket FRED Kielno), Kwidzińska Amelia (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Machnikowska Julia (GTS Pruszcz Gdański), Nilsson Emilia (Bryza Kolbudy), Pietruszewska Julia (Basket FRED Kielno), Pomirska Agata (GTS Pruszcz Gdański), Wietek Weronika (GTS Pruszcz Gdański), Zambrzycka Teresa (UKS Basket Kielno), Zamojska Julia (Basket FRED Kielno), Żembrowska Antonina (GTK Gdynia). Rezerwa: Chejnowska Wiktoria (Bryza Kolbudy), Neć Weronika (UKS Basket Kielno), Rybakowska Kaja (Bat Kartuzy), Zblewska Eliza (KUKS Remus Kościerzyna), Żalikowska Nadia (Jedynka Lębork)
 

Dokumenty do pobrania:

Karta obozowa (.docx)

Karta obozowa (.pdf)

deklaracja PFS (.docx)

deklaracja PFS (.pdf)

ankieta uczestnika (.pdf)

regulamin Kadry Pomorza (pdf)

Obraz