Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

22.10.2023 10:00 UKS II Bat Kartuzy - GTK VBW Gdynia 38:85
22.10.2023 12:00 UKS Bryza Kolbudy - GTS Pruszcz Gdański 14:115
22.10.2023 13:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - UKS Basket Ósemka Wejherowo 56:55
15.12.2023 18:00 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - UKS Bat Kartuzy 4:137

Kolejka II

29.10.2023 12:00 UKS Bryza Kolbudy - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 57:37
07.11.2023 15:30 Energa MKS Truso Elbląg - GTK VBW Gdynia 50:46
09.12.2023 13:00 UKS Bat Kartuzy - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 101:31
19.12.2023 16:30 UKS II Bat Kartuzy - GTS Pruszcz Gdański 34:92

Kolejka III

21.10.2023 10:00 GTS Pruszcz Gdański - Energa MKS Truso Elbląg 62:36
05.11.2023 11:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS Bat Kartuzy 48:76
05.11.2023 14:30 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - UKS II Bat Kartuzy 48:42
05.11.2023 16:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - UKS Bryza Kolbudy 60:48

Kolejka IV

12.11.2023 10:00 UKS Bryza Kolbudy - UKS Basket Ósemka Wejherowo 45:48
12.11.2023 10:30 GTK VBW Gdynia - GTS Pruszcz Gdański 20:91
10.12.2023 10:00 Energa MKS Truso Elbląg - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 113:34
07.01.2024 10:00 UKS II Bat Kartuzy - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 61:78

Kolejka V

18.11.2023 15:30 UKS Bat Kartuzy - UKS Bryza Kolbudy 101:2
19.11.2023 11:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS II Bat Kartuzy 30:94
19.11.2023 13:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - Energa MKS Truso Elbląg 41:92
19.11.2023 14:00 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - GTK VBW Gdynia 34:100

Kolejka VI

25.11.2023 12:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Energa MKS Truso Elbląg 29:87
02.12.2023 10:00 UKS II Bat Kartuzy - UKS Bat Kartuzy 27:75
02.12.2023 13:00 GTS Pruszcz Gdański - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 116:10
06.12.2023 16:00 GTK VBW Gdynia - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 89:26

Kolejka VII

03.12.2023 09:30 UKS Bat Kartuzy - Energa MKS Truso Elbląg 78:46
10.12.2023 11:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - GTK VBW Gdynia 50:69
10.12.2023 13:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - GTS Pruszcz Gdański 35:82
10.12.2023 9:30 UKS Bryza Kolbudy - UKS II Bat Kartuzy 60:57

Kolejka VIII

16.12.2023 13:00 GTS Pruszcz Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo 112:27
17.12.2023 10:00 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Bryza Kolbudy 103:16
17.12.2023 12:00 GTK VBW Gdynia - UKS Bat Kartuzy 52:70
17.12.2023 14:00 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 40:102

Kolejka IX

03.12.2023 11:30 UKS II Bat Kartuzy - Energa MKS Truso Elbląg 36:79
07.01.2024 10:00 UKS Bryza Kolbudy - GTK VBW Gdynia 16:104
07.01.2024 11:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 73:39
07.01.2024 13:00 UKS Bat Kartuzy - GTS Pruszcz Gdański 29:70

Kolejka X

13.01.2024 11:00 GTS Pruszcz Gdański - UKS Bryza Kolbudy 105:27
14.01.2024 10:00 GTK VBW Gdynia - UKS II Bat Kartuzy 98:28
14.01.2024 10:00 UKS Bat Kartuzy - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 93:18
14.01.2024 11:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 69:85

Kolejka XI

20.01.2024 11:00 GTS Pruszcz Gdański - UKS II Bat Kartuzy 131:22
21.01.2024 16:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - UKS Bat Kartuzy 43:97
21.02.2024 16:00 GTK VBW Gdynia - Energa MKS Truso Elbląg 49:46
15.03.2024 18:00 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - UKS Bryza Kolbudy --:--

Kolejka XII

18.02.2024 10:00 UKS II Bat Kartuzy - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 130:9
18.02.2024 10:00 UKS Bryza Kolbudy - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 62:64
18.02.2024 15:00 Energa MKS Truso Elbląg - GTS Pruszcz Gdański 50:103
19.03.2024 16:30 UKS Bat Kartuzy - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka XIII

25.02.2024 10:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - UKS II Bat Kartuzy 38:83
25.02.2024 10:00 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Energa MKS Truso Elbląg 39:95
16.03.2024 11:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS Bryza Kolbudy --:--
21.03.2024 16:30 GTS Pruszcz Gdański - GTK VBW Gdynia --:--

Kolejka XIV

01.03.2024 15:30 Energa MKS Truso Elbląg - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork --:--
03.03.2024 10:00 UKS Bryza Kolbudy - UKS Bat Kartuzy --:--
03.03.2024 10:00 GTK VBW Gdynia - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
03.03.2024 10:00 UKS II Bat Kartuzy - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka XV

09.03.2024 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - GTS Pruszcz Gdański --:--
10.03.2024 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
10.03.2024 10:00 UKS Bat Kartuzy - UKS II Bat Kartuzy --:--
10.03.2024 13:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - GTK VBW Gdynia --:--

Kolejka XVI

16.03.2024 13:00 GTS Pruszcz Gdański - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork --:--
17.03.2024 GTK VBW Gdynia - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
17.03.2024 12:00 Energa MKS Truso Elbląg - UKS Bat Kartuzy --:--
06.04.2024 10:00 UKS II Bat Kartuzy - UKS Bryza Kolbudy --:--

Kolejka XVII

17.02.2024 09:00 UKS Bryza Kolbudy - Energa MKS Truso Elbląg 37:71
24.03.2024 UKS Basket Ósemka Wejherowo - GTS Pruszcz Gdański --:--
24.03.2024 10:00 UKS Bat Kartuzy - GTK VBW Gdynia --:--
24.03.2024 10:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--

Kolejka XVIII

07.04.2024 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
07.04.2024 GTS Pruszcz Gdański - UKS Bat Kartuzy --:--
07.04.2024 GTK VBW Gdynia - UKS Bryza Kolbudy --:--
07.04.2024 Energa MKS Truso Elbląg - UKS II Bat Kartuzy --:--
Obraz