Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

07.10.2023 12:00 Energa LAMINOPOL - SKS Gama Starogard Gdański 59:88
08.10.2023 11:00 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - UKS Bryza Kolbudy 43:73
08.10.2023 12:30 Maximus Basketball Gdynia - Młode Lwy SP27 Gdańsk 47:97
12.10.2023 18:30 Decka Pelplin - UKS Basket Ósemka Wejherowo 43:59
22.11.2023 19:00 Assilam Bryza Pruszcz Gdański - Energa GAK Gdynia 83:61

Kolejka II

14.10.2023 10:00 SKS Gama Starogard Gdański - Maximus Basketball Gdynia 116:49
14.10.2023 11:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Bryza Kolbudy 47:76
14.10.2023 16:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Energa GAK Gdynia 101:37
17.11.2023 16:30 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - Decka Pelplin 99:58
17.02.2024 12:30 Assilam Bryza Pruszcz Gdański - Energa LAMINOPOL 79:27

Kolejka III

21.10.2023 10:00 Energa LAMINOPOL - UKS Basket Ósemka Wejherowo 54:74
21.10.2023 10:00 Maximus Basketball Gdynia - Assilam Bryza Pruszcz Gdański 32:88
21.10.2023 13:30 Decka Pelplin - UKS Bryza Kolbudy 43:99
25.10.2023 18:15 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - Energa GAK Gdynia 64:86
17.12.2023 12:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - SKS Gama Starogard Gdański 59:93

Kolejka IV

04.11.2023 12:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Maximus Basketball Gdynia 116:33
04.11.2023 12:30 Assilam Bryza Pruszcz Gdański - Młode Lwy SP27 Gdańsk 78:59
04.11.2023 12:30 SKS Gama Starogard Gdański - UKS Bryza Kolbudy 109:66
04.11.2023 17:00 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - Energa LAMINOPOL 75:38
04.11.2023 9:00 Decka Pelplin - Energa GAK Gdynia 64:72

Kolejka V

03.11.2023 17:00 Energa LAMINOPOL - Decka Pelplin 67:73
11.11.2023 10:00 Maximus Basketball Gdynia - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 19:120
13.11.2023 18:15 Energa GAK Gdynia - UKS Bryza Kolbudy 62:92
06.12.2023 18:15 SKS Gama Starogard Gdański - Assilam Bryza Pruszcz Gdański 90:73
21.12.2023 18:15 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo 59:91

Kolejka VI

18.11.2023 10:00 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - Młode Lwy SP27 Gdańsk 58:54
18.11.2023 12:30 SKS Gama Starogard Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo 75:56
18.11.2023 13:00 Energa GAK Gdynia - Energa LAMINOPOL 56:54
18.11.2023 14:00 UKS Bryza Kolbudy - Assilam Bryza Pruszcz Gdański 89:55
18.11.2023 16:30 Decka Pelplin - Maximus Basketball Gdynia 74:31

Kolejka VII

25.11.2023 10:00 Maximus Basketball Gdynia - Energa GAK Gdynia 33:91
25.11.2023 10:00 SKS Gama Starogard Gdański - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 95:68
25.11.2023 11:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Decka Pelplin 79:56
25.11.2023 12:00 UKS Bryza Kolbudy - Energa LAMINOPOL 86:65
25.11.2023 16:30 Assilam Bryza Pruszcz Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo 77:76

Kolejka VIII

09.12.2023 10:00 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - Assilam Bryza Pruszcz Gdański 48:49
10.12.2023 16:00 Energa LAMINOPOL - Maximus Basketball Gdynia 99:55
13.12.2023 18:15 SKS Gama Starogard Gdański - Decka Pelplin 106:42
14.12.2023 18:30 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS Bryza Kolbudy 46:72
14.12.2023 18:45 Energa GAK Gdynia - Młode Lwy SP27 Gdańsk 100:77

Kolejka IX

16.12.2023 10:00 Maximus Basketball Gdynia - UKS Bryza Kolbudy 13:86
16.12.2023 10:00 SKS Gama Starogard Gdański - Energa GAK Gdynia 124:57
16.12.2023 11:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Energa LAMINOPOL 71:51
16.12.2023 15:45 Decka Pelplin - Assilam Bryza Pruszcz Gdański 30:60
16.12.2023 16:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 61:74

Kolejka X

13.01.2024 11:00 UKS Bryza Kolbudy - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 105:77
13.01.2024 11:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Maximus Basketball Gdynia 131:32
13.01.2024 12:30 SKS Gama Starogard Gdański - Energa LAMINOPOL 98:48
24.01.2024 17:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Decka Pelplin 81:33
27.03.2024 18:30 Energa GAK Gdynia - Assilam Bryza Pruszcz Gdański --:--

Kolejka XI

20.01.2024 10:00 Maximus Basketball Gdynia - SKS Gama Starogard Gdański 18:94
20.01.2024 11:00 Energa LAMINOPOL - Assilam Bryza Pruszcz Gdański 56:64
20.01.2024 11:45 UKS Bryza Kolbudy - Młode Lwy SP27 Gdańsk 83:86
20.01.2024 12:30 Decka Pelplin - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 52:89
11.03.2024 18:30 Energa GAK Gdynia - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka XII

11.11.2023 12:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Energa LAMINOPOL 91:48
17.02.2024 11:00 UKS Bryza Kolbudy - Decka Pelplin 125:28
17.02.2024 12:30 SKS Gama Starogard Gdański - Młode Lwy SP27 Gdańsk 90:52
17.02.2024 16:30 Assilam Bryza Pruszcz Gdański - Maximus Basketball Gdynia 104:22
17.02.2024 17:15 Energa GAK Gdynia - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 73:65

Kolejka XIII

24.02.2024 11:30 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Assilam Bryza Pruszcz Gdański 58:78
24.02.2024 12:00 Energa LAMINOPOL - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 62:68
18.03.2024 18:30 Energa GAK Gdynia - Decka Pelplin --:--
28.03.2024 12:00 Maximus Basketball Gdynia - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
29.03.2024 19:30 UKS Bryza Kolbudy - SKS Gama Starogard Gdański --:--

Kolejka XIV

16.03.2024 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - Maximus Basketball Gdynia --:--
16.03.2024 Assilam Bryza Pruszcz Gdański - SKS Gama Starogard Gdański --:--
16.03.2024 10:00 Decka Pelplin - Energa LAMINOPOL --:--
16.03.2024 11:00 UKS Bryza Kolbudy - Energa GAK Gdynia --:--
16.03.2024 12:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka XV

23.03.2024 UKS Basket Ósemka Wejherowo - SKS Gama Starogard Gdański --:--
23.03.2024 Assilam Bryza Pruszcz Gdański - UKS Bryza Kolbudy --:--
23.03.2024 10:00 Maximus Basketball Gdynia - Decka Pelplin --:--
23.03.2024 11:00 Energa LAMINOPOL - Energa GAK Gdynia --:--
23.03.2024 11:30 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka XVI

06.04.2024 Energa GAK Gdynia - Maximus Basketball Gdynia --:--
06.04.2024 Decka Pelplin - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
06.04.2024 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - SKS Gama Starogard Gdański --:--
06.04.2024 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Assilam Bryza Pruszcz Gdański --:--
06.04.2024 12:00 Energa LAMINOPOL - UKS Bryza Kolbudy --:--

Kolejka XVII

03.03.2024 12:00 Maximus Basketball Gdynia - Energa LAMINOPOL --:--
13.04.2024 UKS Bryza Kolbudy - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
13.04.2024 Decka Pelplin - SKS Gama Starogard Gdański --:--
13.04.2024 Assilam Bryza Pruszcz Gdański - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot --:--
13.04.2024 11:30 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Energa GAK Gdynia --:--

Kolejka XVIII

20.04.2024 UKS Bryza Kolbudy - Maximus Basketball Gdynia --:--
20.04.2024 Energa LAMINOPOL - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
20.04.2024 Energa GAK Gdynia - SKS Gama Starogard Gdański --:--
20.04.2024 Assilam Bryza Pruszcz Gdański - Decka Pelplin --:--
20.04.2024 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
Obraz