Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

06.10.2023 16:15 AK Trefl Sopot - Trefl 1LO Sopot 84:99
06.10.2023 18:30 Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot - Trefl 1LO II Sopot 70:57
07.10.2023 10:00 Energa FRAGES Słupsk - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 61:82
07.10.2023 15:00 Energa GAK Gdynia - Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 111:42
09.10.2023 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - Energa GAK II Gdynia 126:45

Kolejka II

13.10.2023 18:15 AK Trefl Sopot - Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 96:38
14.10.2023 12:30 Trefl 1LO II Sopot - Energa FRAGES Słupsk 42:107
16.10.2023 18:15 Trefl 1LO Sopot - SMS PZKosz Władysławowo 101:72
24.10.2023 17:45 Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk - Energa GAK II Gdynia 64:94
15.11.2023 18:15 Energa GAK Gdynia - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 98:70

Kolejka III

23.10.2023 18:15 Energa GAK II Gdynia - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 45:95
30.10.2023 18:15 Energa GAK Gdynia - Trefl 1LO II Sopot 113:36
07.11.2023 18:15 Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot - Trefl 1LO Sopot 35:135
19.11.2023 13:00 Energa FRAGES Słupsk - AK Trefl Sopot 60:68
21.11.2023 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 126:46

Kolejka IV

27.10.2023 18:15 Trefl 1LO Sopot - Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 159:48
28.10.2023 10:00 Trefl 1LO II Sopot - Energa GAK II Gdynia 99:55
28.10.2023 12:30 Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot - Energa FRAGES Słupsk 58:104
29.10.2023 10:00 AK Trefl Sopot - Energa GAK Gdynia 76:68
28.11.2023 18:45 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - SMS PZKosz Władysławowo 61:73

Kolejka V

02.11.2023 18:45 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 121:40
04.11.2023 17:15 Energa GAK II Gdynia - AK Trefl Sopot 33:145
04.11.2023 19:15 Energa GAK Gdynia - Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 128:45
13.11.2023 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - Trefl 1LO II Sopot 93:58
14.01.2024 12:00 Energa FRAGES Słupsk - Trefl 1LO Sopot 80:111

Kolejka VI

11.11.2023 10:00 Trefl 1LO II Sopot - Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 83:59
11.11.2023 12:30 Trefl 1LO Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 128:59
11.11.2023 12:30 Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot - Energa GAK II Gdynia 99:46
12.11.2023 10:00 Energa GAK Gdynia - Energa FRAGES Słupsk 55:61
16.11.2023 18:00 AK Trefl Sopot - SMS PZKosz Władysławowo 76:90

Kolejka VII

18.11.2023 10:00 SMS PZKosz Władysławowo - Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 111:67
18.11.2023 11:00 Energa GAK II Gdynia - Energa FRAGES Słupsk 57:84
18.11.2023 13:00 Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk - AK Trefl Sopot 39:175
18.11.2023 15:00 Energa GAK Gdynia - Trefl 1LO Sopot 64:111
18.11.2023 15:15 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - Trefl 1LO II Sopot 89:40

Kolejka VIII

24.11.2023 18:15 Trefl 1LO Sopot - Trefl 1LO II Sopot 138:50
25.11.2023 10:00 AK Trefl Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 83:80
25.11.2023 12:00 SMS PZKosz Władysławowo - Energa FRAGES Słupsk 59:53
25.11.2023 12:30 Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot - Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 84:57
03.12.2023 12:00 Energa GAK Gdynia - Energa GAK II Gdynia 121:32

Kolejka IX

01.12.2023 18:15 Trefl 1LO II Sopot - AK Trefl Sopot 57:104
02.12.2023 10:00 Energa GAK II Gdynia - Trefl 1LO Sopot 34:151
02.12.2023 11:00 SMS PZKosz Władysławowo - Energa GAK Gdynia 64:70
02.12.2023 14:00 Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk - Energa FRAGES Słupsk 48:105
02.12.2023 16:15 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 119:56

Kolejka X

08.12.2023 16:15 Trefl 1LO Sopot - AK Trefl Sopot 100:73
08.12.2023 18:15 Trefl 1LO II Sopot - Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 83:95
09.12.2023 13:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - Energa FRAGES Słupsk 73:71
09.12.2023 15:15 Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk - Energa GAK Gdynia 39:122
04.01.2024 17:30 Energa GAK II Gdynia - SMS PZKosz Władysławowo 76:99

Kolejka XI

05.12.2023 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - Trefl 1LO Sopot 71:104
13.12.2023 16:00 Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot - AK Trefl Sopot 71:104
16.12.2023 11:00 Energa FRAGES Słupsk - Trefl 1LO II Sopot 110:43
19.12.2023 18:45 Energa GAK II Gdynia - Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 100:53
07.03.2024 17:45 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - Energa GAK Gdynia --:--

Kolejka XII

05.01.2024 18:15 Trefl 1LO Sopot - Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 153:25
06.01.2024 10:00 AK Trefl Sopot - Energa FRAGES Słupsk 44:62
06.01.2024 13:00 Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk - SMS PZKosz Władysławowo 42:98
06.01.2024 15:00 Trefl 1LO II Sopot - Energa GAK Gdynia 60:121
06.01.2024 15:15 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - Energa GAK II Gdynia 137:57

Kolejka XIII

13.01.2024 11:00 SMS PZKosz Władysławowo - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 81:63
13.01.2024 12:00 Energa GAK II Gdynia - Trefl 1LO II Sopot 86:55
13.01.2024 14:00 Energa GAK Gdynia - AK Trefl Sopot 72:76
13.01.2024 15:00 Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk - Trefl 1LO Sopot 51:136
13.01.2024 15:00 Energa FRAGES Słupsk - Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 108:39

Kolejka XIV

18.01.2024 17:15 Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 35:118
20.01.2024 10:00 AK Trefl Sopot - Energa GAK II Gdynia 134:34
20.01.2024 12:30 Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot - Energa GAK Gdynia 68:85
20.01.2024 14:45 Trefl 1LO II Sopot - SMS PZKosz Władysławowo 59:128
10.02.2024 10:00 Trefl 1LO Sopot - Energa FRAGES Słupsk 105:74

Kolejka XV

17.02.2024 14:00 SMS PZKosz Władysławowo - AK Trefl Sopot 69:99
17.02.2024 14:30 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - Trefl 1LO Sopot 64:112
17.02.2024 16:45 Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk - Trefl 1LO II Sopot 70:41
17.02.2024 19:15 Energa GAK II Gdynia - Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 62:73
02.03.2024 11:00 Energa FRAGES Słupsk - Energa GAK Gdynia --:--

Kolejka XVI

15.02.2024 18:15 AK Trefl Sopot - Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 124:48
24.02.2024 10:00 Energa FRAGES Słupsk - Energa GAK II Gdynia --:--
27.02.2024 16:00 Trefl 1LO II Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk --:--
27.02.2024 18:15 Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot - SMS PZKosz Władysławowo --:--
29.02.2024 18:15 Trefl 1LO Sopot - Energa GAK Gdynia --:--

Kolejka XVII

29.11.2023 16:45 Energa FRAGES Słupsk - SMS PZKosz Władysławowo 78:81
15.02.2024 18:30 Energa GAK II Gdynia - Energa GAK Gdynia 37:75
01.03.2024 18:15 Trefl 1LO II Sopot - Trefl 1LO Sopot --:--
02.03.2024 13:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - AK Trefl Sopot --:--
02.03.2024 15:15 Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk - Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot --:--

Kolejka XVIII

08.03.2024 18:15 AK Trefl Sopot - Trefl 1LO II Sopot --:--
09.03.2024 Energa GAK Gdynia - SMS PZKosz Władysławowo --:--
09.03.2024 Energa FRAGES Słupsk - Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk --:--
09.03.2024 10:00 Trefl 1LO Sopot - Energa GAK II Gdynia --:--
09.03.2024 12:30 Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk --:--
Obraz