Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

22.10.2023 12:00 Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz - Wilki Ełk 71:96
22.10.2023 13:30 SSP ORKA Iława - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 48:78
22.10.2023 16:15 AZS UWM Olsztyn - SMS PZKosz Władysławowo 67:92
22.10.2023 18:00 Junior Basket Club Olsztyn - UKS Trójeczka Olsztyn 69:144
11.02.2024 16:45 Energa Basketball Elbląg - TSK Roś Pisz 65:60

Kolejka II

27.10.2023 19:30 SMS PZKosz Władysławowo - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 52:71
29.10.2023 16:00 TSK Roś Pisz - SSP ORKA Iława 87:78
29.10.2023 16:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Energa Basketball Elbląg 66:89
29.10.2023 16:15 AZS UWM Olsztyn - Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz 100:70
29.10.2023 18:00 Wilki Ełk - Junior Basket Club Olsztyn 106:56

Kolejka III

05.11.2023 12:00 Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz - SMS PZKosz Władysławowo 57:85
05.11.2023 13:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - TSK Roś Pisz 98:63
05.11.2023 16:45 Energa Basketball Elbląg - Wilki Ełk 85:44
05.11.2023 17:00 SSP ORKA Iława - UKS Trójeczka Olsztyn 87:76
05.11.2023 18:00 Junior Basket Club Olsztyn - AZS UWM Olsztyn 62:74

Kolejka IV

12.11.2023 12:00 SMS PZKosz Władysławowo - TSK Roś Pisz 81:79
12.11.2023 12:00 Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz - Junior Basket Club Olsztyn 105:45
12.11.2023 15:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 74:78
12.11.2023 16:15 AZS UWM Olsztyn - Energa Basketball Elbląg 60:125
12.11.2023 16:30 SSP ORKA Iława - Wilki Ełk 53:57

Kolejka V

19.11.2023 13:30 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - Wilki Ełk 75:67
19.11.2023 16:45 Energa Basketball Elbląg - Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz 131:51
19.11.2023 17:00 TSK Roś Pisz - UKS Trójeczka Olsztyn 99:81
19.11.2023 18:00 Junior Basket Club Olsztyn - SMS PZKosz Władysławowo 65:95
19.11.2023 18:00 SSP ORKA Iława - AZS UWM Olsztyn 69:75

Kolejka VI

25.11.2023 16:00 Wilki Ełk - TSK Roś Pisz 72:78
26.11.2023 12:00 SMS PZKosz Władysławowo - UKS Trójeczka Olsztyn 69:75
26.11.2023 12:00 Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz - SSP ORKA Iława 69:77
26.11.2023 16:15 AZS UWM Olsztyn - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 62:104
29.11.2023 18:30 Junior Basket Club Olsztyn - Energa Basketball Elbląg 45:119

Kolejka VII

03.12.2023 13:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz 115:63
03.12.2023 14:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Wilki Ełk 96:66
03.12.2023 15:30 SSP ORKA Iława - Junior Basket Club Olsztyn 70:49
03.12.2023 16:45 Energa Basketball Elbląg - SMS PZKosz Władysławowo 100:67
03.12.2023 17:00 TSK Roś Pisz - AZS UWM Olsztyn 87:88

Kolejka VIII

10.12.2023 16:00 Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz - TSK Roś Pisz 80:103
10.12.2023 16:15 AZS UWM Olsztyn - UKS Trójeczka Olsztyn 88:91
10.12.2023 16:45 Energa Basketball Elbląg - SSP ORKA Iława 97:73
10.12.2023 18:00 Junior Basket Club Olsztyn - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 33:101
11.02.2024 14:00 SMS PZKosz Władysławowo - Wilki Ełk 80:74

Kolejka IX

17.12.2023 14:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz 91:62
17.12.2023 15:00 SSP ORKA Iława - SMS PZKosz Władysławowo 51:89
17.12.2023 15:30 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - Energa Basketball Elbląg 76:78
17.12.2023 17:00 TSK Roś Pisz - Junior Basket Club Olsztyn 100:57
17.12.2023 18:30 Wilki Ełk - AZS UWM Olsztyn --:--

Kolejka X

07.01.2024 14:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Junior Basket Club Olsztyn 112:59
07.01.2024 15:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - SSP ORKA Iława 102:91
07.01.2024 15:30 Wilki Ełk - Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz 77:63
07.01.2024 17:00 TSK Roś Pisz - Energa Basketball Elbląg 71:90
20.01.2024 14:00 SMS PZKosz Władysławowo - AZS UWM Olsztyn 97:88

Kolejka XI

14.01.2024 12:00 Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz - AZS UWM Olsztyn 67:58
14.01.2024 13:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - SMS PZKosz Władysławowo 100:75
14.01.2024 16:45 Energa Basketball Elbląg - UKS Trójeczka Olsztyn 87:67
14.01.2024 17:30 SSP ORKA Iława - TSK Roś Pisz 37:80
14.01.2024 18:00 Junior Basket Club Olsztyn - Wilki Ełk 71:121

Kolejka XII

21.01.2024 11:00 SMS PZKosz Władysławowo - Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz 86:72
21.01.2024 12:00 TSK Roś Pisz - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 84:69
21.01.2024 15:30 Wilki Ełk - Energa Basketball Elbląg 49:75
21.01.2024 16:15 AZS UWM Olsztyn - Junior Basket Club Olsztyn 108:72
11.02.2024 14:00 UKS Trójeczka Olsztyn - SSP ORKA Iława 103:84

Kolejka XIII

18.02.2024 12:00 TSK Roś Pisz - SMS PZKosz Władysławowo 83:85
18.02.2024 16:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - UKS Trójeczka Olsztyn 86:84
18.02.2024 16:45 Energa Basketball Elbląg - AZS UWM Olsztyn 86:45
18.02.2024 18:00 Wilki Ełk - SSP ORKA Iława 58:55
18.02.2024 18:00 Junior Basket Club Olsztyn - Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz 107:94

Kolejka XIV

25.02.2024 11:00 SMS PZKosz Władysławowo - Junior Basket Club Olsztyn --:--
25.02.2024 14:00 UKS Trójeczka Olsztyn - TSK Roś Pisz 87:92
25.02.2024 16:00 Wilki Ełk - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk 54:63
25.02.2024 16:15 AZS UWM Olsztyn - SSP ORKA Iława 79:78
25.02.2024 17:30 Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz - Energa Basketball Elbląg 62:112

Kolejka XV

03.03.2024 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn - SMS PZKosz Władysławowo --:--
03.03.2024 16:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - AZS UWM Olsztyn --:--
03.03.2024 16:45 Energa Basketball Elbląg - Junior Basket Club Olsztyn --:--
03.03.2024 17:00 TSK Roś Pisz - Wilki Ełk --:--
03.03.2024 18:00 SSP ORKA Iława - Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz --:--

Kolejka XVI

10.02.2024 11:15 Junior Basket Club Olsztyn - SSP ORKA Iława 92:121
10.03.2024 Wilki Ełk - UKS Trójeczka Olsztyn --:--
10.03.2024 12:00 Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk --:--
10.03.2024 16:15 AZS UWM Olsztyn - TSK Roś Pisz --:--
10.03.2024 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - Energa Basketball Elbląg --:--

Kolejka XVII

17.03.2024 Wilki Ełk - SMS PZKosz Władysławowo --:--
17.03.2024 14:00 UKS Trójeczka Olsztyn - AZS UWM Olsztyn --:--
17.03.2024 15:00 SSP ORKA Iława - Energa Basketball Elbląg --:--
17.03.2024 16:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk - Junior Basket Club Olsztyn --:--
17.03.2024 17:00 TSK Roś Pisz - Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz --:--

Kolejka XVIII

24.03.2024 SMS PZKosz Władysławowo - SSP ORKA Iława --:--
24.03.2024 12:00 Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz - UKS Trójeczka Olsztyn --:--
24.03.2024 16:15 AZS UWM Olsztyn - Wilki Ełk --:--
24.03.2024 16:45 Energa Basketball Elbląg - Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk --:--
24.03.2024 18:30 Junior Basket Club Olsztyn - TSK Roś Pisz --:--
Obraz