Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

16.10.2023 17:45 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - UKS Bryza Kolbudy 71:73
22.10.2023 13:00 Energa JS Przekładnie - MTS Basket Kwidzyn 74:73
16.11.2023 18:30 Lęborski Klub Sportowy "Pogoń" - Młode Lwy SP27 Gdańsk 39:103

Kolejka II

29.10.2023 12:30 MTS Basket Kwidzyn - Lęborski Klub Sportowy "Pogoń" 80:46
13.11.2023 18:15 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - Energa GAK Gdynia 65:44
08.12.2023 19:30 UKS Bryza Kolbudy - Młode Lwy SP27 Gdańsk 73:98

Kolejka III

05.11.2023 11:30 Energa GAK Gdynia - UKS Bryza Kolbudy 65:70
05.11.2023 12:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - MTS Basket Kwidzyn 125:50
18.11.2023 11:00 Energa JS Przekładnie - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 54:101

Kolejka IV

12.11.2023 12:00 UKS Bryza Kolbudy - MTS Basket Kwidzyn 112:34
12.11.2023 12:00 Energa GAK Gdynia - Energa JS Przekładnie 68:45
12.11.2023 14:30 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - Lęborski Klub Sportowy "Pogoń" 88:48

Kolejka V

19.11.2023 10:00 Lęborski Klub Sportowy "Pogoń" - Energa GAK Gdynia 23:97
19.11.2023 11:00 Energa JS Przekładnie - UKS Bryza Kolbudy 57:80
19.11.2023 12:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 106:62

Kolejka VI

26.11.2023 10:00 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn 92:40
26.11.2023 11:00 Energa JS Przekładnie - Lęborski Klub Sportowy "Pogoń" 73:65
26.11.2023 16:15 Energa GAK Gdynia - Młode Lwy SP27 Gdańsk 57:66

Kolejka VII

10.12.2023 10:00 Lęborski Klub Sportowy "Pogoń" - UKS Bryza Kolbudy 34:111
10.12.2023 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Energa JS Przekładnie 110:45
10.12.2023 10:00 MTS Basket Kwidzyn - Energa GAK Gdynia 74:83

Kolejka VIII

12.12.2023 19:30 UKS Bryza Kolbudy - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 80:68
17.12.2023 12:00 MTS Basket Kwidzyn - Energa JS Przekładnie 80:73
14.03.2024 19:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Lęborski Klub Sportowy "Pogoń" --:--

Kolejka IX

14.01.2024 10:00 Lęborski Klub Sportowy "Pogoń" - MTS Basket Kwidzyn 68:88
14.01.2024 12:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Bryza Kolbudy 97:78
14.03.2024 18:30 Energa GAK Gdynia - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka X

06.01.2024 12:15 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - Energa JS Przekładnie 109:53
21.01.2024 12:30 MTS Basket Kwidzyn - Młode Lwy SP27 Gdańsk 65:111
24.01.2024 18:30 UKS Bryza Kolbudy - Energa GAK Gdynia 52:71

Kolejka XI

18.02.2024 10:00 Lęborski Klub Sportowy "Pogoń" - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 34:120
18.02.2024 12:30 MTS Basket Kwidzyn - UKS Bryza Kolbudy 70:125
02.03.2024 13:00 Energa JS Przekładnie - Energa GAK Gdynia --:--

Kolejka XII

25.02.2024 14:00 UKS Bryza Kolbudy - Energa JS Przekładnie 99:60
27.02.2024 18:30 Energa GAK Gdynia - Lęborski Klub Sportowy "Pogoń" 66:61
03.03.2024 14:00 Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka XIII

10.03.2024 MTS Basket Kwidzyn - Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot --:--
10.03.2024 10:00 Lęborski Klub Sportowy "Pogoń" - Energa JS Przekładnie --:--
10.03.2024 19:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Energa GAK Gdynia --:--

Kolejka XIV

17.03.2024 Energa JS Przekładnie - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
17.03.2024 Energa GAK Gdynia - MTS Basket Kwidzyn --:--
17.03.2024 11:00 UKS Bryza Kolbudy - Lęborski Klub Sportowy "Pogoń" --:--
Obraz