Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Pomerania Summer Camp 2023

23.06.2023 | Marcin Korpolewski | Kadry wojewódzkie | Aktualności | Odsłon: 2851

 Obóz odbędzie się w dniach 21-29.07.2023 na obiektach Zespołu Kształcenia i Wychowania w Pelplinie.

Każdy uczestnik obozu musi posiadać: ważne badania lekarskie, legitymację szkolną, wypełnioną i podpisaną kartę obozową, deklarację PFS (jeżeli jeszcze takiej nie składał) oraz ankietę uczestnika. Wpłata własna 1000 zł. Wpłat mozna dokonywać gotówką lub przelewem na konto związku 84 1750 0012 0000 0000 2696 0614

Wyjazd na obóz 21.07.2023 godzina 10:00 parking OBI Gdynia, Kcyńska 27, 10:30 parking Auchan Gdańsk, ul. Szczęśliwa 3. DODATKOWY PRZYSTANEK 9:00 STACJA CIRKLE K W LĘBORKU

Powrót 29.07.2023 wyjazd z Pelplina ok. 14:00.

Kadra 2010 kobiet

Bohdanowicz Izabela (GTS Pruszcz Gdański), Ciesielska Aleksandra (Bryza Kolbudy), Damps Joanna (Bat Kartuzy), Furman Antonina (Bat Kartuzy), Jankowiak Amelia (Bryza Kolbudy), Kaspruk Agnieszka (Bat Kartuzy), Knap Maja (Basket FRED Kielno), Machnikowska Julia (GTS Pruszcz Gdański), Weronika Neć (Basket FRED Kielno), Ossowska Natalia (GTK Gdynia), Pietruszewska Julia (Basket FRED Kielno), Wietek Weronika (GTS Pruszcz Gdański), Wtulich Marianna (GTK Gdynia), Zambrzycka Teresa (UKS Basket Kielno), Zamojska Julia (Basket FRED Kielno), Zapadka Marta (Bryza Kolbudy), Eliza Zblewska (KUKS Remus Kościerzyna), Nadia Żalikowska (UKS Jedynka Lębork)

trenerzy: Marcin Korpolewski, Karolina Wieczorek, Oliwia Radoń, trener motoryki: Maciej Brandt; fizjoterapeuta: Alicja Albecka.

Kadra 2010 mężczyzn

Michał Bochentyn (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Jakub Drewa (SKS Starogard Gdański), Filip Dylert (Decka Pelplin), Hubert Grabowski (Gdyńska Akademia Koszykówki), Konrad Henning (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Szymon Kałużny (UKS Bryza Kolbudy), Olivier Kolan (Akademia Koszykówki 7 Sopot), Olivier Korbut (SKS Starogard Gdański), Miłosz Jedliński (Młode Lwy Gdańsk), Hubert Legieć (Młode Lwy Gdańsk), Mateusz Makiła (SKS Starogard Gdański), Franciszek Mazur (Decka Pelplin), Wojciech Mucha (SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański), Szymon Nagórski (Młode Lwy Gdańsk), Oliwier Parulski, Brajan Wysiecki (SKS Starogard Gdański)
trenerzy: Bartosz Sarzało, Filip Rajkowski, Igor Brylewski , trener motoryki: Miłosz Palicki, fizjoterapeuta:Oskar Formella
 

Dokumenty do pobrania:

Karta obozowa (.docx)

Karta obozowa (.pdf)

deklaracja PFS (.docx)

deklaracja PFS (.pdf)

ankieta uczestnika (.pdf)

regulamin Kadry Pomorza (pdf)

Obraz