Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Rozgrywki POZKosz 2023/2024 - aktualizacja

27.08.2023 | Marcin Korpolewski | Rozgrywki | Aktualności | Odsłon: 3586

Oto proponowane systemy rozgrywek w poszczególnych klasach rozgrywkowych, prosimy o sprawdzenie składu poszczególnych lig oraz uwagi do proponowanych systemów rozgrywek. W załaczniku na końcu znajdziecie też ramowy terminarz rozgrywek.

U19K (liga strefowa – 3 drużyny)
UKS Akademia Gortata Gdańsk | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | GTK VBW Gdynia
Dzień rozgrywkowy: sobota-wtorek
System rozgrywek: 2x każdy z każdym mecz i rewanż
Początek rozgrywek: 10.10.2023
Awans: trzy pierwsze zespoły do fazy centralnej (2 x 1/2 MPP, 1 x 1/4 MMP)

U17K (liga strefowa – 5 drużyn)
UKS Akademia Gortata Gdańsk | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II | GTK VBW Gdynia | KKS Olsztyn | KS ALL BASKET Stawiguda
Dzień rozgrywkowy: niedziela
System rozgrywek: każdy z każdym mecz i rewanż
Początek rozgrywek: 29.10.2023
Awans: cztery pierwsze zespoły (1 x 1/2 MMP, 3 x 1/4 MMP)

U15K (liga strefowa – 5 drużyn)
Nautiqus Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | UKS Bat Kartuzy | GTK VBW Gdynia | JBC Olsztyn | SKS Wilki Ełk
Dzień rozgrywkowy: sobota
System rozgrywek: każdy z każdym mecz i rewanż + runda finałowa dla 4 pierwszych drużyn
Początek rozgrywek: 07.10.2023
Awans: cztery pierwsze zespoły (1 x 1/2 MMP, 3 x 1/4 MMP)

U14K (liga wojewódzka – 5 drużyn)
UKS Bryza Kolbudy | UKS Basket Ósemka Wejherowo | SKS Gama Starogard Gdański | GTS Pruszcz Gdański | MKS Truso Elbląg
Dzień rozgrywkowy: niedziela
System rozgrywek: każdy z każdym mecz i rewanż
Początek rozgrywek: 29.10.2023
Rozgrywki tylko na szczeblu wojewódzkim

U13K (liga strefowa – 9 drużyn)
UKS Bryza Kolbudy | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus Kościerzyna | UKS Bat Kartuzy | Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork | UKS II Bat Kartuzy | GTS Pruszcz Gdański | GTK VBW Gdynia | Truso Elbląg
Dzień rozgrywkowy: niedziela
System rozgrywek: każdy z każdym mecz i rewanż
Początek rozgrywek: 22.10.2023
Awans: cztery pierwsze zespoły

U12K (liga wojewódzka – 7 drużyn)
SP 6 Szkoła Gortata Gdańsk | Bat Sierakowice | UKS Bat Kartuzy | GTS Pruszcz Gdański | GTK VBW Gdynia | SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański | UKS Basket Fred Kielno
Dzień rozgrywkowy: sobota
System rozgrywek: każdy z każdym mecz i rewanż
Początek rozgrywek: 21.10.2023
Rozgrywki tylko na szczeblu wojewódzkim


3LM (liga strefowa – 9 drużyn)
Chojnicki Klub Sportowy Kolejarz | SSP ORKA Iława | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | JBC Olsztyn | SKS Wilki Ełk | AZS UWM Olsztyn | Klub Sportowy Basketball Elbląg | UKS Trójeczka Olsztyn | TSK Roś Pisz
Dzień rozgrywkowy: niedziela
System rozgrywek: każdy z każdym mecz i rewanż
Początek rozgrywek: 22.10.2023
Awans: trzy pierwsze zespoły

U19M (liga strefowa – 6 drużyn)
Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | Energa GAK II Gdynia | Trefl 1LO Sopot | Energa MJMS | AMW Flota Gdynia | Energa GAK Gdynia
Dzień rozgrywkowy: wtorek-czwartek
System rozgrywek: każdy z każdym mecz i rewanż
Początek rozgrywek: 24.10.2023
Awans: trzy pierwsze zespoły do fazy centralnej (2 x 1/2 MPP, 1 x 1/4 MMP)

U17M (liga strefowa – 10 drużyn)
Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk | Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk II | Energa FRAGES | Trefl 1LO II Sopot | Trefl 1LO Sopot | Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 2 | Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot | Energa GAK II Gdynia | Energa GAK Gdynia | SMS PZKosz Władysławowo
Dzień rozgrywkowy: sobota
System rozgrywek: każdy z każdym mecz i rewanż
Początek rozgrywek: 07.10.2023
Awans: cztery pierwsze zespoły (1 x 1/2 MMP, 3 x 1/4 MMP)

U15M (liga wojewódzka – 8 drużyn)
UKS Bryza Kolbudy | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Lęborski Klub Sportowy "Pogoń" | MTS Basket Kwidzyn | Energa JS Przekładnie | Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot | Młode Lwy SP27 Gdańsk | Energa GAK Gdynia
Dzień rozgrywkowy: niedziela
System rozgrywek: każdy z każdym mecz i rewanż
Początek rozgrywek: 22.10.2023
Awans do fazy centralnej: dwa pierwsze zespoły z Pomorza oraz dwa pierwsze zespoły turnieju strefowego dla 3 i 4 zespołu z Pomorza oraz 1 i 2 zespołu z Warmii i Mazur – termin turnieju: 23-24.03.2024

U14M (liga wojewódzka – 10 drużyn)
UKS Bryza Kolbudy | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Decka Pelplin | SKS Gama Starogard Gdański | Maximus Basketball Gdynia | Energa LAMINOPOL | Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot | Młode Lwy SP27 Gdańsk | SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański | Energa GAK Gdynia
Dzień rozgrywkowy: sobota
System rozgrywek: każdy z każdym mecz i rewanż
Początek rozgrywek: 07.10.2023
Rozgrywki tylko na szczeblu wojewódzkim

U13M (liga wojewódzka – 12 drużyn)
UKS Basket Ósemka Wejherowo | SKS Gdynia Sharks | SKS Gama Starogard Gdański | Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus | Energa MARKOS | Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot | UKS De La Salle Gdańsk | Młode Lwy SP27 Gdańsk | SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański | Energa GAK Gdynia | Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie | UKS Bryza Kolbudy
Dzień rozgrywkowy: sobota
System rozgrywek: dwie grupy po 6 drużyn każdy z każdym mecz i rewanż + rundy finałowe dla 3 pierwszych i 3 ostatnich każdej z grup
Początek rozgrywek: 07.10.2023
Awans do fazy centralnej: dwa pierwsze zespoły z Pomorza oraz dwa pierwsze zespoły turnieju strefowego dla 3 i 4 zespołu z Pomorza oraz 1 i 2 zespołu z Warmii i Mazur – termin turnieju: 13-14.04.2024

U12M (liga wojewódzka – 14 drużyn)
UKS Bryza Kolbudy | UKS Basket Ósemka Wejherowo | Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 2 | Decka Pelplin | SKS Gama Starogard Gdański | Maximus Basketball Gdynia | MTS Basket Kwidzyn | Energa ADKONIS | Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot | UKS De La Salle Gdańsk | SP6 Politechnika Gdańsk | Młode Lwy SP27 Gdańsk | SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański | Energa GAK Gdynia
Dzień rozgrywkowy: niedziela
System rozgrywek: cztery grupy (2x3 i 2x4 zespoły) każdy z każdym mecz i rewanż + runda finałowa dla dwóch pierwszych ekip z każdej grupy i dla 6 ekip z miejsc trzecich i czwartych
Początek rozgrywek: 08.10.2023
Rozgrywki tylko na szczeblu wojewódzkim

RAMOWY TERMINARZ

 

Obraz