Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Pomerania Winter Camp 2024

03.01.2024 | Marcin Korpolewski | Kadry wojewódzkie | Aktualności | Odsłon: 2552

Obóz zimowy kobiecych Kadr Pomorza odbędzie się w dniach 27.01-03.03.2024 (kobiety) oraz 3-10.02.2024 (mężczyźni), na obiektach Zespołu Kształcenia i Wychowania w Pelplinie, ul. Sambora 5A. 

Kadry kobiet: wyjazd na obóz 27.01.2024 godzina 9:00 Stacja CirkleK w Lęborku | godzina 9:30 Stacja ORLEN Wejherowo ul, Gdańska 103 | 10:00 parking OBI Gdynia, Kcyńska 27 | 10:30 Parking Auchan Gdańsk, ul. Szczęśliwa 3; POWRÓT 3.02 wyjazd z Pelplina ok. 14:00

Kadry mężczyzn: wyjazd na obóz 03.02.2024 godzina 11:30 Stacja ORLEN Wejherowo ul, Gdańska 103 | 12:00 parking OBI Gdynia, Kcyńska 27 | 12:30 Parking Auchan Gdańsk, ul. Szczęśliwa 3; POWRÓT: 10.03 wyjazd z Pelplina ok. 14:00, Kadra 2010 jedzie na gry kontrolne z Wielkopolską. 

Każdy uczestnik obozu musi posiadać: ważne badania lekarskie, legitymację szkolną, wypełnioną i podpisaną kartę obozową, deklarację PFS (jeżeli jeszcze takiej nie składał) oraz ankietę uczestnika. Wpłata własna 1000 zł. Wpłat mozna dokonywać gotówką lub przelewem na konto związku 84 1750 0012 0000 0000 2696 0614

Zawodniczki i zawodnicy powołani na zgrupowania:

Kadra 2010 kobiet: Izabela Bohdanowicz (GTS Pruszcz Gdański), Aleksandra Ciesielska (UKS Bryza Kolbudy), Joanna Damps (Sportowa Politechnika Gdańsk, wychowanka UKS BAT Kartuzy), Antonina Furman (Sportowa Politechnika Gdańsk, wychowanka KS Bat Sierakowice), Amelia Jankowiak (UKS Bryza Kolbudy), Agnieszka Kaspruk (Sportowa Politechnika Gdańsk, wychowanka KS Bat Sierakowice), Maja Knap (Sportowa Politechnika Gdańsk, wychowanka UKS Siódemka Sopot), Julia Machnikowska (GTS Pruszcz Gdański), Natalia Ossowska (GTK Gdynia), Julia Pietruszewska (Sportowa Politechnika Gdańsk, wychowanka UKS Basket Kielno), Weronika Wietek (GTS Pruszcz Gdański), Marianna Wtulich (GTK Gdynia), Teresa Zambrzycka (Sportowa Politechnika Gdańsk, wychowanka Siódemki Sopot), Julia Zamojska (GTK Gdynia, wychowanka UKS Basket Kielno), Marta Zapadka (UKS Bryza Kolbudy), Antonina Żembrowska (GTK Gdynia).

Kadra 2011 kobiet: Roma Bieńko (GTK Gdynia), Ewa Dudek (GTS Pruszcz Gdański), Amelia Iwaniuk (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Zuzanna Jezierska-Malecka (GTS Pruszcz Gdański), Oliwia Mróz (UKS Bryza Kolbudy), Weronika Neć (Sportowa Politechnika), Małgorzata Ponarad (UKS Jedynka Lębork), Kaja Rybakowska (Bat Kartuzy), Daria Smykowska (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Aleksandra Starzyńska (Bat Kartuzy), Pola Świątek 2012 (GTK Gdynia), Joanna Trofimenko (UKS Bryza Kolbudy), Martyna Węsiora (Bat Kartuzy), Liliana Wójt (GTK Gdynia), Hanna Ząbkiewicz (Bat Kartuzy), Eliza Zblewska (Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus), Maria Ziółek (UKS Jedynka Lębork), Nadia Żalikowska (UKS Jedynka Lębork), Rezerwowe: Zuzanna Dudkiewicz (GTS Pruszcz Gdański), Urszula Łobocka (Bat Kartuzy)

Kadra 2010 męzczyzn: Michał Bochentyn (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Konstanty Cubala (Akademia Koszykówki 7 Sopot), Filip Dylert (Młode Lwy Gdańsk), Hubert Grabowski (Gdyńska Akademia Koszykówki), Konrad Hennig (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Szymon Kałużny (UKS Bryza Kolbudy), Olivier Korbut (SKS Starogard Gdański), Miłosz Jedliński (Młode Lwy Gdańsk), Mateusz Makiła (SKS Starogard Gdański), Franciszek Mazur (SKS Starogard Gdański), Wojciech Mucha (SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański), Szymon Nagórski (Młode Lwy Gdańsk), Oliwier Parulski (Akademia Koszykówki 7 Sopot), Nikodem Szremski (UKS Bryza Kolbudy), Brajan Wysiecki (SKS Starogard Gdański).

Kadra 2011 mężczyzn: Michał Bednarczyk (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Antoni Bogdański (GAK Gdynia), Marcel Chmielewski (UKS De La Salle Gdańsk), Filip Ćwikliński (Akademia Koszykówki 7 Sopot), Jakub Daukszewicz (Młode Lwy Gdańsk), Paweł Falgowski (SKS Starogard Gdański), Mateusz Gąsiewicz (GAK Gdynia), Bartłomiej Gomułka (UKS ZSS Człuchów), Michał Januszewski (Maximus Gdynia), Oliwier Kolan (Młode Lwy Gdańsk), Borys Kolka (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Filip Kurdupski (MTS Basket Kwidzyn), Filip Nowicki (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Wiktor Piątkowski (SKS Starogard Gdański), Mikołaj Politowicz (Młode Lwy Gdańsk), Szymon Sikora (Akademia Koszykówki 7 Sopot), Kacper Urban (GAK Gdynia), Szymon Woźniak (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Rezerwowi: Alan Kamrowski (Akademia Koszykówki 7 Sopot), Nathan Ojdana (UKS ZSS Człuchów), Franciszek Śliwicki (GAK Gdynia), Oskar Basiak (UKS Bryza Kolbudy), Wiktor Zawistowski (Czarni Słupsk).

 

Dokumenty do pobrania:

Karta obozowa (.docx)

Karta obozowa (.pdf)

deklaracja PFS (.docx)

deklaracja PFS (.pdf)

ankieta uczestnika (.pdf)

regulamin Kadry Pomorza (pdf)

Obraz