Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Pomerania Summer Camp

02.07.2024 | Marcin Korpolewski | Kadry wojewódzkie | Aktualności | Odsłon: 905

Obóz letni Kadr Pomorza odbędzie się w dniach 19-27-07.03.2024 na obiektach Zespołu Kształcenia i Wychowania w Pelplinie, ul. Sambora 5A.

Każdy uczestnik obozu musi posiadać: ważne badania lekarskie (może być kserokopia), legitymację szkolną, wypełnioną i podpisaną kartę obozową, deklarację PFS (jeżeli jeszcze takiej nie składał) oraz ankietę uczestnika. Wpłata własna 1000 zł. Wpłat można dokonywać gotówką lub przelewem na konto związku 84 1750 0012 0000 0000 2696 0614. WYJAZD na obóz 19.07.2024 godzina 9:00 Stacja CirkleK w Lęborku | godzina 9:30 Stacja ORLEN Wejherowo ul, Gdańska 103 | 10:00 parking OBI Gdynia, Kcyńska 27 | 10:30 Parking Auchan Gdańsk, ul. Szczęśliwa 3; POWRÓT 27.07 wyjazd z Pelplina ok. 14:00

Zawodniczki i zawodnicy powołani na zgrupowania:

Kadra 2011 kobiet: Babij Liliana (UKS Jedynka Lębork), Bohdanowicz Izabela (GTS Pruszcz Gdański), Dudek Ewa (GTS Pruszcz Gdański), Dudkiewicz Zuzanna (GTS Pruszcz Gdański), Jezierska-Malecka Zuzanna (GTS), Knap Maja (Sportowa Politechnika), Machnikowska Julia (GTS Pruszcz Gdański), Neć Weronika (Sportowa Politechnika), Pietruszewska Julia (Sportowa Politechnika), Ponarad Małgorzata (UKS Jedynka Lębork), Rybakowska Kaja (Bat Kartuzy), Smykowska Daria (UKS Basket Ósemka), Starzyńska Aleksandra (Bat Kartuzy), Trofimenko Joanna (UKS Bryza Kolbudy), Świątek Pola (GTK Gdynia), Węsiora Martyna (Bat Kartuzy), Wietek Weronika (GTS Pruszcz Gdański), Ząbkiewicz Hanna (Bat Kartuzy)

Kadra 2011 mężczyzn: Bednarczyk Michał (Basket Ósemka), Chmielewski Marcel (De La Salle Gdańsk), Ćwikliński Filip (Akademia Koszykówki 7), Daukszewicz Jakub (Młode Lwy Gdańsk), Gąsiewicz Mateusz (GAK Gdynia), Januszewski Michał (Maximus Gdynia), Kamrowski Alan (Akademia Koszykówki 7), Kolan Olivier (Młode Lwy Gdańsk), Kolka Borys (Basket Ósemka Wejherowo), Krywald Ksawery (Basket Ósemka), Kurdupski Filip (MTS Basket Kwidzyn), Nagórski Szymon (Młode Lwy Gdańsk), Nowicki Filip (Basket Ósemka Wejherowo), Piątkowski Wiktor (SKS Starogard Gdański), Politowicz Mikołaj (Młode Lwy Gdańsk), Trusczyński Jan (SKS Starogard Gdański), Weissgerber Oskar (Basket Ósemka), Woźniak Szymon (Basket Ósemka). 

 

Dokumenty do pobrania:

Karta obozowa (.docx)

Karta obozowa (.pdf)

deklaracja PFS (.docx)

deklaracja PFS (.pdf)

ankieta uczestnika (.pdf)

regulamin Kadry Pomorza (pdf)

Obraz