Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Pomerania Winter Camp - Kadry męskie

16.12.2022 | Marcin Korpolewski | Kadry wojewódzkie | Aktualności | Odsłon: 3350

Znamy ostateczny skład Kadry 2010 męzczyzn na obóz zimowy Kadry Pomorza 2023.

Obóz zimowy męskich Kadr Pomorza odbędzie się w dniach 22-28 stycznia, na obiektach Zespołu Kształcenia i Wychowania w Pelplinie, ul. Sambora 5A. Wyjazd na obóz 22.01.2022 godzina 17:00 parking GCS Gdynia, ul. Olimpijska 5/9 / 17:30 Parking Auchan Gdańsk, ul. Szczęśliwa 3.

Każdy uczestnik obozu musi posiadać: ważne badania lekarskie, legitymację szkolną, wypełnioną i podpisaną kartę obozową, deklarację PFS (jeżeli jeszcze takiej nie składał) oraz ankietę uczestnika. Wpłata własna 900 zł. Wpłat można dokonywać gotówką lub przelewem na konto związku 84 1750 0012 0000 0000 2696 0614

Na zgrupowanie do Kadry 2009 zostali powołani: Berke Jan (Młode Lwy Gdańsk), Bisior Piotr (UKS Bryza Kolbudy), Bochentyn Michał (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Dettlaff Filip (UKS Bryza Kolbudy), Dutkiewicz Michał (Akademia Koszykówki 7 Sopot), Grzesiak Jan (Młode Lwy Gdańsk), Komorowski Stanisław (Akademia Koszykówki 7 Sopot), Mucha Wojciech (Green Automatic Pruszcz Gdański), Ochociński Filip (Młode Lwy Gdańsk), Pietraś Piotr (Czarni Słupsk), Rostkowski Natan (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Szmitdt Jolan (Czarni Słupsk), Włoch Mateusz (UKS Bryza Kolbudy), Wysiecki Brajan (SKS Gama Starogard Gdański), Zimnicki Marcel (MTS Basket Kwidzyn), Zuzański Tomasz (Młode Lwy Gdańsk). Lista rezerwowa: Miłosz Ranachowski (Młode Lwy Gdańsk), Bruno Trębowicz (Akademia Koszykówki 7 Sopot), Tymon Skiba (Akademia Koszykówki 7 Sopot).

Kadra 2010 (skład ostateczny): Łukasz Blumczyński – Gdyńska Akademia Koszykówki, Mateusz Blumczyński – Gdyńska Akademia Koszykówki, Maciej Bytof – Gdyńska Akademia Koszykówki, Jerzy Dachtera - Akademia Koszykówki 7 Sopot, Filip Dylert – Decka Pelplin, Hubert Grabowski – Gdyńska Akademia Koszykówki, Konrad Henning – UKS Basket Ósemka Wejherowo, Olivier Kolan – Akademia Koszykówki 7 Sopot, Olivier Korbut – SKS Gama Starogard Gdański, Hubert Lemka – Decka Pelplin, Mateusz Makiła – SKS Gama Starogard Gdański, Mateusz Matylla - Akademia Koszykówki 7 Sopot, Franciszek Mazur – Decka Pelplin, Tymoteusz Oller - SKS Gama Starogard Gdański, Oliwier Parulski, Wiktor Piątkowski – SKS Gama Starogard Gdański; Riggs Adam - Młode Lwy Gdańsk; Jedliński Miłosz - Młode Lwy Gdańsk. 
 

Kadra 2010 (skład pierwotny): Blumczyński Łukasz (Gdyńska Akademia Koszykówki), Blumczyński Mateusz (Gdyńska Akademia koszykówki), Bytof Maciej (Gdyńska Akademia Koszykówki), Grabowski Hubert (Gdyńska Akademia Koszykówki), Henning Konrad (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Jedliński Miłosz (Młode Lwy Gdańsk), Kałużny Szymon (UKS Bryza Kolbudy), Kolan Olivier (Akademia Koszykówki 7 Sopot), Korbut Olivier (SKS Gama Starogard Gdański), Lejkowski Kamil (UKS Bryza Kolbudy), Makiła Mateusz (SKS Gama Starogard Gdański), Mazur Franciszek (Decka Pelplin), Olejczuk Franciszek (UKS Bryza Kolbudy), Parulski Oliwier (Twarde Pierniki Toruń), Piątkowski Wiktor (SKS Gama Starogard Gdański), Riggs Adam (Młode Lwy Gdańsk). Lista rezerwowa: Dachtera Jerzy (Akademia Koszykówki 7 Sopot), Dylert Filip (Decka Pelplin), Konkel Jakub (UKS Bryza Kolbudy), Kurdupski Filip (MTS Basket Kwidzyn), Legieć Hubert (Młode Lwy Gdańsk), Lemka Hubert (Decka Pelplin), Matylla Mateusz (Akademia Koszykówki 7 Sopot), Oller Tymoteusz (SKS Gama Starogard Gdański), Trusczyński Jan (SKS Gama Starogard Gdański), Właz Tomasz (UKS Bryza Kolbudy).

 

Dokumenty do pobrania:

Karta obozowa (.docx)

Karta obozowa (.pdf)

deklaracja PFS (.docx)

deklaracja PFS (.pdf)

ankieta uczestnika (.pdf)

regulamin Kadry Pomorza (pdf)

Obraz