Trefl 1LO Sopot
84 : 64 31:12 | 23:18 | 14:22 | 16:12
Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
Etap I - Kolejka II | 17.10.2020 15:00
Sędziowie: Mateusz Kreft, Kinga Banach

Trefl 1LO Sopot

Trener: Janusz Kociołek. Asystent: Adam Siewruk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
2 Brajan Mroczkowski DNP                    1              
3 Piotr Krzebietke DNP                    2              
4 Oskar Borkowski DNP                    2              
5 Patryk Kowalski DNP                                   
7 Jakub Birunt DNP                    3              
9 Eryk Adamiec DNP                    3              
10 Patryk Wojtyka DNP                    2              
11 Przemysław Mazurowski DNP                    3              
12 Miłosz Toczek DNP                    2              
14 Filip Gurtatowski DNP                    1              
35 Maciej Nagel DNP                                   
Drużyna          
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0  

Szkoła Gortata Politechnika Gdańska

Trener: Marta Gańko. Asystent: Artur Gussmann

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
0 Maksymilian Tański DNP                                   
3 Tymon Michałowski DNP                    2              
6 Wiktor Siemianiuk DNP                                   
8 Marcel Jurkowski DNP                    4              
14 Maciej Milewski DNP                    3              
19 Stanisław Moskal DNP                    1              
23 Igor Perzanowski DNP                    4              
26 Damian Bruździak DNP                                   
30 Mikołaj Jakubek DNP                                   
34 Maksymilian Turski DNP                    2              
69 Kacper Lipiński DNP                    4              
76 Jędrzej Nasiadka DNP                                   
Drużyna          
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0