Trefl 1LO II Sopot
51 : 99 22:10 | 7:34 | 13:30 | 9:25
GAK Gdynia
Etap I - Kolejka IV | 18.11.2020 17:00
Sędziowie: Jacek Pałubicki, Leszek Breza

Trefl 1LO II Sopot

Trener: Adam Siewruk

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Konrad Kornowicz DNP                    1              
5 Mateusz Biernacki DNP                    1              
6 Brajan Mroczkowski DNP                                   
8 Łukasz Padyjasek DNP                    3              
9 Aleksander Pranszke DNP                                   
10 Filip Półbratek DNP                    2              
11 Patryk Wojtyka DNP                    2              
12 Karol Ochociński DNP                    2              
13 Kasper Skrzypczyk DNP                                   
14 Patryk Kowalski DNP                    2              
21 Mateusz Jakobschy DNP                    1              
23 Wiktor Kosiorek DNP                    1              
Drużyna          
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0  

GAK Gdynia

Trener: Nikola Avramović. Asystent: Artur Dajos

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
4 Aleksander Busz DNP                    2              
5 Przemysław Kociszewski DNP                    1              
6 Witold Czerenkiewicz DNP                    2              
7 Bartosz Mońko DNP                                   
8 Olgierd Kobiak DNP                    3              
9 Tymoteusz Sternicki DNP                                   
10 Igor Benich DNP                                   
11 Bartosz Prokopowicz DNP                    1              
12 Michał Daszke DNP                                   
13 Szymon Nowicki DNP                    2              
15 Patrick Pietkiewicz DNP                    2              
30 Alan Duda DNP                                   
Drużyna          
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0