Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki
36 : 60 12:10 | 13:15 | 6:19 | 5:16
UKS Basket Ósemka Wejherowo
Etap I - Kolejka VI | 21.11.2020 10:00
Sędziowie: Andrzej Ziarko, Konrad Gussmann

Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki

Trener: Maciej Dalak. Asystent: Artur Borowski

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
16 Aleksander Krasowski DNP                    3              
17 Wojtek Bergański DNP                    1              
18 Mateusz Nowacki DNP                    3              
19 Bartłomiej Jaśkiewicz DNP                    1              
20 Wiktor Joniec DNP                                   
21 Vito Szwarcbard DNP                    1              
22 Filip Drewniak DNP                    4              
23 Jan Pepliński DNP                    1              
25 Maciej Bytof DNP                    3              
26 Borys Hamerski DNP                    3              
27 Anthony Lengier DNP                                   
28 Vincent Gajdamowicz DNP                                   
Drużyna          
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0  

UKS Basket Ósemka Wejherowo

Trener: Kordian Zabrocki

NR S5 Zawodnik Pkt Czas gry Za 2 Za 3 Z gry Za 1 ZB A F Fw S P B BO EVAL +/-
C/W % C/W % C/W % C/W % A O S
5 Szymon Kruczyk DNP                                   
6 Dawid Kasprzyk DNP                                   
7 Stanisław Zabrocki DNP                    2              
8 Jakub Paluchowski DNP                    4              
9 Piotr Ostrowski DNP                    1              
10 Antoni Kohnke DNP                    4              
11 Franciszek Siedliski DNP                    1              
12 Michał Bochentyn DNP                    2              
14 Szymon Urban DNP                    3              
15 Mateusz Gąsiewicz DNP                    3              
17 Igor Różański DNP                                   
Drużyna          
Suma 0 00:00 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0     0