Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Wiktor Piątkowski SKS Gama Starogard Gdański 20 371 18.55
2. Szymon Nagórski Młode Lwy SP27 Gdańsk 15 366 24.40
3. Borys Kolka UKS Basket Ósemka Wejherowo 18 309 17.17
4. Bartłomiej Gomułka Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 13 269 20.69
5. Olivier Kolan Młode Lwy SP27 Gdańsk, Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 15 263 17.53
6. Filip Nowicki UKS Basket Ósemka Wejherowo 18 229 12.72
7. Szymon Wożniak UKS Basket Ósemka Wejherowo 18 207 11.50
8. Nathan Krzysztof Ojdana Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 13 201 15.46
9. Jan Trusczyński SKS Gama Starogard Gdański 15 200 13.33
10. Roni Rafalski SKS Gama Starogard Gdański 18 197 10.94
11. Szymon Sikora Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 15 191 12.73
12. Paweł Falgowski SKS Gama Starogard Gdański 20 190 9.50
13. Mateusz Gąsiewicz Energa GAK Gdynia 14 190 13.57
14. Jan Leszczyk Bryza Pruszcz Gdański, UKS Bryza Kolbudy 19 174 9.16
15. Michał Bednarczyk UKS Basket Ósemka Wejherowo 18 174 9.67
16. Bruno Jusiel Bryza Pruszcz Gdański, UKS Bryza Kolbudy 16 172 10.75
17. Oskar Basiak UKS Bryza Kolbudy 16 170 10.63
18. Oskar Weissgerber UKS Basket Ósemka Wejherowo 17 169 9.94
19. Wiktor Kozłowski SKS Gama Starogard Gdański 20 167 8.35
20. Antoni Bogdański Energa GAK Gdynia 12 162 13.50
21. Mikołaj Politowicz Młode Lwy SP27 Gdańsk 15 162 10.80
22. Ksawery Krywald UKS Basket Ósemka Wejherowo 17 140 8.24
23. Wojciech Błoszyk UKS Basket Ósemka Wejherowo 18 136 7.56
24. Jakub Daukszewicz Młode Lwy SP27 Gdańsk 16 126 7.88
25. Bruno Zacharias Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 17 125 7.35
26. Tymoteusz Piotrowski Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 13 124 9.54
27. Igor Gronkowski UKS Bryza Kolbudy 15 123 8.20
28. Filip Ćwikliński Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 14 120 8.57
29. Wiktor Zawistowski Energa MARKOS 14 120 8.57
30. Adam Guziński Energa MARKOS 14 116 8.29
31. Marcel Chmielewski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot, UKS De La Salle Gdańsk 16 110 6.88
32. Alan Kamrowski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 16 109 6.81
33. Julian Luty UKS De La Salle Gdańsk 14 108 7.71
34. Patryk Kotowski SKS Gama Starogard Gdański 19 108 5.68
35. Jakub Szczęsny Energa MARKOS 12 106 8.83
36. Kacper Kornatowski Energa MARKOS 14 102 7.29
37. Borys Las Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 13 99 7.62
38. Aleksander Kurzępa UKS De La Salle Gdańsk 11 95 8.64
39. Filip Lepak Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 13 95 7.31
40. Leon Kwiatkowski UKS Bryza Kolbudy 16 88 5.50
41. Franciszek Śliwicki Energa GAK Gdynia 13 84 6.46
42. Michał Matylla Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 13 80 6.15
43. Stanisław Gronowski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot, UKS De La Salle Gdańsk 14 79 5.64
44. Mateus Gurski UKS De La Salle Gdańsk 12 76 6.33
45. Kuling Fabian SKS Gama Starogard Gdański 17 76 4.47
46. Antoni Pyż Bryza Pruszcz Gdański, UKS Bryza Kolbudy 13 74 5.69
47. Adam Wojda UKS De La Salle Gdańsk 13 73 5.62
48. Ksawery Kukliński Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 12 72 6.00
49. Krystian Pawlak Energa MARKOS 13 68 5.23
50. Tomasz Dziądziak UKS NENUFAR 5 EŁK 4 68 17.00
51. Aleksander Szybilski Energa MARKOS 10 67 6.70
52. Erwin Krasiński Młode Lwy SP27 Gdańsk 16 67 4.19
53. Igor Mazurowski SKS Gama Starogard Gdański 20 63 3.15
54. Mateusz Mejka Bryza Pruszcz Gdański, UKS Bryza Kolbudy 11 63 5.73
55. Michał Maraszek UKS De La Salle Gdańsk 12 60 5.00
56. Ksawier Pryzwan Energa MARKOS 9 58 6.44
57. Paweł Jędrzejczyk UKS Basket Ósemka Wejherowo 18 58 3.22
58. Leon Stefański Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 16 57 3.56
59. Dawid Nylec Energa GAK Gdynia 14 56 4.00
60. Samuel Nalborski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 14 55 3.93
61. Adam Smoliński UKS De La Salle Gdańsk 11 55 5.00
62. Paweł Weppe UKS De La Salle Gdańsk 11 54 4.91
63. Adam Piotrowski Młode Lwy SP27 Gdańsk 16 54 3.38
64. Maksymilian Wiśniewski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 10 52 5.20
65. Michał Panek Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 13 52 4.00
66. Piotr Wójcik Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 12 49 4.08
67. Aleksander Biernat SKS Gama Starogard Gdański 15 49 3.27
68. Wojciech Grzech Energa MARKOS 9 48 5.33
69. Alan Kleina Bryza Pruszcz Gdański, UKS Bryza Kolbudy 11 47 4.27
70. Jakub Gąsiorek Energa GAK Gdynia 14 47 3.36
71. Szymon Dykta UKS Bryza Kolbudy 16 46 2.88
72. Karol Zdziebłowski Energa GAK Gdynia 12 45 3.75
73. Piotr Węsierski Energa GAK Gdynia 10 45 4.50
74. Mikołaj Szczepanek Bryza Pruszcz Gdański 9 45 5.00
75. Tomasz Maszka Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 11 44 4.00
76. Stanisław Dawidowicz UKS De La Salle Gdańsk 11 44 4.00
77. Nataniel Stolarczyk Energa MARKOS 10 44 4.40
78. Dawid Antosiak UKS Basket Ósemka Wejherowo 16 43 2.69
79. Julian Musz Energa GAK Gdynia 13 42 3.23
80. Piotr Gebhardt Energa GAK Gdynia 12 42 3.50
81. Stanisław Głowacki Młode Lwy SP27 Gdańsk 16 42 2.63
82. Igor Jasiak Bryza Pruszcz Gdański, UKS Bryza Kolbudy 11 42 3.82
83. Wojciech Szałaj UKS Bryza Kolbudy 9 41 4.56
84. ALEKSADER KLEPACKI UKS NENUFAR 5 EŁK 4 39 9.75
85. Robert Żurański UKS Bryza Kolbudy 12 39 3.25
86. Filip Chmielewski UKS De La Salle Gdańsk 9 39 4.33
87. Maksymilian Gałan UKS NENUFAR 5 EŁK 4 39 9.75
88. Jakub Ziegert Bryza Pruszcz Gdański 8 38 4.75
89. Piotr Gemba SKS Gama Starogard Gdański 15 37 2.47
90. Marcel Petelski Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 11 37 3.36
91. Hubert Łasicki Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 13 37 2.85
92. Maciej Niedużak UKS NENUFAR 5 EŁK 4 35 8.75
93. Aleks Sewastianowicz UKS NENUFAR 5 EŁK 4 35 8.75
94. Hubert Kulaszewicz Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 13 34 2.43
95. Michał Schmitt Młode Lwy SP27 Gdańsk 16 34 2.13
96. Michał Sadowski UKS NENUFAR 5 EŁK 4 34 8.50
97. Maksymilian Pyrek Bryza Pruszcz Gdański, UKS Bryza Kolbudy 15 34 2.27
98. Kacper Urban Energa GAK Gdynia 11 33 3.00
99. Charlie Szreffel - Ndayishimiye Młode Lwy SP27 Gdańsk 15 32 2.13
100. Mateusz Gappa Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 13 32 2.46
101. Sergiusz Czemko Energa GAK Gdynia 12 32 2.67
102. Mateusz Malinowski UKS NENUFAR 5 EŁK 4 32 8.00
103. Stanisław Domachowski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 15 31 2.07
104. Oskar Skonka UKS Bryza Kolbudy 11 29 2.64
105. Paweł Bielawa UKS Basket Ósemka Wejherowo 14 29 2.07
106. Adam Janicki UKS Bryza Kolbudy 9 29 3.22
107. Adam Goyke Młode Lwy SP27 Gdańsk 13 28 2.15
108. Damian Wołowiec Bryza Pruszcz Gdański 6 25 4.17
109. Marcel Brzeski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 13 25 1.92
110. SZYMON OŁOWIECKI UKS NENUFAR 5 EŁK 3 24 8.00
111. Stanisław Zabrocki UKS Basket Ósemka Wejherowo 12 23 1.92
112. Julian Pujanek Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 13 23 1.77
113. Maks Kowalenko Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 9 22 2.44
114. Maciej Nickowski Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 11 22 2.00
115. Fynn Krause UKS Basket Ósemka Wejherowo 17 22 1.29
116. Filip Drzazga Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 8 21 2.63
117. Antoniusz Szczepanek Bryza Pruszcz Gdański 11 21 1.91
118. BARTOSZ KAPLA UKS NENUFAR 5 EŁK 4 20 5.00
119. Tymon Sobolewski Młode Lwy SP27 Gdańsk 16 20 1.25
120. Piotr Noiński AS Mrągowo 2 20 10.00
121. STANISŁAW MICHAŁOWSKI UKS NENUFAR 5 EŁK 4 19 4.75
122. Borys Kurkowski UKS NENUFAR 5 EŁK 4 19 4.75
123. Sławomir Rusak UKS De La Salle Gdańsk 8 19 2.38
124. Ksawery Cieniawa Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 12 18 1.50
125. Igor Karczmarczyk UKS De La Salle Gdańsk 9 17 1.89
126. Szymon Wojtyna SKS Gama Starogard Gdański 12 15 1.25
127. Adrian Kujawa AS Mrągowo 2 15 7.50
128. Nikodem Wojewski Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 13 14 1.08
129. Stanisław Rogoza Młode Lwy SP27 Gdańsk 9 13 1.44
130. Dawid Aghajanyan Energa GAK Gdynia 11 13 1.18
131. Szymon Kryszewski UKS Bryza Kolbudy 9 13 1.44
132. Mikołaj Wiśniewski Bryza Pruszcz Gdański, UKS Bryza Kolbudy 8 13 1.63
133. Igor Zyśk AS Mrągowo 2 13 6.50
134. Antoni Zawadzki Młode Lwy SP27 Gdańsk 9 10 1.11
135. Maksymilian Ratajewski SKS Gama Starogard Gdański 17 10 0.59
136. Franciszek Orłowski Energa MARKOS 7 10 1.43
137. Tymoteusz Wenta UKS Bryza Kolbudy 11 9 0.82
138. Oskar Wypych AS Mrągowo 2 9 4.50
139. Ignacy Piaskowski AS Mrągowo 2 8 4.00
140. Bartosz Wielewski Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 10 6 0.60
141. Antoni Nadolny Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 13 6 0.46
142. Eryk Brzeski Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 10 6 0.60
143. Nazar Savenko Bryza Pruszcz Gdański 9 6 0.67
144. Bartosz Białocerkowiec AS Mrągowo 2 5 2.50
145. Fabian Formella Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 9 4 0.44
146. Hubert Nowak Energa MARKOS 7 4 0.57
147. Borys Zaborowski Energa MARKOS 9 4 0.44
148. Jakub Kwiatkowski Bryza Pruszcz Gdański 8 4 0.50
149. Igor Hannusch Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 11 3 0.27
150. Dawid Błaut AS Mrągowo 2 3 1.50
151. Karol Klimsiak Energa MARKOS 7 2 0.29
152. Sebastian Stefaniak AS Mrągowo 1 2 2.00
153. Jakub Dobrowolski AS Mrągowo 1 2 2.00
154. Michał Wiercioch UKS De La Salle Gdańsk 8 1 0.13
155. Witold Chojnowski AS Mrągowo 1 1 1.00
156. Henryk Wojtaszek Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 7 0 0.00
157. MATEUSZ ŻÓBER UKS NENUFAR 5 EŁK 3 0 0.00
158. Wiktor Ceplin Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 10 0 0.00
159. Mikołaj Nicewicz AS Mrągowo 2 0 0.00
160. Kajetan Wiśniewski AS Mrągowo 2 0 0.00
161. Oscar Czarnecki AS Mrągowo 1 0 0.00
162. Filip Iwanowicz AS Mrągowo 2 0 0.00
Obraz