Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Nikodem Oleksy Energa FRAGES Słupsk 15 421 28.07
2. Franciszek Chac Trefl 1LO Sopot 14 349 24.93
3. Dawid Ksionek Trefl 1LO Sopot 15 302 20.13
4. Aleksander Stadnik Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 14 245 17.50
5. Filip Kosmol AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 15 243 16.20
6. Nikodem Grek Trefl 1LO II Sopot, AK Trefl Sopot 15 233 15.53
7. Vincent Berliński Energa GAK Gdynia, Energa GAK II Gdynia 12 224 18.67
8. Wojciech Gaik Trefl 1LO Sopot 15 222 14.80
9. Maksymilian Werner Trefl 1LO II Sopot, AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 16 215 13.44
10. Michał Kozioł Energa FRAGES Słupsk 15 209 13.93
11. Rafał Matyga SMS PZKosz Władysławowo 16 209 13.06
12. Maksymilian Chojnacki Energa GAK Gdynia, Energa GAK II Gdynia 19 201 10.58
13. Benjamin Nhial Trefl 1LO Sopot, SMS PZKosz Władysławowo 16 197 12.31
14. Eryk Flisikowski Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 18 191 10.61
15. Ryszard Nowakowski AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 17 185 10.88
16. Antoni Bednarczyk Trefl 1LO II Sopot 15 180 12.00
17. Patryk Saciński Trefl 1LO II Sopot, AK Trefl Sopot 15 176 11.73
18. Ignacy Białobrzeski Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 15 172 11.47
19. Filip Łącz Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 14 169 12.07
20. Filip Tymański Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 12 169 14.08
21. Antoni Wardziński Trefl 1LO II Sopot, AK Trefl Sopot 14 165 11.79
22. Oscar Baczyk Energa GAK Gdynia, Energa GAK II Gdynia 14 164 11.71
23. Jacek Nosek Energa GAK Gdynia, Energa GAK II Gdynia 19 158 8.32
24. Patryk Hurynowicz Trefl 1LO II Sopot, AK Trefl Sopot 10 154 15.40
25. Kacper Zarzycki Energa GAK Gdynia, Energa GAK II Gdynia 11 149 13.55
26. Franciszek Borna Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 16 147 9.19
27. Michał Nagel Trefl 1LO II Sopot, AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 15 144 9.60
28. Paweł Stanisławski Energa FRAGES Słupsk 14 144 10.29
29. Franciszek Berezecki Energa GAK Gdynia, Energa GAK II Gdynia 17 143 8.41
30. Tomasz Filipek Energa GAK Gdynia, Energa GAK II Gdynia 12 138 11.50
31. Mateusz Luszowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 10 131 13.10
32. Gustav Gruchala Trefl 1LO Sopot 11 128 11.64
33. Nikodem Pyrzanowski Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 15 123 8.20
34. Aleksander Frankowski Trefl 1LO II Sopot, AK Trefl Sopot 13 122 9.38
35. Mikołaj Gołębiowski Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 13 120 9.23
36. Igor Grono Energa GAK Gdynia 14 116 8.29
37. Marcel Zimnicki Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 12 115 9.58
38. Paweł Głodek Energa GAK Gdynia, Energa GAK II Gdynia 15 113 7.53
39. Jeremiasz Zimny Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 12 110 9.17
40. Filip Woźniak SMS PZKosz Władysławowo 10 110 11.00
41. Szymon Wójcik Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 15 109 7.27
42. Mikołaj Wantke Energa GAK Gdynia 13 107 8.23
43. Wojciech Paszkowski Trefl 1LO II Sopot, AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 16 106 6.63
44. Marcel Snochowski Trefl 1LO Sopot, SMS PZKosz Władysławowo, Trefl 1LO II Sopot, AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 15 106 7.07
45. Rafał Budysz Trefl 1LO II Sopot, AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 11 105 9.55
46. Jakub Zdanowicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 14 103 7.36
47. Marcin Radel Energa GAK Gdynia, Energa GAK II Gdynia 21 101 4.81
48. Dawid Duzowski Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 15 101 6.73
49. Jakub Powroźnik Energa FRAGES Słupsk 15 99 6.60
50. Borys Tetyk Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 17 99 5.82
51. Franciszek Boruciński-Hrycyk SMS PZKosz Władysławowo 8 98 12.25
52. Patryk Redłowski SMS PZKosz Władysławowo 10 97 9.70
53. Jan Berke Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 16 96 6.00
54. Jakub Radny Energa GAK Gdynia 11 95 8.64
55. Kajetan Dettlaff Trefl 1LO Sopot, SMS PZKosz Władysławowo 16 93 5.81
56. Goran El-Ward Trefl 1LO II Sopot, AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 14 89 6.36
57. Jan Grzesiak Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 10 89 8.90
58. Stanisław Musiałek SMS PZKosz Władysławowo 9 88 9.78
59. Aleksander Burek Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 16 87 5.44
60. Łukasz Frąszczak Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 10 86 8.60
61. Maksymilian Rusik AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 16 85 5.31
62. Wojciech Jankowski AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 15 82 5.47
63. Adam Wierzbicki SMS PZKosz Władysławowo 11 79 7.18
64. Marcel Żelazny Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 13 78 6.00
65. Filip Ochociński AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 8 77 9.63
66. Artur Nowak Energa GAK Gdynia, Energa GAK II Gdynia 18 76 4.22
67. Michał Chwiałkowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 13 72 5.54
68. Dmytro Kachan Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 13 72 5.54
69. Jakub Zawadziński Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 17 70 4.12
70. Szymon Skrzypek Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 10 62 6.20
71. Maksym Strzałkowski Energa FRAGES Słupsk 12 58 4.83
72. Daniel Słomczyński Energa FRAGES Słupsk 11 58 5.27
73. Mikołaj Sznytko Energa FRAGES Słupsk 14 57 4.07
74. Tymon Szpiller Energa GAK Gdynia, Energa GAK II Gdynia 12 57 4.75
75. Jolan Szmidt AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 12 55 4.58
76. Igor Wysoczański Energa FRAGES Słupsk 13 55 4.23
77. Paweł Makara Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 10 54 5.40
78. Alex Jursza Energa FRAGES Słupsk 13 52 4.00
79. Cezary Siergiej SMS PZKosz Władysławowo 9 51 5.67
80. Maksymilian Jarmołowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 14 51 3.64
81. Igor Makutynowicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 14 50 3.57
82. Franciszek Piaskowski Energa GAK II Gdynia 14 50 3.57
83. Piotr Jankowiak Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 11 49 4.45
84. Maksymilian Sukowski Energa GAK Gdynia, Energa GAK II Gdynia 14 47 3.36
85. Marcel Dombrowski Energa GAK Gdynia 8 46 5.75
86. Michał Kozłowicz Energa FRAGES Słupsk 15 45 3.00
87. Jakub Komar Trefl 1LO Sopot, Trefl 1LO II Sopot 14 44 3.14
88. Antoni Wykrzykowski Trefl 1LO II Sopot 13 43 3.31
89. Tymon Rydzkowski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 11 41 3.73
90. Tomasz Zuzański AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 12 41 3.42
91. Radosław Hartman Trefl 1LO II Sopot 11 38 3.45
92. Radosław Górski Trefl 1LO II Sopot, AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 13 36 2.77
93. Antoni Kohnke Energa GAK II Gdynia 10 34 3.40
94. Szymon Makutynowicz Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 14 33 2.36
95. Klaudiusz Kloska Energa GAK Gdynia, Energa GAK II Gdynia 9 31 3.44
96. Bas Braam Trefl 1LO II Sopot, AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 11 30 2.73
97. Oliwier Pyzowski AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 12 28 2.33
98. Kacper Dzierżak AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 12 27 2.25
99. Jan Bossy Trefl 1LO II Sopot 13 24 1.85
100. Kuba Mikos Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 14 23 1.64
101. Tymoteusz Wierski Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 11 23 2.09
102. Fabian Więcławski Trefl 1LO II Sopot 14 20 1.43
103. Karol Kloska Energa GAK Gdynia, Energa GAK II Gdynia 9 18 2.00
104. Szymon Łuszczyk AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 11 18 1.64
105. Miłosz Ranachowski AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 8 14 1.75
106. Michał Dutkiewicz AK Trefl Sopot, Akademia Koszykówki Trefl 2 Sopot 9 12 1.33
107. Łukasz Gąsiewicz Energa GAK II Gdynia 9 11 1.22
108. Niko Nieleszczuk Szkoła Gortata Politechnika Gdańsk, Szkoła Gortata Politechnika II Gdańsk 10 9 0.90
109. Piotr Labuda Trefl 1LO II Sopot 8 6 0.75
110. Jerzy Makowski Trefl 1LO II Sopot 9 5 0.56
Obraz