Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Marcin Korpolewski news

Ramowy terminarz rozgrywek POZKosz

17.09.2018 | Marcin Korpolewski | Rozgrywki | Aktualności | Odsłon: 5661

Przedstawiamy ramowy terminarz rozgrywek POZKosz, do końca tygodnia będą gotowe wszystkie szczegółowe terminarze. Przypominamy, że do 20 września czekamy na zgłoszenia do: 2 ligi kobiet oraz rozgrywek U10 i U11.

Ostatecznie przyjęte drużyny i systemy rozgrywek:

U22K

2 zespoły – Sportowa Politechnika, GTK Gdynia – cztery rundy każdy z każdym, początek 6.11.2018

U18K
6 zespołów – Sportowa Politechnika (2 zespoły), KKS Olsztyn, GTK Gdynia, GTS Pruszcz Gdański, Młode Lwice Gdańsk - każdy z każdym mecz i rewanż, początek 21.10.2018

U16K
6 zespołów – Siódemka Sopot, Bat Kartuzy, GTS Pruszcz Gdański, Młode Lwice Gdańsk, KKS Olsztyn, Dwójka Nidzica – każdy z każdym mecz i rewanż, początek 27.10.2018

U15K
4 zespoły – GTS, Młode Lwice, Bat, Siódemka – turniejowo – trzy turnieje w sesji zasadniczej + final 4, początek 4.11.2018

U14K
6 zespołów – Bliza Władysławowo, GTS Pruszcz GDański, Młode Lwice Gdańsk, Bat Kartuzy, Bryza Kolbudy, Siódemka Sopot – każdy z każdym + faza strefowa, początek 21.10.2018

U13K
8 zespołów – GTK Gdynia (2 zespoły), Bat Kartuzy, Bryza Kolbudy, UKS Kielno, Siódemka Sopot, Truso Elbląg, Basket Ósemka Wejherowo – każdy z każdym, początek 13.10.2018

U12K
11 zespołów - Bat Sierakowice, GTK Gdynia, Bryza Pruszcz Gdański, TMK Pomorze Tczew, Basket Żelistrzewo, Bat Kartuzy, Bryza Kolbudy, UKS Kielno, Siódemka Sopot, Jar Elbląg, Basket Ósemka Wejherowo – 2 grupy każdy z każdym mecz i rewanż + finały A (6 drużyn) i B (5 drużyn), początek 14.10.2018

3LM
4 zespoły – Bat Sierakowice, MTS Basket Kwidzyn, Czarni Słupsk, AZS UWM Olsztyn – cztery rundy każdy z każdym, początek 11.11.2018

U20M
6 zespołów – GAK Gdynia, MTS Basket Kwidzyn, Sportowa Politechnika, Czarni Słupsk, Trefl Sopot, SMS PZKosz Władysławowo – każdy z każdym, początek 11.10.2018

U18M
8 zespołów – GAK Gdynia, MTS Basket Kwidzyn, Sportowa Politechnika (2 zespoły), Czarni Słupsk, Trefl Sopot, Gdynia Sharks, SKS Starogard Gdański - każdy z każdym, początek 20.10.2018

U16M
10 zespołów – GAK Gdynia, Hanza Gdańsk (2 zespoły), Jedynka Pelplin, MTS Basket Kwidzyn, Czarni Słupsk (2 zespoły), Bryza Kolbudy, Siódemka Sopot, Gdynia Sharks – każdy z każdym + faza strefowa, pocżątek 14.10.2018, dwa terminy środowe (24.10 i 9.01)

U15M
9 zespołów – GAK Gdynia, Jedynka Pelplin, Meduza Gdańsk, Młode Lwy Gdańsk, MTS Basket Kwidzyn, Bryza Kolbudy, Siódemka Sopot, SKS Starogard Gdański, Basket Ósemka Wejherowo – każdy z każdym, początek 13.10.2018

U14M
7 zespołów – GAK Gdynia, Meduza Gdańsk, Młode Lwy Gdańsk, MTS Basket Kwidzyn, Czarni Słupsk, Siódemka Sopot, Basket Ósemka Wejherowo – każdy z każdym + finał A (4 zespoły), finał B (3 zespoły) + faza strefowa, początek 14.10.2018

U13M
14 zespołów – GAK Gdynia, Jedynka Pelplin, KUKS Remus Kościerzyna, Maximus Gdynia, Młode Lwy Gdańsk, MTS Basket Kwidzyn, Czarni Słupsk, Truso Elbląg, Bryza Kolbudy, De La Salle Gdańsk, Siódemka Sopot, SKS Starogard Gdański, Gdynia Sharks, Basket Ósemka Wejherowo – każdy z każdym, pocżatek 13.10.2018, dwa terminy środowe (24.10 i 23.01)

U12M
11 zespołów – SKS Starogard Gdański, GAK Gdynia, Jedynka Pelplin, MTS Basket Kwidzyn, Bryza Pruszcz Gdański, Czarni Słupsk, TMK Pomorze Tczew, Bryza Kolbudy, De La Salle Gdańsk, Siódemka Sopot, Basket Ósemka Wejherowo – każdy z każdym, początek 14.10.2018

 

ramowy terminarz rozgrywek w pliku pdf.

 

 

 

 

Obraz