Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

09.10.2021 Bryza SP Kowale - Trefl 1LO Sopot --:--
09.10.2021 Energa LAMINOPOL - Trefl 1LO II Sopot --:--
09.10.2021 Gdański Klub Sportowy Neptun - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
09.10.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - SMS PZKosz Władysławowo --:--
09.10.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki II - SKS GAMA Starogard Gdański --:--

Kolejka II

16.10.2021 Trefl 1LO Sopot - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
16.10.2021 SMS PZKosz Władysławowo - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
16.10.2021 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
16.10.2021 Trefl 1LO II Sopot - Gdański Klub Sportowy Neptun --:--
16.10.2021 Bryza SP Kowale - Energa LAMINOPOL --:--

Kolejka III

23.10.2021 Energa LAMINOPOL - Trefl 1LO Sopot --:--
23.10.2021 Gdański Klub Sportowy Neptun - Bryza SP Kowale --:--
23.10.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - Trefl 1LO II Sopot --:--
23.10.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki II - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
23.10.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - SMS PZKosz Władysławowo --:--

Kolejka IV

30.10.2021 Trefl 1LO Sopot - SMS PZKosz Władysławowo --:--
30.10.2021 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
30.10.2021 Trefl 1LO II Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
30.10.2021 Bryza SP Kowale - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
30.10.2021 Energa LAMINOPOL - Gdański Klub Sportowy Neptun --:--

Kolejka V

06.11.2021 Gdański Klub Sportowy Neptun - Trefl 1LO Sopot --:--
06.11.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - Energa LAMINOPOL --:--
06.11.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki II - Bryza SP Kowale --:--
06.11.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - Trefl 1LO II Sopot --:--
06.11.2021 SMS PZKosz Władysławowo - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--

Kolejka VI

10.11.2021 Trefl 1LO Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
10.11.2021 Trefl 1LO II Sopot - SMS PZKosz Władysławowo --:--
10.11.2021 Bryza SP Kowale - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
10.11.2021 Energa LAMINOPOL - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
10.11.2021 Gdański Klub Sportowy Neptun - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka VII

13.11.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - Trefl 1LO Sopot --:--
13.11.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki II - Gdański Klub Sportowy Neptun --:--
13.11.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - Energa LAMINOPOL --:--
13.11.2021 SMS PZKosz Władysławowo - Bryza SP Kowale --:--
13.11.2021 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Trefl 1LO II Sopot --:--

Kolejka VIII

20.11.2021 Trefl 1LO Sopot - Trefl 1LO II Sopot --:--
20.11.2021 Bryza SP Kowale - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
20.11.2021 Energa LAMINOPOL - SMS PZKosz Władysławowo --:--
20.11.2021 Gdański Klub Sportowy Neptun - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
20.11.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--

Kolejka IX

27.11.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki II - Trefl 1LO Sopot --:--
27.11.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
27.11.2021 SMS PZKosz Władysławowo - Gdański Klub Sportowy Neptun --:--
27.11.2021 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Energa LAMINOPOL --:--
27.11.2021 Trefl 1LO II Sopot - Bryza SP Kowale --:--

Kolejka X

04.12.2021 Trefl 1LO Sopot - Bryza SP Kowale --:--
04.12.2021 Trefl 1LO II Sopot - Energa LAMINOPOL --:--
04.12.2021 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Gdański Klub Sportowy Neptun --:--
04.12.2021 SMS PZKosz Władysławowo - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
04.12.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--

Kolejka XI

11.12.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - Trefl 1LO Sopot --:--
11.12.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki II - SMS PZKosz Władysławowo --:--
11.12.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
11.12.2021 Gdański Klub Sportowy Neptun - Trefl 1LO II Sopot --:--
11.12.2021 Energa LAMINOPOL - Bryza SP Kowale --:--

Kolejka XII

18.12.2021 Trefl 1LO Sopot - Energa LAMINOPOL --:--
18.12.2021 Bryza SP Kowale - Gdański Klub Sportowy Neptun --:--
18.12.2021 Trefl 1LO II Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
18.12.2021 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
18.12.2021 SMS PZKosz Władysławowo - SKS GAMA Starogard Gdański --:--

Kolejka XIII

08.01.2022 SMS PZKosz Władysławowo - Trefl 1LO Sopot --:--
08.01.2022 SKS GAMA Starogard Gdański - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
08.01.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki II - Trefl 1LO II Sopot --:--
08.01.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki - Bryza SP Kowale --:--
08.01.2022 Gdański Klub Sportowy Neptun - Energa LAMINOPOL --:--

Kolejka XIV

15.01.2022 Trefl 1LO Sopot - Gdański Klub Sportowy Neptun --:--
15.01.2022 Energa LAMINOPOL - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
15.01.2022 Bryza SP Kowale - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
15.01.2022 Trefl 1LO II Sopot - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
15.01.2022 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - SMS PZKosz Władysławowo --:--

Kolejka XV

19.01.2022 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Trefl 1LO Sopot --:--
19.01.2022 SMS PZKosz Władysławowo - Trefl 1LO II Sopot --:--
19.01.2022 SKS GAMA Starogard Gdański - Bryza SP Kowale --:--
19.01.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki II - Energa LAMINOPOL --:--
19.01.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki - Gdański Klub Sportowy Neptun --:--

Kolejka XVI

22.01.2022 Trefl 1LO Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
22.01.2022 Gdański Klub Sportowy Neptun - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
22.01.2022 Energa LAMINOPOL - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
22.01.2022 Bryza SP Kowale - SMS PZKosz Władysławowo --:--
22.01.2022 Trefl 1LO II Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--

Kolejka XVII

29.01.2022 Trefl 1LO II Sopot - Trefl 1LO Sopot --:--
29.01.2022 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Bryza SP Kowale --:--
29.01.2022 SMS PZKosz Władysławowo - Energa LAMINOPOL --:--
29.01.2022 SKS GAMA Starogard Gdański - Gdański Klub Sportowy Neptun --:--
29.01.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki II - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka XVIII

05.02.2022 Trefl 1LO Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
05.02.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
05.02.2022 Gdański Klub Sportowy Neptun - SMS PZKosz Władysławowo --:--
05.02.2022 Energa LAMINOPOL - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
05.02.2022 Bryza SP Kowale - Trefl 1LO II Sopot --:--
Obraz