Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

01.10.2022 10:00 SKS Gama Starogard Gdański - Trefl 1LO II Sopot 104:69
01.10.2022 11:00 Gdyńska Akademia Koszykówki II - Trefl 1LO Sopot 51:82
02.10.2022 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Bryza Kolbudy 93:58
05.10.2022 17:30 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 77:46
06.11.2022 15:00 Energa Laminopol Słupsk - UKS Trójeczka Olsztyn 100:44

Kolejka II

08.10.2022 10:00 Trefl 1LO II Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 43:84
08.10.2022 10:00 UKS Bryza Kolbudy - Gdyńska Akademia Koszykówki II 74:66
08.10.2022 12:30 Trefl 1LO Sopot - SKS Gama Starogard Gdański 104:49
20.10.2022 18:30 UKS Trójeczka Olsztyn - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 78:73
15.01.2023 10:00 Energa Laminopol Słupsk - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka III

15.10.2022 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki II - Energa Laminopol Słupsk 68:83
15.10.2022 10:00 SKS Gama Starogard Gdański - UKS Bryza Kolbudy 67:90
15.10.2022 10:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Trefl 1LO Sopot 55:63
15.10.2022 12:15 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II - Trefl 1LO II Sopot 75:100
30.11.2022 18:15 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Trójeczka Olsztyn --:--

Kolejka IV

18.10.2022 16:30 Trefl 1LO Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 106:38
22.10.2022 10:00 Energa Laminopol Słupsk - SKS Gama Starogard Gdański 84:71
30.10.2022 11:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Trefl 1LO II Sopot 86:77
14.11.2022 18:20 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - UKS Bryza Kolbudy 68:72
21.12.2022 18:30 Gdyńska Akademia Koszykówki - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--

Kolejka V

28.10.2022 16:30 Trefl 1LO II Sopot - Trefl 1LO Sopot 35:120
29.10.2022 12:00 Gdyńska Akademia Koszykówki II - UKS Trójeczka Olsztyn 91:59
29.10.2022 12:30 SKS Gama Starogard Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki 60:91
29.10.2022 12:45 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Energa Laminopol Słupsk 80:70
29.10.2022 14:45 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II - UKS Bryza Kolbudy 67:105

Kolejka VI

05.11.2022 10:00 UKS Bryza Kolbudy - Trefl 1LO II Sopot 108:63
05.11.2022 10:00 SKS Gama Starogard Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki II 69:55
05.11.2022 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Trefl 1LO Sopot 48:103
05.11.2022 13:00 Energa Laminopol Słupsk - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 96:69
21.12.2022 18:30 Gdyńska Akademia Koszykówki - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--

Kolejka VII

08.11.2022 18:15 Trefl 1LO Sopot - UKS Bryza Kolbudy 76:73
12.11.2022 10:00 Trefl 1LO II Sopot - Energa Laminopol Słupsk 75:65
12.11.2022 12:30 SKS Gama Starogard Gdański - UKS Trójeczka Olsztyn 76:61
12.11.2022 12:45 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Gdyńska Akademia Koszykówki II 88:49
20.11.2022 14:15 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II - Gdyńska Akademia Koszykówki 53:100

Kolejka VIII

12.10.2022 18:30 Gdyńska Akademia Koszykówki - Trefl 1LO II Sopot 102:57
19.11.2022 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki II - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II 63:76
19.11.2022 12:30 SKS Gama Starogard Gdański - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 63:78
19.11.2022 12:30 UKS Trójeczka Olsztyn - UKS Bryza Kolbudy 51:101
19.11.2022 13:00 Energa Laminopol Słupsk - Trefl 1LO Sopot 58:95

Kolejka IX

26.11.2022 09:30 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II - SKS Gama Starogard Gdański 64:86
26.11.2022 10:00 UKS Bryza Kolbudy - Energa Laminopol Słupsk 52:54
26.11.2022 11:45 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - UKS Trójeczka Olsztyn 89:55
27.11.2022 11:00 Trefl 1LO Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki 78:102
07.12.2022 16:30 Trefl 1LO II Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--

Kolejka X

02.12.2022 16:30 Trefl 1LO Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
03.12.2022 10:00 UKS Bryza Kolbudy - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
03.12.2022 13:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Energa Laminopol Słupsk --:--
03.12.2022 13:30 Trefl 1LO II Sopot - SKS Gama Starogard Gdański --:--
19.12.2022 17:45 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--

Kolejka XI

10.12.2022 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II - UKS Trójeczka Olsztyn --:--
10.12.2022 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Trefl 1LO II Sopot --:--
10.12.2022 SKS Gama Starogard Gdański - Trefl 1LO Sopot --:--
10.12.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki II - UKS Bryza Kolbudy --:--
10.12.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki - Energa Laminopol Słupsk --:--

Kolejka XII

17.12.2022 UKS Bryza Kolbudy - SKS Gama Starogard Gdański --:--
17.12.2022 09:15 Trefl 1LO II Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II --:--
17.12.2022 10:00 Energa Laminopol Słupsk - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
17.12.2022 11:30 Trefl 1LO Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
17.12.2022 12:00 UKS Trójeczka Olsztyn - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka XIII

07.01.2023 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II - Trefl 1LO Sopot --:--
07.01.2023 UKS Bryza Kolbudy - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
07.01.2023 SKS Gama Starogard Gdański - Energa Laminopol Słupsk --:--
07.01.2023 Gdyńska Akademia Koszykówki II - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
07.01.2023 12:30 Trefl 1LO II Sopot - UKS Trójeczka Olsztyn --:--

Kolejka XIV

01.02.2023 16:30 Trefl 1LO Sopot - Trefl 1LO II Sopot --:--
04.02.2023 Energa Laminopol Słupsk - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
04.02.2023 UKS Bryza Kolbudy - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II --:--
04.02.2023 UKS Trójeczka Olsztyn - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
04.02.2023 Gdyńska Akademia Koszykówki - SKS Gama Starogard Gdański --:--

Kolejka XV

11.02.2023 Trefl 1LO Sopot - UKS Trójeczka Olsztyn --:--
11.02.2023 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II - Energa Laminopol Słupsk --:--
11.02.2023 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
11.02.2023 Gdyńska Akademia Koszykówki II - SKS Gama Starogard Gdański --:--
11.02.2023 10:00 Trefl 1LO II Sopot - UKS Bryza Kolbudy --:--

Kolejka XVI

18.02.2023 Energa Laminopol Słupsk - Trefl 1LO II Sopot --:--
18.02.2023 UKS Bryza Kolbudy - Trefl 1LO Sopot --:--
18.02.2023 Gdyńska Akademia Koszykówki - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II --:--
18.02.2023 Gdyńska Akademia Koszykówki II - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
18.02.2023 UKS Trójeczka Olsztyn - SKS Gama Starogard Gdański --:--

Kolejka XVII

25.02.2023 UKS Bryza Kolbudy - UKS Trójeczka Olsztyn --:--
25.02.2023 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
25.02.2023 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - SKS Gama Starogard Gdański --:--
25.02.2023 10:00 Trefl 1LO II Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
25.02.2023 12:30 Trefl 1LO Sopot - Energa Laminopol Słupsk --:--

Kolejka XVIII

04.03.2023 UKS Trójeczka Olsztyn - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
04.03.2023 SKS Gama Starogard Gdański - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II --:--
04.03.2023 Gdyńska Akademia Koszykówki II - Trefl 1LO II Sopot --:--
04.03.2023 Gdyńska Akademia Koszykówki - Trefl 1LO Sopot --:--
04.03.2023 Energa Laminopol Słupsk - UKS Bryza Kolbudy --:--
Obraz