Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

09.10.2020 19:30 MTS Basket Kwidzyn - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 65:98
10.10.2020 10:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Trefl 1LO II Sopot 90:61
10.10.2020 14:00 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Trefl 1LO Sopot 71:100
20.01.2021 18:00 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 70:84

Kolejka II

17.10.2020 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - ENERGA LAMINOPOL Słupsk 67:79
17.10.2020 15:00 Trefl 1LO Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 84:64
17.10.2020 17:30 Trefl 1LO II Sopot - MTS Basket Kwidzyn 81:77
25.11.2020 18:00 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 84:38

Kolejka III

31.10.2020 10:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 91:38
27.11.2020 19:30 MTS Basket Kwidzyn - Trefl 1LO Sopot 40:86
13.01.2021 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
10.03.2021 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - Trefl 1LO II Sopot --:--

Kolejka IV

07.11.2020 14:00 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 67:70
18.11.2020 17:00 Trefl 1LO II Sopot - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 51:99
13.01.2021 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - MTS Basket Kwidzyn --:--
03.02.2021 Trefl 1LO Sopot - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO --:--

Kolejka V

14.11.2020 13:45 MTS Basket Kwidzyn - ENERGA LAMINOPOL Słupsk 69:84
14.11.2020 18:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Trefl 1LO Sopot --:--
29.11.2020 12:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Trefl 1LO II Sopot 83:64
24.02.2021 18:00 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--

Kolejka VI

21.11.2020 10:00 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO 82:77
21.11.2020 11:00 Trefl 1LO Sopot - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 80:49
21.11.2020 11:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - MTS Basket Kwidzyn 96:57
12.01.2021 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka VII

28.11.2020 11:00 Trefl 1LO II Sopot - Trefl 1LO Sopot 39:89
04.02.2021 18:30 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - ENERGA LAMINOPOL Słupsk --:--
06.02.2021 12:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
23.02.2021 18:00 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--

Kolejka VIII

05.12.2020 14:00 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II 71:70
26.01.2021 17:30 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
27.02.2021 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Trefl 1LO II Sopot --:--
20.03.2021 13:00 MTS Basket Kwidzyn - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO --:--

Kolejka IX

12.12.2020 10:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - MTS Basket Kwidzyn 83:56
12.12.2020 15:00 Trefl 1LO II Sopot - ENERGA LAMINOPOL Słupsk 67:65
13.12.2020 16:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 60:89
27.02.2021 12:00 Trefl 1LO Sopot - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--

Kolejka X

18.12.2020 16:00 Trefl 1LO Sopot - ENERGA LAMINOPOL Słupsk 90:64
19.12.2020 16:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - MTS Basket Kwidzyn 73:62
20.12.2020 14:30 Trefl 1LO II Sopot - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska 46:71
18.02.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO --:--

Kolejka XI

09.01.2021 11:00 MTS Basket Kwidzyn - Trefl 1LO II Sopot 63:85
09.01.2021 11:00 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
06.02.2021 12:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Trefl 1LO Sopot --:--
04.03.2021 10:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO --:--

Kolejka XII

16.01.2021 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
16.01.2021 10:00 Trefl 1LO II Sopot - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO 62:96
16.01.2021 12:30 Trefl 1LO Sopot - MTS Basket Kwidzyn 82:60
16.01.2021 13:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki 47:110

Kolejka XIII

23.01.2021 11:00 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - Trefl 1LO Sopot 86:68
23.01.2021 11:00 MTS Basket Kwidzyn - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
23.01.2021 11:00 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - ENERGA LAMINOPOL Słupsk 103:42
23.01.2021 12:00 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Trefl 1LO II Sopot 114:48

Kolejka XIV

30.01.2021 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO --:--
30.01.2021 17:00 Trefl 1LO II Sopot - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
30.01.2021 19:15 Trefl 1LO Sopot - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
24.02.2021 17:00 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka XV

20.02.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Trefl 1LO Sopot --:--
20.02.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
20.02.2021 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - ENERGA LAMINOPOL Słupsk --:--
20.02.2021 MTS Basket Kwidzyn - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--

Kolejka XVI

27.02.2021 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO --:--
27.02.2021 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
27.02.2021 Trefl 1LO Sopot - Trefl 1LO II Sopot --:--
27.02.2021 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--

Kolejka XVII

06.03.2021 Trefl 1LO II Sopot - Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun --:--
06.03.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - ENERGA LAMINOPOL Słupsk --:--
06.03.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki - Szkoła Gortata Politechnika Gdańska --:--
06.03.2021 SMS PZKOSZ WŁADYSŁAWOWO - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka XVIII

13.03.2021 MTS Basket Kwidzyn - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
13.03.2021 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
13.03.2021 ENERGA LAMINOPOL Słupsk - Trefl 1LO II Sopot --:--
13.03.2021 12:00 Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun - Trefl 1LO Sopot --:--
Obraz