Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

05.10.2019 12:30 UKS Basket Ósemka Wejherowo - SKS Starogard Gdański 85:78
05.10.2019 16:00 CZARNI MARKOS Słupsk - Gdyńska Akademia Koszykówki II 118:36
11.10.2019 17:00 Gdyńska Akademia Koszykówki I - SKS Gdynia Sharks 165:10

Kolejka I

05.10.2019 12:45 Młode Lwy Maximus Gdańsk - MTS Basket Kwidzyn 89:43
05.10.2019 14:00 Bryza SP Kowale - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 129:31

Kolejka II

12.10.2019 10:00 UKS 7 Trefl Sopot - Bryza SP Kowale 86:45
12.10.2019 11:00 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Młode Lwy Maximus Gdańsk 50:130

Kolejka II

12.10.2019 11:00 Gdyńska Akademia Koszykówki II - SKS Starogard Gdański 72:101
13.10.2019 12:00 CZARNI MARKOS Słupsk - Gdyńska Akademia Koszykówki I 43:71
16.10.2019 18:00 SKS Gdynia Sharks - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka III

18.10.2019 17:00 Gdyńska Akademia Koszykówki I - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
20.10.2019 10:00 SKS Starogard Gdański - SKS Gdynia Sharks --:--
11.11.2019 10:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - CZARNI MARKOS Słupsk --:--

Kolejka III

24.10.2019 18:30 MTS Basket Kwidzyn - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
24.10.2019 19:15 Młode Lwy Maximus Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka IV

26.10.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki II - SKS Gdynia Sharks --:--
26.10.2019 11:00 CZARNI MARKOS Słupsk - SKS Starogard Gdański --:--
08.11.2019 17:00 Gdyńska Akademia Koszykówki I - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka IV

26.10.2019 Bryza SP Kowale - Młode Lwy Maximus Gdańsk --:--
26.10.2019 12:00 UKS 7 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka V

02.11.2019 SKS Starogard Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
02.11.2019 SKS Gdynia Sharks - CZARNI MARKOS Słupsk --:--
02.11.2019 10:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--

Kolejka V

02.11.2019 MTS Basket Kwidzyn - Bryza SP Kowale --:--
02.11.2019 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka VI

09.11.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki II - CZARNI MARKOS Słupsk --:--
09.11.2019 SKS Gdynia Sharks - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
12.11.2019 18:30 SKS Starogard Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka VI

09.11.2019 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Bryza SP Kowale --:--
09.11.2019 MTS Basket Kwidzyn - Młode Lwy Maximus Gdańsk --:--

Kolejka VII

16.11.2019 SKS Starogard Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
16.11.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki I - CZARNI MARKOS Słupsk --:--
16.11.2019 10:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - SKS Gdynia Sharks --:--

Kolejka VII

16.11.2019 Bryza SP Kowale - UKS 7 Trefl Sopot --:--
16.11.2019 12:45 Młode Lwy Maximus Gdańsk - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--

Kolejka VIII

07.12.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki II - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
07.12.2019 CZARNI MARKOS Słupsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
07.12.2019 SKS Gdynia Sharks - SKS Starogard Gdański --:--

Kolejka VIII

07.12.2019 UKS 7 Trefl Sopot - Młode Lwy Maximus Gdańsk --:--
07.12.2019 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka IX

14.12.2019 SKS Gdynia Sharks - Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
14.12.2019 SKS Starogard Gdański - CZARNI MARKOS Słupsk --:--
14.12.2019 10:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--

Kolejka IX

14.12.2019 MTS Basket Kwidzyn - UKS 7 Trefl Sopot --:--
14.12.2019 14:30 Młode Lwy Maximus Gdańsk - Bryza SP Kowale --:--

Kolejka X

21.12.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki II - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
21.12.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki I - SKS Starogard Gdański --:--
21.12.2019 CZARNI MARKOS Słupsk - SKS Gdynia Sharks --:--

Kolejka X

21.12.2019 Bryza SP Kowale - MTS Basket Kwidzyn --:--
21.12.2019 UKS 7 Trefl Sopot - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
Obraz