Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

16.10.2021 Decka Pelplin - UKS 7 Trefl Sopot --:--
16.10.2021 Energa FRAGES - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
16.10.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - MTS Basket Kwidzyn --:--
16.10.2021 Maximus Basketball Gdynia - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka II

23.10.2021 UKS 7 Trefl Sopot - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
23.10.2021 MTS Basket Kwidzyn - Maximus Basketball Gdynia --:--
23.10.2021 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
23.10.2021 Decka Pelplin - Energa FRAGES --:--

Kolejka III

30.10.2021 Energa FRAGES - UKS 7 Trefl Sopot --:--
30.10.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - Decka Pelplin --:--
30.10.2021 Maximus Basketball Gdynia - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
30.10.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka IV

06.11.2021 UKS 7 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn --:--
06.11.2021 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
06.11.2021 Decka Pelplin - Maximus Basketball Gdynia --:--
06.11.2021 Energa FRAGES - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka V

13.11.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS 7 Trefl Sopot --:--
13.11.2021 Maximus Basketball Gdynia - Energa FRAGES --:--
13.11.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Decka Pelplin --:--
13.11.2021 MTS Basket Kwidzyn - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--

Kolejka VI

04.12.2021 UKS 7 Trefl Sopot - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
04.12.2021 Decka Pelplin - MTS Basket Kwidzyn --:--
04.12.2021 Energa FRAGES - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
04.12.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - Maximus Basketball Gdynia --:--

Kolejka VII

11.12.2021 Maximus Basketball Gdynia - UKS 7 Trefl Sopot --:--
11.12.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
11.12.2021 MTS Basket Kwidzyn - Energa FRAGES --:--
11.12.2021 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Decka Pelplin --:--

Kolejka VIII

18.12.2021 UKS 7 Trefl Sopot - Decka Pelplin --:--
18.12.2021 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Energa FRAGES --:--
18.12.2021 MTS Basket Kwidzyn - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
18.12.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Maximus Basketball Gdynia --:--

Kolejka IX

15.01.2022 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot --:--
15.01.2022 Maximus Basketball Gdynia - MTS Basket Kwidzyn --:--
15.01.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
15.01.2022 Energa FRAGES - Decka Pelplin --:--

Kolejka X

22.01.2022 UKS 7 Trefl Sopot - Energa FRAGES --:--
22.01.2022 Decka Pelplin - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
22.01.2022 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Maximus Basketball Gdynia --:--
22.01.2022 MTS Basket Kwidzyn - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka XI

29.01.2022 MTS Basket Kwidzyn - UKS 7 Trefl Sopot --:--
29.01.2022 Młode Lwy SP27 Gdańsk - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
29.01.2022 Maximus Basketball Gdynia - Decka Pelplin --:--
29.01.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki - Energa FRAGES --:--

Kolejka XII

05.02.2022 UKS 7 Trefl Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
05.02.2022 Energa FRAGES - Maximus Basketball Gdynia --:--
05.02.2022 Decka Pelplin - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
05.02.2022 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka XIII

19.03.2022 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS 7 Trefl Sopot --:--
19.03.2022 MTS Basket Kwidzyn - Decka Pelplin --:--
19.03.2022 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Energa FRAGES --:--
19.03.2022 Maximus Basketball Gdynia - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka XIV

26.03.2022 UKS 7 Trefl Sopot - Maximus Basketball Gdynia --:--
26.03.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
26.03.2022 Energa FRAGES - MTS Basket Kwidzyn --:--
26.03.2022 Decka Pelplin - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
Obraz