Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

09.10.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Bryza Kolbudy --:--
09.10.2021 GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
09.10.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot --:--
09.10.2021 MTS Basket Kwidzyn - SKS GAMA Starogard Gdański --:--

Kolejka II

16.10.2021 UKS 7 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn --:--
16.10.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
16.10.2021 UKS Bryza Kolbudy - GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański --:--
16.10.2021 Energa J/S PRZEKŁADNIE - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka III

23.10.2021 GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański - Energa J/S PRZEKŁADNIE --:--
23.10.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Bryza Kolbudy --:--
23.10.2021 MTS Basket Kwidzyn - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
23.10.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka IV

30.10.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
30.10.2021 UKS Bryza Kolbudy - MTS Basket Kwidzyn --:--
30.10.2021 Energa J/S PRZEKŁADNIE - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
30.10.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański --:--

Kolejka V

06.11.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
06.11.2021 MTS Basket Kwidzyn - Energa J/S PRZEKŁADNIE --:--
06.11.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - UKS Bryza Kolbudy --:--
06.11.2021 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka VI

13.11.2021 UKS Bryza Kolbudy - UKS 7 Trefl Sopot --:--
13.11.2021 Energa J/S PRZEKŁADNIE - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
13.11.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - MTS Basket Kwidzyn --:--
13.11.2021 GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka VII

20.11.2021 MTS Basket Kwidzyn - GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański --:--
20.11.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
20.11.2021 UKS 7 Trefl Sopot - Energa J/S PRZEKŁADNIE --:--
20.11.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS Bryza Kolbudy --:--

Kolejka VIII

04.12.2021 Energa J/S PRZEKŁADNIE - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
04.12.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS 7 Trefl Sopot --:--
04.12.2021 GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
04.12.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka IX

11.12.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
11.12.2021 UKS 7 Trefl Sopot - GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański --:--
11.12.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
11.12.2021 UKS Bryza Kolbudy - Energa J/S PRZEKŁADNIE --:--

Kolejka X

18.12.2021 UKS Bryza Kolbudy - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
18.12.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański --:--
18.12.2021 UKS 7 Trefl Sopot - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
18.12.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka XI

08.01.2022 MTS Basket Kwidzyn - UKS 7 Trefl Sopot --:--
08.01.2022 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
08.01.2022 GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański - UKS Bryza Kolbudy --:--
08.01.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki - Energa J/S PRZEKŁADNIE --:--

Kolejka XII

15.01.2022 Energa J/S PRZEKŁADNIE - GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański --:--
15.01.2022 UKS Bryza Kolbudy - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
15.01.2022 UKS Basket Ósemka Wejherowo - MTS Basket Kwidzyn --:--
15.01.2022 UKS 7 Trefl Sopot - SKS GAMA Starogard Gdański --:--

Kolejka XIII

22.01.2022 SKS GAMA Starogard Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
22.01.2022 MTS Basket Kwidzyn - UKS Bryza Kolbudy --:--
22.01.2022 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Energa J/S PRZEKŁADNIE --:--
22.01.2022 GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka XIV

29.01.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
29.01.2022 Energa J/S PRZEKŁADNIE - MTS Basket Kwidzyn --:--
29.01.2022 UKS Bryza Kolbudy - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
29.01.2022 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka XV

05.02.2022 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Bryza Kolbudy --:--
05.02.2022 SKS GAMA Starogard Gdański - Energa J/S PRZEKŁADNIE --:--
05.02.2022 MTS Basket Kwidzyn - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
05.02.2022 Młode Lwy SP27 Gdańsk - GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański --:--

Kolejka XVI

05.03.2022 GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański - MTS Basket Kwidzyn --:--
05.03.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
05.03.2022 Energa J/S PRZEKŁADNIE - UKS 7 Trefl Sopot --:--
05.03.2022 UKS Bryza Kolbudy - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka XVII

19.03.2022 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Energa J/S PRZEKŁADNIE --:--
19.03.2022 UKS 7 Trefl Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
19.03.2022 SKS GAMA Starogard Gdański - GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański --:--
19.03.2022 MTS Basket Kwidzyn - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka XVIII

26.03.2022 Młode Lwy SP27 Gdańsk - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
26.03.2022 GREEN AUTOMATIC Pruszcz Gdański - UKS 7 Trefl Sopot --:--
26.03.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
26.03.2022 Energa J/S PRZEKŁADNIE - UKS Bryza Kolbudy --:--
Obraz