Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

13.10.2019 10:00 Bryza SP Kowale - Klub Sportowy Basketball Banino 125:11
13.10.2019 11:00 MTS Basket Kwidzyn - Maximus Basketball 66:70
13.10.2019 12:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 63:66

Kolejka II

20.10.2019 10:00 Klub Sportowy Basketball Banino - UKS Basket Ósemka Wejherowo 13:116
20.10.2019 12:00 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - MTS Basket Kwidzyn 73:39
21.10.2019 18:00 UKS 7 Trefl Sopot - Bryza SP Kowale 60:61

Kolejka I

20.10.2019 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS De La Salle Gdańsk 58:80
20.10.2019 11:00 UKS Jar Elbląg - SKS Starogard Gdański 96:84
20.10.2019 12:00 ENERGA FRAGES - INFOCITY Słupsk - Decka Pelplin 133:57

Kolejka III

27.10.2019 10:00 MTS Basket Kwidzyn - Klub Sportowy Basketball Banino 94:33
27.10.2019 10:00 Maximus Basketball - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 28:46
27.10.2019 12:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS 7 Trefl Sopot 50:91

Kolejka II

27.10.2019 10:00 Decka Pelplin - SKS Starogard Gdański 82:50
27.10.2019 10:00 UKS De La Salle Gdańsk - UKS Jar Elbląg 151:54
27.10.2019 11:00 ENERGA FRAGES - INFOCITY Słupsk - Gdyńska Akademia Koszykówki 130:51

Kolejka IV

03.11.2019 10:00 Klub Sportowy Basketball Banino - Maximus Basketball 44:77
03.11.2019 10:00 Bryza SP Kowale - UKS Basket Ósemka Wejherowo 104:56
04.11.2019 18:00 UKS 7 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn 104:33

Kolejka V

08.11.2019 17:30 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Klub Sportowy Basketball Banino 95:30
10.11.2019 10:00 UKS 7 Trefl Sopot - Maximus Basketball 74:46
21.11.2019 18:30 MTS Basket Kwidzyn - Bryza SP Kowale 51:106

Kolejka III

10.11.2019 17:30 Gdyńska Akademia Koszykówki - Decka Pelplin 70:87
24.11.2019 11:00 UKS Jar Elbląg - ENERGA FRAGES - INFOCITY Słupsk --:--
26.11.2019 18:15 UKS De La Salle Gdańsk - SKS Starogard Gdański --:--

Kolejka VI

17.11.2019 10:00 UKS 7 Trefl Sopot - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 83:36
17.11.2019 10:00 Bryza SP Kowale - Maximus Basketball 107:38
17.11.2019 14:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - MTS Basket Kwidzyn 87:45

Kolejka IV

17.11.2019 10:00 Decka Pelplin - UKS De La Salle Gdańsk 63:54
17.11.2019 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Jar Elbląg 113:64
17.11.2019 15:00 ENERGA FRAGES - INFOCITY Słupsk - SKS Starogard Gdański 143:56

Kolejka VII

13.11.2019 18:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Maximus Basketball 88:43
27.11.2019 19:00 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Bryza SP Kowale --:--
01.12.2019 10:00 Klub Sportowy Basketball Banino - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka V

01.12.2019 10:00 SKS Starogard Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
01.12.2019 10:00 UKS De La Salle Gdańsk - ENERGA FRAGES - INFOCITY Słupsk --:--
01.12.2019 9:00 UKS Jar Elbląg - Decka Pelplin --:--

Kolejka VIII

08.12.2019 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
08.12.2019 Maximus Basketball - MTS Basket Kwidzyn --:--
08.12.2019 10:00 Klub Sportowy Basketball Banino - Bryza SP Kowale --:--

Kolejka VI

08.12.2019 Decka Pelplin - ENERGA FRAGES - INFOCITY Słupsk --:--
08.12.2019 SKS Starogard Gdański - UKS Jar Elbląg --:--
08.12.2019 10:00 UKS De La Salle Gdańsk - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka IX

15.12.2019 MTS Basket Kwidzyn - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
15.12.2019 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Klub Sportowy Basketball Banino --:--
15.12.2019 10:00 Bryza SP Kowale - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka VII

15.12.2019 SKS Starogard Gdański - Decka Pelplin --:--
15.12.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki - ENERGA FRAGES - INFOCITY Słupsk --:--
05.01.2020 10:00 UKS Jar Elbląg - UKS De La Salle Gdańsk --:--

Kolejka X

22.12.2019 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
22.12.2019 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Maximus Basketball --:--
09.01.2020 18:00 Klub Sportowy Basketball Banino - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka VIII

22.12.2019 12:00 ENERGA FRAGES - INFOCITY Słupsk - UKS Jar Elbląg --:--
02.02.2020 Decka Pelplin - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
02.02.2020 10:00 SKS Starogard Gdański - UKS De La Salle Gdańsk --:--

Kolejka XI

02.02.2020 Maximus Basketball - Klub Sportowy Basketball Banino --:--
02.02.2020 MTS Basket Kwidzyn - UKS 7 Trefl Sopot --:--
02.02.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Bryza SP Kowale --:--

Kolejka XII

09.02.2020 Bryza SP Kowale - MTS Basket Kwidzyn --:--
09.02.2020 Maximus Basketball - UKS 7 Trefl Sopot --:--
09.02.2020 10:00 Klub Sportowy Basketball Banino - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--

Kolejka IX

09.02.2020 SKS Starogard Gdański - ENERGA FRAGES - INFOCITY Słupsk --:--
09.02.2020 UKS Jar Elbląg - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
09.02.2020 10:00 UKS De La Salle Gdańsk - Decka Pelplin --:--

Kolejka XIII

16.02.2020 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS 7 Trefl Sopot --:--
16.02.2020 Maximus Basketball - Bryza SP Kowale --:--
16.02.2020 MTS Basket Kwidzyn - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka X

16.02.2020 Decka Pelplin - UKS Jar Elbląg --:--
16.02.2020 Gdyńska Akademia Koszykówki - SKS Starogard Gdański --:--
16.02.2020 ENERGA FRAGES - INFOCITY Słupsk - UKS De La Salle Gdańsk --:--

Kolejka XIV

23.02.2020 Maximus Basketball - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
23.02.2020 Bryza SP Kowale - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
23.02.2020 UKS 7 Trefl Sopot - Klub Sportowy Basketball Banino --:--
Obraz