Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

04.10.2020 Maximus Gdynia - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
04.10.2020 10:00 Bryza SP Kowale - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
04.10.2020 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
04.10.2020 10:30 MTS Basket Kwidzyn - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
04.10.2020 12:00 ENERGA MARKOS Słupsk - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka II

11.10.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
11.10.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - MTS Basket Kwidzyn --:--
11.10.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
11.10.2020 UKS 7 Trefl Sopot - Maximus Gdynia --:--
11.10.2020 Bryza SP Kowale - ENERGA MARKOS Słupsk --:--

Kolejka III

18.10.2020 ENERGA MARKOS Słupsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
18.10.2020 Maximus Gdynia - Bryza SP Kowale --:--
18.10.2020 MTS Basket Kwidzyn - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
18.10.2020 SKS GAMA Starogard Gdański - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
18.10.2020 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka IV

25.10.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
25.10.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
25.10.2020 UKS 7 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn --:--
25.10.2020 Bryza SP Kowale - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
25.10.2020 ENERGA MARKOS Słupsk - Maximus Gdynia --:--

Kolejka V

08.11.2020 Maximus Gdynia - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
08.11.2020 MTS Basket Kwidzyn - Bryza SP Kowale --:--
08.11.2020 SKS GAMA Starogard Gdański - UKS 7 Trefl Sopot --:--
08.11.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
08.11.2020 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - ENERGA MARKOS Słupsk --:--

Kolejka VI

15.11.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
15.11.2020 UKS 7 Trefl Sopot - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
15.11.2020 Bryza SP Kowale - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
15.11.2020 ENERGA MARKOS Słupsk - MTS Basket Kwidzyn --:--
15.11.2020 Maximus Gdynia - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka VII

22.11.2020 MTS Basket Kwidzyn - Maximus Gdynia --:--
22.11.2020 SKS GAMA Starogard Gdański - ENERGA MARKOS Słupsk --:--
22.11.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - Bryza SP Kowale --:--
22.11.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - UKS 7 Trefl Sopot --:--
22.11.2020 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka VIII

06.12.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS 7 Trefl Sopot --:--
06.12.2020 Bryza SP Kowale - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
06.12.2020 ENERGA MARKOS Słupsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
06.12.2020 Maximus Gdynia - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
06.12.2020 12:15 Młode Lwy SP27 Gdańsk - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka IX

13.12.2020 MTS Basket Kwidzyn - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
13.12.2020 SKS GAMA Starogard Gdański - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
13.12.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - Maximus Gdynia --:--
13.12.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - ENERGA MARKOS Słupsk --:--
13.12.2020 UKS 7 Trefl Sopot - Bryza SP Kowale --:--

Kolejka X

20.12.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Bryza SP Kowale --:--
20.12.2020 UKS 7 Trefl Sopot - ENERGA MARKOS Słupsk --:--
20.12.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Maximus Gdynia --:--
20.12.2020 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
20.12.2020 SKS GAMA Starogard Gdański - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka XI

10.01.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
10.01.2021 MTS Basket Kwidzyn - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
10.01.2021 Maximus Gdynia - UKS 7 Trefl Sopot --:--
10.01.2021 ENERGA MARKOS Słupsk - Bryza SP Kowale --:--
10.01.2021 12:15 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--

Kolejka XII

17.01.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - ENERGA MARKOS Słupsk --:--
17.01.2021 Bryza SP Kowale - Maximus Gdynia --:--
17.01.2021 UKS 7 Trefl Sopot - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
17.01.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - MTS Basket Kwidzyn --:--
17.01.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - SKS GAMA Starogard Gdański --:--

Kolejka XIII

24.01.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
24.01.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
24.01.2021 MTS Basket Kwidzyn - UKS 7 Trefl Sopot --:--
24.01.2021 Maximus Gdynia - ENERGA MARKOS Słupsk --:--
24.01.2021 12:15 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Bryza SP Kowale --:--

Kolejka XIV

31.01.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Maximus Gdynia --:--
31.01.2021 ENERGA MARKOS Słupsk - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
31.01.2021 Bryza SP Kowale - MTS Basket Kwidzyn --:--
31.01.2021 UKS 7 Trefl Sopot - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
31.01.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--

Kolejka XV

14.02.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
14.02.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - UKS 7 Trefl Sopot --:--
14.02.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - Bryza SP Kowale --:--
14.02.2021 MTS Basket Kwidzyn - ENERGA MARKOS Słupsk --:--
14.02.2021 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Maximus Gdynia --:--

Kolejka XVI

21.02.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
21.02.2021 Maximus Gdynia - MTS Basket Kwidzyn --:--
21.02.2021 ENERGA MARKOS Słupsk - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
21.02.2021 Bryza SP Kowale - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
21.02.2021 UKS 7 Trefl Sopot - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--

Kolejka XVII

28.02.2021 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
28.02.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II - Bryza SP Kowale --:--
28.02.2021 Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I - ENERGA MARKOS Słupsk --:--
28.02.2021 SKS GAMA Starogard Gdański - Maximus Gdynia --:--
28.02.2021 MTS Basket Kwidzyn - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka XVIII

14.03.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - MTS Basket Kwidzyn --:--
14.03.2021 Maximus Gdynia - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki I --:--
14.03.2021 ENERGA MARKOS Słupsk - Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki II --:--
14.03.2021 Bryza SP Kowale - UKS 7 Trefl Sopot --:--
14.03.2021 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - SKS GAMA Starogard Gdański --:--
Obraz