Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

02.10.2022 10:00 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - SKS Gama Starogard Gdański 2:169
02.10.2022 11:00 Akademia Koszykówki 7 Sopot - UKS Bryza Kolbudy 106:21
08.10.2022 10:00 Maximus Basketball Gdynia - Młode Lwy SP27 Gdańsk 34:66
12.10.2022 18:30 DE LA SALLE GDAŃSK - UKS Basket Ósemka Wejherowo 36:48
13.10.2022 17:00 Energa GEOIDA Słupsk - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 92:27
03.12.2022 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--

Kolejka II

09.10.2022 10:00 SKS Gama Starogard Gdański - Maximus Basketball Gdynia 130:12
09.10.2022 10:00 Green Automatic Pruszcz Gdański - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 68:18
09.10.2022 11:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - Gdyńska Akademia Koszykówki 12:114
09.10.2022 11:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Energa GEOIDA Słupsk 84:26
09.10.2022 11:00 Akademia Koszykówki 7 Sopot - DE LA SALLE GDAŃSK 74:43
21.10.2022 18:00 UKS Bryza Kolbudy - Młode Lwy SP27 Gdańsk 58:53

Kolejka III

15.10.2022 12:00 Energa GEOIDA Słupsk - Akademia Koszykówki 7 Sopot 61:75
16.10.2022 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Basket Ósemka Wejherowo 66:46
16.10.2022 10:00 Maximus Basketball Gdynia - Green Automatic Pruszcz Gdański 20:48
16.10.2022 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - SKS Gama Starogard Gdański 41:113
16.10.2022 11:00 DE LA SALLE GDAŃSK - UKS Bryza Kolbudy 89:36
18.11.2022 17:30 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 38:51

Kolejka IV

23.10.2022 10:00 UKS Bryza Kolbudy - SKS Gama Starogard Gdański 19:135
23.10.2022 10:00 Green Automatic Pruszcz Gdański - Młode Lwy SP27 Gdańsk 33:53
23.10.2022 10:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - Maximus Basketball Gdynia 39:54
23.10.2022 10:30 DE LA SALLE GDAŃSK - Energa GEOIDA Słupsk 61:54
23.10.2022 11:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 122:11
23.10.2022 11:00 Akademia Koszykówki 7 Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki 73:58

Kolejka V

29.10.2022 10:00 Energa GEOIDA Słupsk - UKS Bryza Kolbudy 77:66
30.10.2022 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - DE LA SALLE GDAŃSK 104:42
30.10.2022 10:00 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Akademia Koszykówki 7 Sopot 20:130
30.10.2022 10:00 Maximus Basketball Gdynia - UKS Basket Ósemka Wejherowo 34:88
30.10.2022 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 93:23
30.10.2022 10:00 SKS Gama Starogard Gdański - Green Automatic Pruszcz Gdański 147:17

Kolejka VI

06.11.2022 10:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - SKS Gama Starogard Gdański 12:173
06.11.2022 10:00 DE LA SALLE GDAŃSK - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 104:9
06.11.2022 11:00 Akademia Koszykówki 7 Sopot - Maximus Basketball Gdynia 115:17
06.11.2022 11:00 Energa GEOIDA Słupsk - Gdyńska Akademia Koszykówki 54:72
06.11.2022 12:00 UKS Bryza Kolbudy - Green Automatic Pruszcz Gdański 39:30
06.11.2022 13:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Młode Lwy SP27 Gdańsk 61:33

Kolejka VII

13.11.2022 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Bryza Kolbudy 76:35
13.11.2022 10:00 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Energa GEOIDA Słupsk 37:123
13.11.2022 10:00 Maximus Basketball Gdynia - DE LA SALLE GDAŃSK 6:63
13.11.2022 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Akademia Koszykówki 7 Sopot 83:63
13.11.2022 10:00 SKS Gama Starogard Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo 86:33
13.11.2022 10:00 Green Automatic Pruszcz Gdański - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork 70:29

Kolejka VIII

20.11.2022 10:00 Energa GEOIDA Słupsk - Maximus Basketball Gdynia 67:39
20.11.2022 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus 84:21
20.11.2022 11:00 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Green Automatic Pruszcz Gdański 84:38
20.11.2022 11:00 DE LA SALLE GDAŃSK - Młode Lwy SP27 Gdańsk 64:57
10.12.2022 12:00 UKS Bryza Kolbudy - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork --:--
20.12.2022 18:15 Akademia Koszykówki 7 Sopot - SKS Gama Starogard Gdański --:--

Kolejka IX

27.11.2022 10:00 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - UKS Bryza Kolbudy --:--
27.11.2022 10:00 Maximus Basketball Gdynia - Gdyńska Akademia Koszykówki 20:100
27.11.2022 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Energa GEOIDA Słupsk 63:50
27.11.2022 10:00 SKS Gama Starogard Gdański - DE LA SALLE GDAŃSK 89:47
27.11.2022 10:00 Green Automatic Pruszcz Gdański - Akademia Koszykówki 7 Sopot 32:57
27.11.2022 10:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - UKS Basket Ósemka Wejherowo 10:108

Kolejka X

04.12.2022 10:00 UKS Bryza Kolbudy - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
04.12.2022 10:00 Gdyńska Akademia Koszykówki - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
04.12.2022 10:00 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Maximus Basketball Gdynia --:--
04.12.2022 10:45 DE LA SALLE GDAŃSK - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
04.12.2022 11:00 Energa GEOIDA Słupsk - SKS Gama Starogard Gdański --:--
04.12.2022 12:45 Akademia Koszykówki 7 Sopot - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork --:--

Kolejka XI

11.12.2022 SKS Gama Starogard Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
11.12.2022 Green Automatic Pruszcz Gdański - Energa GEOIDA Słupsk --:--
11.12.2022 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Akademia Koszykówki 7 Sopot --:--
11.12.2022 10:00 Maximus Basketball Gdynia - UKS Bryza Kolbudy --:--
11.12.2022 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
11.12.2022 10:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - DE LA SALLE GDAŃSK --:--

Kolejka XII

17.12.2022 10:00 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - Energa GEOIDA Słupsk --:--
18.12.2022 UKS Bryza Kolbudy - Akademia Koszykówki 7 Sopot --:--
18.12.2022 UKS Basket Ósemka Wejherowo - DE LA SALLE GDAŃSK --:--
18.12.2022 Green Automatic Pruszcz Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
18.12.2022 SKS Gama Starogard Gdański - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
18.12.2022 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Maximus Basketball Gdynia --:--

Kolejka XIII

08.01.2023 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
08.01.2023 Gdyńska Akademia Koszykówki - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork --:--
08.01.2023 Energa GEOIDA Słupsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
08.01.2023 DE LA SALLE GDAŃSK - Akademia Koszykówki 7 Sopot --:--
08.01.2023 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Bryza Kolbudy --:--
08.01.2023 10:00 Maximus Basketball Gdynia - SKS Gama Starogard Gdański --:--

Kolejka XIV

05.02.2023 UKS Bryza Kolbudy - DE LA SALLE GDAŃSK --:--
05.02.2023 Akademia Koszykówki 7 Sopot - Energa GEOIDA Słupsk --:--
05.02.2023 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
05.02.2023 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
05.02.2023 Green Automatic Pruszcz Gdański - Maximus Basketball Gdynia --:--
05.02.2023 SKS Gama Starogard Gdański - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka XV

12.02.2023 SKS Gama Starogard Gdański - UKS Bryza Kolbudy --:--
12.02.2023 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
12.02.2023 Gdyńska Akademia Koszykówki - Akademia Koszykówki 7 Sopot --:--
12.02.2023 Energa GEOIDA Słupsk - DE LA SALLE GDAŃSK --:--
12.02.2023 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
12.02.2023 10:00 Maximus Basketball Gdynia - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork --:--

Kolejka XVI

19.02.2023 UKS Bryza Kolbudy - Energa GEOIDA Słupsk --:--
19.02.2023 DE LA SALLE GDAŃSK - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
19.02.2023 Akademia Koszykówki 7 Sopot - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
19.02.2023 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Maximus Basketball Gdynia --:--
19.02.2023 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
19.02.2023 Green Automatic Pruszcz Gdański - SKS Gama Starogard Gdański --:--

Kolejka XVII

26.02.2023 Green Automatic Pruszcz Gdański - UKS Bryza Kolbudy --:--
26.02.2023 SKS Gama Starogard Gdański - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork --:--
26.02.2023 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - DE LA SALLE GDAŃSK --:--
26.02.2023 Gdyńska Akademia Koszykówki - Energa GEOIDA Słupsk --:--
26.02.2023 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
26.02.2023 10:00 Maximus Basketball Gdynia - Akademia Koszykówki 7 Sopot --:--

Kolejka XVIII

05.03.2023 UKS Bryza Kolbudy - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
05.03.2023 Energa GEOIDA Słupsk - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
05.03.2023 DE LA SALLE GDAŃSK - Maximus Basketball Gdynia --:--
05.03.2023 Akademia Koszykówki 7 Sopot - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
05.03.2023 UKS Basket Ósemka Wejherowo - SKS Gama Starogard Gdański --:--
05.03.2023 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--

Kolejka XIX

12.03.2023 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - UKS Bryza Kolbudy --:--
12.03.2023 Green Automatic Pruszcz Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
12.03.2023 SKS Gama Starogard Gdański - Akademia Koszykówki 7 Sopot --:--
12.03.2023 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
12.03.2023 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - DE LA SALLE GDAŃSK --:--
12.03.2023 10:00 Maximus Basketball Gdynia - Energa GEOIDA Słupsk --:--

Kolejka XX

19.03.2023 UKS Bryza Kolbudy - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--
19.03.2023 Gdyńska Akademia Koszykówki - Maximus Basketball Gdynia --:--
19.03.2023 Energa GEOIDA Słupsk - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
19.03.2023 DE LA SALLE GDAŃSK - SKS Gama Starogard Gdański --:--
19.03.2023 Akademia Koszykówki 7 Sopot - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
19.03.2023 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork --:--

Kolejka XXI

26.03.2023 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS Bryza Kolbudy --:--
26.03.2023 Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork - Akademia Koszykówki 7 Sopot --:--
26.03.2023 Green Automatic Pruszcz Gdański - DE LA SALLE GDAŃSK --:--
26.03.2023 SKS Gama Starogard Gdański - Energa GEOIDA Słupsk --:--
26.03.2023 10:00 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
26.03.2023 10:00 Maximus Basketball Gdynia - Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus --:--

Kolejka XXII

02.04.2023 UKS Bryza Kolbudy - Maximus Basketball Gdynia --:--
02.04.2023 Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
02.04.2023 Gdyńska Akademia Koszykówki - SKS Gama Starogard Gdański --:--
02.04.2023 Energa GEOIDA Słupsk - Green Automatic Pruszcz Gdański --:--
02.04.2023 DE LA SALLE GDAŃSK - Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Lębork --:--
02.04.2023 Akademia Koszykówki 7 Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
Obraz