Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

19.10.2019 10:00 UKS De La Salle Gdańsk - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
19.10.2019 13:00 CZARNI ENGIE Słupsk - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
19.10.2019 13:00 UKS 7 Trefl Sopot - MTS Basket Kwidzyn --:--
19.10.2019 15:30 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka II

26.10.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
26.10.2019 UKS Bryza Kolbudy - CZARNI ENGIE Słupsk --:--
26.10.2019 10:00 MTS Basket Kwidzyn - UKS De La Salle Gdańsk --:--
26.10.2019 12:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka III

02.11.2019 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - MTS Basket Kwidzyn --:--
02.11.2019 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
02.11.2019 13:00 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Bryza Kolbudy --:--
15.11.2019 17:45 UKS De La Salle Gdańsk - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka IV

09.11.2019 MTS Basket Kwidzyn - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
09.11.2019 UKS Bryza Kolbudy - UKS De La Salle Gdańsk --:--
09.11.2019 CZARNI ENGIE Słupsk - UKS 7 Trefl Sopot --:--
09.11.2019 12:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--

Kolejka V

16.11.2019 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS Bryza Kolbudy --:--
16.11.2019 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
16.11.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki - MTS Basket Kwidzyn --:--
16.11.2019 10:00 UKS De La Salle Gdańsk - CZARNI ENGIE Słupsk --:--

Kolejka VI

23.11.2019 UKS Bryza Kolbudy - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
23.11.2019 CZARNI ENGIE Słupsk - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
23.11.2019 12:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
23.11.2019 13:00 UKS 7 Trefl Sopot - UKS De La Salle Gdańsk --:--

Kolejka VII

30.11.2019 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS 7 Trefl Sopot --:--
30.11.2019 UKS Basket Ósemka Wejherowo - CZARNI ENGIE Słupsk --:--
30.11.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Bryza Kolbudy --:--
30.11.2019 MTS Basket Kwidzyn - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka VIII

07.12.2019 UKS Bryza Kolbudy - MTS Basket Kwidzyn --:--
07.12.2019 CZARNI ENGIE Słupsk - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
07.12.2019 10:00 UKS De La Salle Gdańsk - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
07.12.2019 13:00 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka IX

14.12.2019 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS De La Salle Gdańsk --:--
14.12.2019 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS 7 Trefl Sopot --:--
14.12.2019 MTS Basket Kwidzyn - CZARNI ENGIE Słupsk --:--
14.12.2019 12:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Bryza Kolbudy --:--

Kolejka X

01.02.2020 MTS Basket Kwidzyn - UKS 7 Trefl Sopot --:--
01.02.2020 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS De La Salle Gdańsk --:--
01.02.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
01.02.2020 12:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - CZARNI ENGIE Słupsk --:--

Kolejka XI

08.02.2020 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
08.02.2020 UKS 7 Trefl Sopot - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
08.02.2020 CZARNI ENGIE Słupsk - UKS Bryza Kolbudy --:--
08.02.2020 11:00 UKS De La Salle Gdańsk - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka XII

15.02.2020 UKS Bryza Kolbudy - UKS 7 Trefl Sopot --:--
15.02.2020 MTS Basket Kwidzyn - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
15.02.2020 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
15.02.2020 12:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS De La Salle Gdańsk --:--

Kolejka XIII

22.02.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - MTS Basket Kwidzyn --:--
22.02.2020 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
22.02.2020 11:00 UKS De La Salle Gdańsk - UKS Bryza Kolbudy --:--
22.02.2020 13:00 UKS 7 Trefl Sopot - CZARNI ENGIE Słupsk --:--

Kolejka XIV

07.03.2020 CZARNI ENGIE Słupsk - UKS De La Salle Gdańsk --:--
07.03.2020 UKS Bryza Kolbudy - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
07.03.2020 MTS Basket Kwidzyn - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
07.03.2020 12:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka XV

14.03.2020 Gdyńska Akademia Koszykówki - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
14.03.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS Bryza Kolbudy --:--
14.03.2020 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - CZARNI ENGIE Słupsk --:--
14.03.2020 11:00 UKS De La Salle Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka XVI

21.03.2020 CZARNI ENGIE Słupsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
21.03.2020 UKS Bryza Kolbudy - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
21.03.2020 10:00 UKS 7 Trefl Sopot - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
21.03.2020 12:45 Młode Lwy SP27 Gdańsk - MTS Basket Kwidzyn --:--

Kolejka XVII

28.03.2020 MTS Basket Kwidzyn - UKS Bryza Kolbudy --:--
28.03.2020 Gdyńska Akademia Koszykówki - CZARNI ENGIE Słupsk --:--
28.03.2020 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS 7 Trefl Sopot --:--
28.03.2020 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS De La Salle Gdańsk --:--

Kolejka XVIII

04.04.2020 CZARNI ENGIE Słupsk - MTS Basket Kwidzyn --:--
04.04.2020 UKS Bryza Kolbudy - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
04.04.2020 10:00 UKS De La Salle Gdańsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
04.04.2020 10:00 UKS 7 Trefl Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
Obraz