Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

24.10.2021 Decka Pelplin - UKS Bryza Kolbudy --:--
24.10.2021 Energa BRANQ - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
24.10.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS 7 Trefl Sopot --:--
24.10.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--

Kolejka II

31.10.2021 UKS Bryza Kolbudy - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
31.10.2021 UKS 7 Trefl Sopot - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
31.10.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
31.10.2021 Decka Pelplin - Energa BRANQ --:--

Kolejka III

07.11.2021 Energa BRANQ - UKS Bryza Kolbudy --:--
07.11.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - Decka Pelplin --:--
07.11.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
07.11.2021 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka IV

14.11.2021 UKS Bryza Kolbudy - UKS 7 Trefl Sopot --:--
14.11.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
14.11.2021 Decka Pelplin - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
14.11.2021 Energa BRANQ - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka V

28.11.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Bryza Kolbudy --:--
28.11.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Energa BRANQ --:--
28.11.2021 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Decka Pelplin --:--
28.11.2021 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--

Kolejka VI

05.12.2021 UKS Bryza Kolbudy - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
05.12.2021 Decka Pelplin - UKS 7 Trefl Sopot --:--
05.12.2021 Energa BRANQ - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
05.12.2021 Gdyńska Akademia Koszykówki - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka VII

12.12.2021 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS Bryza Kolbudy --:--
12.12.2021 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
12.12.2021 UKS 7 Trefl Sopot - Energa BRANQ --:--
12.12.2021 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Decka Pelplin --:--

Kolejka VIII

16.01.2022 UKS Bryza Kolbudy - Decka Pelplin --:--
16.01.2022 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Energa BRANQ --:--
16.01.2022 UKS 7 Trefl Sopot - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
16.01.2022 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--

Kolejka IX

23.01.2022 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS Bryza Kolbudy --:--
23.01.2022 Młode Lwy SP27 Gdańsk - UKS 7 Trefl Sopot --:--
23.01.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
23.01.2022 Energa BRANQ - Decka Pelplin --:--

Kolejka X

30.01.2022 UKS Bryza Kolbudy - Energa BRANQ --:--
30.01.2022 Decka Pelplin - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
30.01.2022 UKS Basket Ósemka Wejherowo - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
30.01.2022 UKS 7 Trefl Sopot - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--

Kolejka XI

06.03.2022 UKS 7 Trefl Sopot - UKS Bryza Kolbudy --:--
06.03.2022 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
06.03.2022 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Decka Pelplin --:--
06.03.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki - Energa BRANQ --:--

Kolejka XII

13.03.2022 UKS Bryza Kolbudy - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--
13.03.2022 Energa BRANQ - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
13.03.2022 Decka Pelplin - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
13.03.2022 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS 7 Trefl Sopot --:--

Kolejka XIII

20.03.2022 UKS Basket Ósemka Wejherowo - UKS Bryza Kolbudy --:--
20.03.2022 UKS 7 Trefl Sopot - Decka Pelplin --:--
20.03.2022 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański - Energa BRANQ --:--
20.03.2022 Młode Lwy SP27 Gdańsk - Gdyńska Akademia Koszykówki --:--

Kolejka XIV

27.03.2022 UKS Bryza Kolbudy - Młode Lwy SP27 Gdańsk --:--
27.03.2022 Gdyńska Akademia Koszykówki - SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański --:--
27.03.2022 Energa BRANQ - UKS 7 Trefl Sopot --:--
27.03.2022 Decka Pelplin - UKS Basket Ósemka Wejherowo --:--
Obraz