Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

pozkosz.com news

Mecz Gwiazd POZKosz... zostało 6 dni

10.06.2019 | Marcin Korpolewski | Wydarzenia | Aktualności | Odsłon: 1168

Tegoroczny Mecz Gwiazd POZKosz odbędzie się w gościnnym Bojanie - 16 czerwca 2019 r.

Przedstawiamy kompletny plan tegorocznej imprezy.

10:00 mecz kadetek w historii (6:9):

ZACHÓD: Julia Kopeć (GTK Arka Gdynia), Dominika Walda (Siódemka Sopot), Zofia Różewska (GTK Arka Gdynia), Luiza Banachowska (GTK Arka Gdynia), Anna Przyszlak (Siódemka Sopot), Agata Makurat (Bat Kartuzy), Agata Gilmajster (Bat Kartuzy), Wanesa Furman (Bat Kartuzy), Julia Górlikowska (Bat Kartuzy), Cyntia Formela (Bat Kartuzy), Nikola Mucha (Siódemka Sopot), Karolina Grabska (Basket Ósemka Wejherowo); Trenerzy: Monika Tomaczkowska, Monika Ciecierska

WSCHÓD: Kaja Pastuszyńska (GTS Karol Rotmanka), Klaudia Tao Anh (GTS Karol Rotmanka), Oliwia Kurecka (Młode Lwice Gdańsk), Emily Kalenik (Młode Lwice Gdańsk), Daria Gebert (GTS Karol Rotmanka), Dominika Ullmann (GTS Karol Rotmanka), Liliana Babińska (GTS Karol Rotmanka), Zuzanna Bartyska (Młode Lwice Gdańsk), Julia Kobiella (Bryza Kolbudy), Karina Wołoszyn (Młode Lwice Gdańsk), Patrycja Waleszczak (Młode Lwice Gdańsk), Lena Bielawa (Młode Lwice Gdańsk); Trenerzy: Adam Muller, Dominik Wąsowski

10:20 dekoracja U16M i U11K – przerwa po pierwszej kwarcie

U16 MĘŻCZYZN: 1. UKS SIÓDEMKA SOPOT (19 złotych medali); 2. GDYŃSKA AKADEMIA KOSZYKÓWKI (18 srebrnych medali), 3. ENERGA MJMS SŁUPSK (18 brązowych medali) Najlepiej rzucający za trzy: Bartosz Olechnowicz (Energa MJMS) – 53 Król strzelców: Jakub Birunt (UKS Bryza Kolbudy) – 23,92 MVP: Hubert Łałak (UKS Siódemka Sopot)

U11 KOBIET: 1. UKS BAT KARTUZY (19 medali złotych), 2. GTK ARKA GDYNIA (18 medali srebrnych), 3. SNRRPK BRYZA PRUSZCZ GDAŃSKI (19 medali brązowych), Król strzelców: Anastazja Puzdrowska (Bat Kartuzy) – 21,00, MVP: Nicola Brzeska (Bat Kartuzy)

10:45 dekoracja U15M i U12K

U15 MĘŻCZYZN: 1. UKS 7 Trefl Sopot (21 medali złotych), 2. Gdyńska Akademia Koszykówki (17 medali srebrnych), 3. Młode Lwy SP 27 Gdańsk (17 medali brązowych), Najlepiej rzucający za trzy i Król strzelców: Szymon Nowicki (Basket Ósemka) – 44 x 3, średnia punktów 25,50 MVP: Oskar Borkowski (UKS 7 Trefl Sopot)

U12 KOBIETY: 1. Basket Fred Kielno (16 medali złotych), 2. UKS Bryza Kolbudy (20 medali srebrnych), 3. UKS Basket Ósemka Wejherowo (22 medale brązowe), Król strzelców: Marta Groth (UKS Siódemka Sopot) – 24,23 MVP: Magdalena Kloska (UKS Bryza Kolbudy)

11:15 dekoracja U14M i U13K

U14 MĘŻCZYZN: 1. UKS 7 Trefl Sopot (22 medale złote), 2. UKS Basket Ósemka Wejherowo (18 medali srebrnych), 3. Energa Adkoniks Słupsk (17 medali brązowych), Najlepiej rzucający za trzy: Cezary Zabrocki (Basket Ósemka Wejherowo) – 26, Król strzelców: Szymon Nowicki (Basket Ósemka Wejherowo) – 23,75, MVP: Olgierd Kobiak (UKS 7 Trefl Sopot)

U13 KOBIET: 1. Basket Fred Kielno (20 medali złotych), 2. UKS Siódemka Sopot (17 medali srebrnych), 3. UKS Bryza Kolbudy (17 medali brązowych), Najlepiej rzucająca za trzy punkty: Michalina Fierka (Bat Kartuzy) i Zuzanna Żyła (Basket Ósemka) – po 10 celnych rzutów, MVP i Król strzelców: Łucja Grządziela (Basket Fred Kielno) 21,18

11:35 zakończenie meczu kadetek i wybór MVP Meczu

11:40 dekoracja U18M i U10K

U18 MĘŻCZYZN 1. Trefl Sopot (15 medali złotych), 2. GKK Arka Gdynia (30 medali srebrnych), 3. Szkoła Gortata Politechnika Gdańska (21 medali brązowych); Najlepiej rzucający za trzy (50), Król strzelców (21,69) oraz MVP: Piotr Lis (Trefl Sopot)

U10 KOBIET: 1. SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański (18 medali złotych), 2. UKS Bat Sierakowice (22 medale srebrne), 3. UKS Basket Ósemka Wejherowo (14 medali brązowych), Król strzelców i MVP: Weronika Ptach (Bryza Pruszcz Gdański)

11:50 konkurs rzutów za trzy punkty

12:15 NAGRODY ZA SEZON 2018/2019

NAGRODA WOJCIECHA PIETKIEWICZA

KLUB ROKU wśród dziewcząt: 1. GTK Gdynia – 66 punktów, 2. Sportowa Politechnika – 54 punktów, 3. UKS Bat Kartuzy – 48 punktów; wśród chłopców: 1. UKS Siódemka Sopot – 55 punktów, 2. STK Czarni Słupsk – 51 punktów, 3. Sportowa Politechnika - 50 punktów

TRENER ROKU

ARBITER ROKU

12:30 konkurs trójka z trzech pozycji

12:45 dekoracja U10M i U18K

U18 KOBIET: 1. GTK Arka Gdynia (15 medali złotych), 2. Szkoła Gortata Politechnika Gdańska (17 medali srebrnych), 3. GTS Karol Rotmanka (18 medali brązowych), Najlepiej rzucająca za trzy: Julia Piestrzyńska (VBW GTK Gdynia) - 16 Król strzelców i MVP: Magda Szymkiewicz (VBW GTK Gdynia) – 21,20

U10 MĘŻCZYZN: 1. UKS De La Salle Gdańsk (21 medali złotych), 2. Energa Multi Assist Słupsk (20 medali srebrnych), 3. MTS Basket Kwidzyn (14 medali brązowych), Król strzelców: Marcel Zimnicki (MTS Basket Kwidzyn) – 28,64, MVP: Jan Grzesiak (UKS De La Salle Gdańsk)

13:15 mecz kadetów w historii (7-1-7):

ZACHÓD: Wiktor Jaszczerski (UKS 7 Trefl Sopot), Hubert Łałak (UKS 7 Trefl Sopot), Bartosz Brzozowski (GAK Gdynia), Patryk Łukaszewski (GAK Gdynia), Jakub Czworowski (UKS 7 Trefl Sopot), Eryk Adamiec (Czarni Słupsk), Alan Duda (Czarni Słupsk), Kacper Wilk (Basket Ósemka Wejherowo), Szymon Nowicki (Basket Ósemka Wejherowo), Michał Przyludzki (UKS 7 Trefl Sopot), Witold Węglinski (GAK Gdynia), Piotr Spigarski (GAK Gdynia); Trenerzy: Marta Cieślicka i Nikola Avramović

WSCHÓD: Kacper Lipiński (Bryza Kolbudy), Szymon Kamrowski (Jedynka Pelplin), Daniel Nawrocki (Hanza Gdańsk), Jakub Birunt (Bryza Kolbudy), Filip Ostrowski (Hanza Gdańsk), Nikodem Nalecziński (Jedynka Pelplin), Sebastian Kamiński (Jedynka Pelplin), Sebastian Grys (MTS Basket Kwidzyn), Marcel Kozłowski (MTS Basket Kwidzyn), Jakub Radoń (Bryza Kolbudy), Błażej Sulej (MTS Basket Kwidzyn), Dominik Miecznikowski (Jedynka Pelplin), Trenerzy: Jarosław Rynas i Anna Babicka

13:40 dekoracja U11M i U16K

U11 MĘŻCZYZN: 1. UKS De La Salle Gdańsk (18 medali złotych), 2. SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański (21 srebrnych medali), 3. UKS 7 Trefl Sopot (15 medali brązowych), Król strzelców: Aleksander Frankowski (Maximus Gdynia) – 21,11, MVP: Maksymilian Chojnacki (UKS De La Salle Gdańsk)

U16 KOBIETY: 1. UKS BAT KARTUZY (20 złotych medali), 2. GTS Karol Rotmanka (17 medali srebrnych), 3. UKS Siódemka Sopot (19 medali brązowych), Najlepiej rzucająca za trzy punkty (43), Król strzelców (24,45) i MVP: Agata Makurat (UKS Bat Kartuzy)

14:05 dekoracja U12M i U15K

U12 MĘZCZYZN: 1. UKS Bryza Kolbudy (20 złotych medali), 2. Energa Infocity Słupsk (18 medali srebrnych), 3. UKS 7 Trefl Sopot (20 medali brązowych), Najlepiej rzucający za trzy: Maksymilian Chojnacki (UKS De La Salle Gdańsk) - 18 król strzelców i MVP: Mikołaj Wantke (Gdyńska Akademia Koszykówki) – 22,17

U15 KOBIET: 1. UKS BAT KARTUZY (22 złote medale), 2. KK MŁODE LWICE GDAŃSK (17 srebrnych medali), 3. UKS SIÓDEMKA SOPOT (18 medali brązowych), Najlepiej rzucająca za trzy punkty: Agata Makurat (UKS Bat Kartuzy) – 21 celnych rzutów, Król strzelców i MVP: Agata Gilmajster (UKS Bat Kartuzy) – 29,75

14:25 dekoracja U13M i U14K

U13 MĘŻCZYZN: 1. UKS 7 Trefl Sopot (23 medale), 2. Energa Markos Słupsk (18 srebrnych medali), 3. Gdyńska Akademia Koszykówki (23 medale brązowe), Najlepiej rzucający za trzy i król strzelców: Cezary Zabrocki (Basket Ósemka Wejherowo) – 37 x 3 i 35,41 MVP: Szymon Kiejzik (UKS Siódemka Sopot)

U14 KOBIET: 1. GTS Straszyn (22 medale złote), 2. UKS Siódemka Sopot (22 medale srebrne), 3. UKS Bat Kartuzy (18 medali brązowych), Najlepiej rzucająca za 3 punkty: Weronika Kassin (UKS Siódemka Sopot) - 14, Król strzelców i MVP: Dominika Ullmann (GTS Pruszcz Gdański) – 22,75 

15:00 zakończenie meczu kadetów i wybór MVP Meczu 

Obraz