Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Ponad 125 zespołów zgłoszonych do rozgrywek POZKosz

18.09.2019 | Marcin Korpolewski | Rozgrywki | Aktualności | Odsłon: 428

Ponad 125 zespołów zgłoszonych do rozgrywek POZKosz w sezonie 2019/2020. Najwięcej po 11 drużyn zgłoszono do rozgrywek U14 i U13 w kategorii chłopców. Poniżej szczegółowa lista zgłoszonych drużyn. Zgłoszenia do rozgrywek kategorii U10 i U11 trwają jeszcze do końca września.

3 liga (4 zespoły): Bat Sierakowice, MTS Basket Kwidzyn, UKS Trójeczka Olsztyn, AZS UWM Olsztyn
proponowany system: 4 rundy każdy z każdym

U20M (6 zespołów): Sharks Port Gdynia, Trefl Sopot, Devil MG13 Politechnika Gdańska, MTS Basket Kwidzyn, Asseco Arka Gdynia, STK Czarni Słupsk
proponowany system: każdy z każdym mecz i rewanż

U18M (9 zespołów): Sharks Port Gdynia, Decka Pelplin, Trefl Sopot, Energa MG 13 Politechnika Gdańska, MTS Basket Kwidzyn, UKS Trójeczka Olsztyn, Asseco Arka Gdynia, STK Czarni Słupsk, SMS PZKosz Władysławowo
proponowany system: każdy z każdym mecz i rewanż

U16M (10 zespołów): UKS Bryza Kolbudy, UKS 7 Trefl Sopot, SKS Gdynia Sharks, Szkoła Gorata Politechnika Gdańska, MTS Basket Kwidzyn, UKS Trójeczka Olsztyn, GAK I Gdynia, GAK II Gdynia, DKS Neptun Gdańsk, STK Czarni Słupsk
proponowany system: każdy z każdym mecz i rewanż

U15M (7 zespołów): UKS Bryza Kolbudy, Decka Pelplin, MTS Basket Kwidzyn, Meduza Gdańsk, GAK Gdynia, UKS 7 Trefl Sopot, Młode Lwy Sp27 Gdańsk
proponowany system: każdy z każdym mecz i rewanż

U14M (11 zespołów): UKS Bryza Kolbudy, SKS Gdynia Sharks, UKS Basket Ósemka Wejherowo, SKS Starogard Gdański, Remus Kościerzyna, MTS Basket Kwidzyn, GAK I Gdynia, GAK II Gdynia, UKS 7 Trefl Sopot, STK Czarni Słupsk, Młode Lwy Maximus Gdańsk,
proponowany system: każdy z każdym mecz i rewanż

U13 M (14 zespołów): UKS Bryza Kolbudy, SKS Gdynia Sharks, UKS Basket Ósemka Wejherowo, Decka Pelplin, UKS De La Salle Gdańsk, SKS Starogard Gdański, MTS Basket Kwidzyn, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, GAK Gdynia, UKS 7 Trefl Sopot, STK Czarni Słupsk, Maximus Gdańsk, Truso Elbląg, UKS Basket Banino
proponowany system: każdy z każdym mecz i rewanż

U12M (9 zespołów): UKS Bryza Kolbudy, UKS Basket Ósemka Wejherowo, UKS De La Salle Gdańsk, MTS Basket Kwidzyn, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, GAK Gdynia, UKS 7 Trefl Sopot, STK Czarni Słupsk, Młode Lwy SP27 Gdańsk
proponowany system: każdy z każdym mecz i rewanż

U11M* (10 zespołów): UKS Bryza Kolbudy, Decka Pelplin, SGK TALK Junior Tczew, SKS Starogard Gdański, MTS Basket Kwidzyn, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, GAK Gdynia, UKS 7 Trefl Sopot, STK Czarni Słupsk, Młode Lwy SP27 Gdańsk

U10M* (7 zespołów): UKS Bryza Kolbudy, Decka Pelplin, SGK TALK Junior Tczew, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, UKS 7 Trefl Sopot, STK Czarni Słupsk, Młode Lwy SP27 Gdańsk

U22K (2 zespoły): Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, GTK Arka Gdynia
proponowany system: cztery mecze

U18K (6 zespołów): KK Młode Lwice Gdańsk, GTS Karol Rotmanka, UKS Bat Kartuzy, Energa MG13 Politechnika Gdańska, GTK Arka Gdynia, KKS Olsztyn
proponowany system: każdy z każdym mecz i rewanż

U16K (7 zespołów): UKS Dwójka Nidzica, KK Młode Lwice Gdańsk, UKS Bat Kartuzy, Szkoła Gorata Politechnika Gdańska, Szkoła Gorata Politechnika Gdańska II, GTK Arka Gdynia, KKS Olsztyn
proponowany system: każdy z każdym mecz i rewanż

U15K (5 zespołów): KK Młode Lwice Gdańsk, GTS Pruszcz Gdański, UKS Bat Kartuzy, Basker Fred Kielno, UKS Siódemka Sopot
proponowany system: każdy z każdym mecz i rewanż + runda finałowa dla czterech zespołów

U14K (8 zespołów): UKS Dwójka Nidzica, UKS Bryza Kolbudy, UKS Basket Ósemka Wejherowo, GTS Straszyn, UKS Bat Kartuzy, Basket Fred Kielno, UKS Siódemka Sopot, GTK Arka Gdynia
proponowany system: każdy z każdym mecz i rewanż 

U13K (7 zespołów): UKS Bryza Kolbudy, UKS Basket Ósemka Wejherowo, UKS Bat Kartuzy, Basket Fred Kielno, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, GTK Arka Gdynia, Truso Elbląg
proponowany system: każdy z każdym mecz i rewanż

U12K (6 zespołów): UKS Bryza Kolbudy, UKS Basket Ósemka Wejherowo, UKS Bat Kartuzy, UKS Siódemka Sopot, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, GTK Arka Gdynia
proponowany system: każdy z każdym mecz i rewanż + runda finałowa dla czterech zespołów
U11K* (4 zespoły): UKS Bryza Kolbudy, Bat Sierakowice, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, GTK Arka Gdynia
U10K* (7 zespołów): UKS Bryza Kolbudy, Bat Sierakowice, UKS Bat Kartuzy, Basket Fred Kielno, SKS Starogard Gdański, GTK Arka Gdynia, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański
*) – stan zgłoszeń na dzień 18 sierpnia 2019, zgłoszenia do kategorii U10 i U11 trwają do 30 września 2019.

Obraz