Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Mecz Gwiazd POZKosz 2021

30.08.2021 | Marcin Korpolewski | Rozgrywki | Aktualności | Odsłon: 1154

Już w najbliższą sobotę w hali gier Gdyńskiego Centrum Sportu rozegrany zostanie kolejny Mecz Gwiazd POZKosz. 

 W dniu dzisiejszym zakończyło się internetowe głosowanie na pierwsze piątki Meczu. Wyglądają one następująco:

Wschód juniorki: Natalia Rutkowska, Julia Kobiella, Lena Bielawa, Dominika Ullmann i Oliwia Jankowska

Zachód juniorki: Wanesa Furman, Julia Dudek, Nela Charynek, Julia Górlikowska i Agata Gilmajster

Wschód juniorzy: Damian Litwin, Piotr Wielopolski, Przemysław Hartman, Miłosz Toczek i Wiktor Siemianiuk

Zachód juniorzy: Oliwier Rohde, Tymoteusz Sternicki, Piotr Szymański, Szymon Nowicki i Michał Oleksy

trenerami ekip będą:

juniorki: Karolina Wieczorek i Monika Tomaczkowska / Adam Muller i Dominik Wąsowski

juniorzy: Nikola Avramović i Mirosław Lisztwan / Bartłomiej Perzanowski i Janusz Kociołek

 

Plan imprezy:

10:00 MECZ JUNIOREK

10:20 dekoracja U15K / U17M

U15 KOBIET
1. UKS7 MG13 Politechnika Gdańska (14)
2. UKS Bryza Kolbudy (14)
3. GTK Gdynia (17)

U17 MĘŻCZYZN
1. GAK Gdynia (19)
2. Szkoła Gortata Politechnika Gdańska (20)
3. Trefl 1LO Sopot (22)

10:45 dekoracja U15M i U13K

U15 MĘŻCZYZN
1. GAK Gdynia (20)
2. UKS7 Trefl Sopot (20)
3. Energa Markos Słupsk (18)

U13 KOBIETY
1. UKS Bat Kartuzy (17)
2. GTK Gdynia (24)
3. BasketStal MG13 Grudziądz (18)

11:15 dekoracja U14M i U12K

U14 MĘŻCZYZN
1. Bryza SP Kowale (17)
2. Energa Frages-Infocity Słupsk (17)
3. UKS7 Trefl Sopot (21)

U12 KOBIET
1. GTK Gdynia (17)
2. SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański (23)
3. UKS Siódemka Sopot (13)

11:35 zakończenie meczu JUNIOREK i wybór MVP Meczu

11:40 dekoracja U19M i U11K

U19 MĘŻCZYZN
1. Asseco Arka Gdynia (25)
2. Szkoła Gortata Politechnika Gdańska (23)
3. Trefl 1LO Sopot (23)

U11 KOBIET
1. UKS Bryza Kolbudy (13)
2. Basket FRED Kielno (16)
3. GTK Gdynia (16)

11:50 konkurs rzutów za trzy punkty

12:15 NAGRODY ZA SEZON 2020/2021- KLUB ROKU

12:30 konkurs trójka z trzech pozycji

12:45 dekoracja U11M i U19K

U19 KOBIET
1. Szkoła Gortata Politechnika Gdańska (23)
2. GTK Gdynia (22)
3. Młode Lwice ZAS UG Gdańsk (16)

U11 MĘŻCZYZN
1. SKS GAMA Starogard Gdański (14)
2. UKS Bryza Kolbudy (14)
3. Decka Pelplin (14)

13:15 MECZ JUNIORÓW

13:40 dekoracja U14K i U12M

U14 KOBIETY
1. GTK Gdynia (24)
2. Basket Fred Kielno (14)
3. UKS Bat Kartuzy (17)

U12 MĘŻCZYŹNI
1. Młode Lwy SP27 Gdańsk (19)
2. UKS Bryza Kolbudy (20)
3. Energa JS Przekładnie Słupsk (20)

14:05 dekoracja U10K U13M

U10 KOBIETY
1. Basket Fred Kielno (16)
2. GTS Pruszcz Gdański (18)
3. SKS Gama Starogard Gdański (15)

U13 MĘŻCZYŹNI
1. Decka Pelplin (17)
2. Młode Lwy SP 27 Gdańsk (16)
3. UKS 7 Trefl Sopot (16)

14:25 dekoracja U17K U10M

U17 KOBIET
1. Szkoła Gortata Politechnika Gdańska (20)
2. BAT Kaszuby (16)
3. GTK Gdynia (15)

U10 MĘŻCZYZN
1. GAMA Akademia Koszykówki Starogard Gdański (14)
2. UKS 7 Trefl Sopot (15)
3. UKS Basket Ósemka Wejherowo (12)

15:00 zakończenie meczu JUNIORÓWi wybór MVP Meczu

*w nawiasach podana jest liczba medali dla poszczególnych drużyn wynikająca z uczestnictwa graczy w rozgrywkach

Obraz