Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Rozgrywki 2021/2022

13.09.2021 | Marcin Korpolewski | Rozgrywki | Aktualności | Odsłon: 1411

 Do rozgrywek POZKosz zgłosiło się w tym sezonie 91 drużyn. Trwają jeszcze zgłoszenia do rozgrywek U10 i U11, które zakończą się 15 października 2021. Pierwsze mecze przewidziano na weekend 9/10 października.

Poniżej lista drużyn zgłoszonych do rozgrywek. Terminy początkowe oraz proponowane systemy rozgrywek.

 

2 liga kobiet
Basket 25 Bydgoszcz, MUKS Bydgoszcz, Sportowa Politechnika Gdańsk, UKS Dwójka Nidzica, Energa Toruń
planowany początek rozgrywek 13-11-2021, dzień rozgrywkowy: weekend, system rozgrywek: każdy z każdym

Strefowa liga U19K
KKS Olsztyn, Młode Lwice Gdańsk, GTK Gdynia, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
planowany początek rozgrywek: 26-10-2021, dzień rozgrywkowy: sobota-wtorek, system rozgrywek: każdy z każdym

Strefowa liga U17K
KKS Olsztyn, UKS Dwójka Nidzica, Młode Lwice I Gdańsk, Młode Lwice II Gdańsk, VBW Bryza Kolbudy, GTK Gdynia, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II
planowany początek rozgrywek: 10-10-2021, dzień rozgrywkowy: niedziela, system rozgrywek: każdy z każdym

Wojewódzka liga U15K
Młode Lwice Gdańsk, UKS Basket Ósemka Wejherowo, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, GTK Gdynia, Fred Politechnika Kielno, BasketStal MG13 Grudziądz
planowany początek rozgrywek: 23-10-2021, dzień rozgrywkowy: sobota, system rozgrywek: każdy z każdym

Wojewódzka liga U14K
Młode Lwice Gdańsk, Bat Kartuzy, GTK Gdynia, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański
planowany początek rozgrywek: 24-10-2021, dzień rozgrywkowy: niedziela, system rozgrywek: 2 x każdy z każdym

Strefowa liga U13K
UKS Basket Ósemka Wejherowo, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, UKS Bryza Kolbudy, GTK Gdynia, UKS Siódemka Sopot
planowany początek rozgrywek: 17-10-2021, dzień rozgrywkowy: niedziela, system rozgrywek: każdy z każdym + runda finałowa dla 4 drużyn

Wojewódzka liga U12K
UKS Basket Ósemka Wejherowo, UKS Bryza Kolbudy, UKS Bryza II Kolbudy, Basket FRED Kielno, Bat Kartuzy, GTK Gdynia, SKS GAMA Starogard Gdański, UKS Siódemka Sopot
planowany początek rozgrywek: 16-10-2021, dzień rozgrywkowy: sobota, system rozgrywek: każdy z każdym

Strefowa liga U19M
GKK Arka Gdynia, Gdański Klub Sportowy Neptun, MTS Basket Kwidzyn, Energa MJMS Słupsk, Trefl 1LO Sopot, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska II, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
planowany początek rozgrywek: 12-10-2021, dzień rozgrywkowy: wtorek-czwartek, system rozgrywek: każdy z każdym

Strefowa liga U17M
Dzielnicowy Klub Sportowy Neptun, Gdański Klub Sportowy Neptun, Energa LAMINOPOL, Bryza SP Kowale, SKS GAMA Starogard Gdański, Gdyńska Akademia Koszykówki, Trefl 1LO II Sopot, Trefl 1LO Sopot, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, SMS PZKosz Władysławowo
planowany początek rozgrywek: 9-10-2021, dzień rozgrywkowy: sobota, system rozgrywek: każdy z każdym

Wojewódzka liga U15M
UKS Basket Ósemka Wejherowo, MTS Basket Kwidzyn, Energa FRAGES – INFOCITY Słupsk, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, Bryza SP Kowale, UKS De La Salle Gdańsk, SKS GAMA Starogard Gdański, Gdyńska Akademia Koszykówki, UKS 7 Trefl Sopot, Maximus Gdynia
planowany początek rozgrywek: 10-10-2021, dzień rozgrywkowy: niedziela, system rozgrywek: każdy z każdym

 

Wojewódzka liga U14M
Energa MARKOS Słupsk, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, Decka Pelplin, Gdyńska Akademia Koszykówki, Młode Lwy SP27 Gdańsk, UKS 7 Trefl Sopot, Maximus Gdynia
planowany początek rozgrywek: 16-10-2021, dzień rozgrywkowy: sobota, system rozgrywek: każdy z każdym

Wojewódzka liga U13M
UKS Basket Ósemka Wejherowo, MTS Basket Kwidzyn, Energa J/S PRZEKŁADNIE Słupsk, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, Green Automatic Pruszcz Gdański, SKS GAMA Starogard Gdański, Gdyńska Akademia Koszykówki, Młode Lwy SP27 Gdańsk, UKS 7 Trefl Sopot
planowany początek rozgrywek: 16-10-2021, dzień rozgrywek: sobota, system rozgrywek: każdy z każdym

Wojewódzka liga U12M
UKS Basket Ósemka Wejherowo, Energa BRANQ Słupsk, SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański, UKS Bryza Kolbudy, Decka Pelplin, Gdyńska Akademia Koszykówki, Młode Lwy SP27 Gdańsk, UKS 7 Trefl Sopot
planowany początek rozgrywek: 24-10-2021, dzień rozgrywkowy: niedziela, system rozgrywek: każdy z każdym

 

RAMOWY TERMINARZ ROZGRYWEK


ZGŁOSZENIA DO ROZGRYWEK U10 I U11 PRZYJMOWANE SĄ DO 15 PAŹDZIERNIKA

Obraz