Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Najbliższe akcje Kadr Wojewódzkich

19.09.2021 | Marcin Korpolewski | Kadry wojewódzkie | Aktualności | Odsłon: 1146

 Dziewczęta jadą na turniej do Janikowa, chłopcy spotkają się w Wejherowie

Kadra dziewcząt jedzie na turniej do Janikowa, w turnieju obok naszej drużyny zagrają kadry: Wielkopolski, Dolnego Śląska, Zachodniopomorskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego. 

Na turniej zostały powołane: Boroch Zuzanna (GTK Gdynia), Czurgiel Zuzanna (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Danielewicz Helena (Sportowa Politechnika Gdańsk), Giza Sonia (Sportowa Politechnika Gdańsk), Grzywacz Michalina (SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański), Janowska Zofia (GTK Gdynia), Lipińska Oliwia (GTK Gdynia), Ptach Weronika (GTK Gdynia), Szymkiewicz Zuzanna (SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański), Wtulich Zuzanna (GTK Gdynia), Zaborowska Zuzanna (SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański), Zielińska Julia (UKS BAT Kartuzy), Uzarek Nadia (UKS BAT Kartuzy). Trenerzy: Roman Pawłowski i Tomasz Budzisz.

Wyjazd na turniej: 24.09.2021 (piątek) z parkingu GCS Gdynia, ul. Olimpijska 5/9 o godzinie 9:00 i o godzinie 9:30 z parkingu przy Auchan Gdańsk, ul. Szczęśliwa (od strony NorAuto). Powrót 26.09.(niedziela) w godzinach popołudniowych (wyjazd z Janikowa ok. 14:30 po zakończeniu). Wpłata własna 100 zł. 

 

Konsultacja Kadry Pomorza chłopców, 25.09.2021 SP 8 Wejherowo, ul. Nanicka 22. Odbędą się dwa treneingi: 11.30–13.00 trening, 13.15 obiad, 14.30–16.00 trening.

Na konsultację zostali powołani: Banasik Alan (Młode Lwy Gdańsk), Formella Maksymilian (Bryza Pruszcz Gdański), Frankowski Aleksander (Maximus Gdynia), Kozłowicz Michał (STK Czarni Słupsk), Nagel Michał (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Nowakowski Ryszard (GAK Gdynia), Gąsiewicz Łukasz (UKS Basket Ósemka Wejherowo), Padoł Antoni (Młode Lwy Gdańsk), Rusik Maksymilian (Siódemka Sopot), Słomczyński Daniel (STK Czarni Słupsk), Sznytko Mikołaj (STK Czarni Słupsk), Śpiechowicz Piotr (STK Czarni Słupsk), Tuskowski Kacper (Decka/SKS Pelplin), Tymański Filip (Bryza Kolbudy), Werner Maksymilian (Decka/SKS Pelplin), Wojciechowski Maciej (Decka/SKS Pelplin), Wojciechowski Michał (Decka/SKS Pelplin), Zimny Jeremiasz (Decka/SKS Pelplin). Trenerzy: Kordian Zabrocki, Robert Kozłowicz

Wpłata własna - 20 zł.

 

W przypadku niemożności udziału w akcjach prosimy o kontakt z trenerami.
 

 

 

 

Obraz