Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Głosowanie - Mecz Gwiazd POZKosz 2022

07.07.2022 | Marcin Korpolewski | Aktualności | Odsłon: 1470

Tradycyjnie już pierwsze piątki Meczu Gwiazd POZKosz wybieramy w głosowaniu internetowym. W tym roku głosowanie zacznie się 7 lipca, nietypowo odbędzie się ono na profilu twitterowym POZKosz.

Twitter umożliwia utworzenie głosowania dla czterech opcji, dlatego listy nominowanych zostaną rozdizelone na 4-osobowe grupy. Pierwszy podział będzie według przynależności klubowej. Ta faza głosowania potrwa 2 dni. Następne grupy zostaną utworzone według liczby głosów w pierwszej fazie. Druga faza potrwa kolejne 3 dni. W pierwszych piątkach znajdą się zawodniczki i zawodnicy, któzy uzyskają najwięcej głosów łącznie w dwóch rundach. Tradycyjnie pozostałych uczestników Meczu Gdańsk wskażą trenerzy obu ekip. Początek głosowania ok. 12:00 Profil POZKosz na Twitterze.

Do głosowania wybrane zostały następujące zawodniczki i zawodnicy:

ZACHÓD kobiety

Julia Wysocka (GTK), Julia Kobiella (GTK), Iga Hamadyk (GTK), Oliwia Lipińska (GTK), Zuzanna Czurgiel (Ósemka), Klaudia Chilińska (Ósemka), Laura Zimniewicz (Ósemka), Martyna Wasilewska (GTK), Nikola Brzeska (Bat), Marta Papina (Bat), Nadia Uzarek (Bat), Laura Kujawczyk (Siódemka), 

WSCHÓD kobiety

Oliwia Jankowska (Młode Lwice), Nela Charynek (Młode Lwice), Maja Komaszyńska (Młode Lwice), Pola Charynek (Młode Lwice), Helena Danielewicz (Politechnika), Łucja Grządziela (Politechnika), Dominika Ullmann (Politechnika), Natalia Rutkowska (Politechnika), Hanna Bruzik (Bryza Kolbudy), Zuzanna Zaborowska (Bryza Kolbudy), Zuzanna Szymkiewicz (Bryza), Maja Kiedyk (Bryza)

ZACHÓD mężczyźni

Kacper Kozłowicz (Czarni), Jan Pluta (Czarni), Szymon Sikora (Czarni), Filip Giec (Czarni), Tymoteusz Sternicki (GAK), Cezary Zabrocki (GAK), Olgierd Kobiak (GAK), Szymon Nowicki (GAK), Kacper Macholl (Ósemka), Michał Nagel (Ósemka), Mikołaj Gołębiowski (Maximus), Igor Grono (Maximus), Michał Kitowski (SKS), Fabian Rychłowski (SKS), Karol Andrearczyk (SKS), Maksymilian Werner (SKS)

WSCHÓD mężczyźni

Maciej Nagel (Trefl), Olaf Rarowski-Geckler (Trefl), Miłosz Toczek (Trefl), Patryk Kowalski (Trefl), Maksymilian Turski (Politechnika), Miłosz Liberski (Politechnika), Alan Groth (Politechnika), Marcel Jurkowski (Politechnika), Filip Tymański (Kolbudy), Tomasz Filipek (Kolbudy), Filip Łącz (Kolbudy), Jacek Nosek (Kolbudy), Aleksander Stadnik (UKS DLS), Przemysław Hartmann (UKS 7), Jan Kondracki (Neptun Gdańsk), Bartosz Bękarciak (MTS Basket)
 

Obraz