Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

news

Rozgrywki POZKosz 2022

24.09.2022 | Marcin Korpolewski | Rozgrywki | Aktualności | Odsłon: 1233

Na dziś do rozgrywek prowadzonych przez POZKosz zgłoszonych zostało 131 drużyn. W tym 34 zespoły do rozgrywek U10 i U11, w których zapisy trwają do 15 października.

Prosimy o skontrolowanie prawidłowości zgłoszeń i jak najszybsze dokonywanie zgłoszeń imiennych. W zestawieniu użyto skróconych nazw zespołów, w terminarzach i tabelach użyte zostaną nazwy drużyn zgodne ze zgłoszeniem. 

U19K – GTK, GTK II, Politechnika, Nidzica (4 drużyny) każdy z każdym mecz i rewanż (6 kolejek)
U17K – Młode Lwice, GTK 1, GTK 2, Politechnika 1, Politechnika 2, KKS Olsztyn, Bryza (7 drużyn) każdy z każdym mecz i rewanż (14 kolejek)
U15K – GTK, Politechnika, KKS Olsztyn, Ełk, Kolbudy (5 drużyny) – każdy z każdym mecz i rewanż (10 kolejek) + runda finałowa dla 4 drużyn (6 kolejek)
U14K – nie będzie rozgrywana
U13K – Wejherowo, Kolbudy, GTK, Kielno, SKS, Kartuzy, Sharks Gdynia (7 drużyn) każdy z każdym mecz i rewanż (14 kolejek)
U12K – Lębork, Wejherowo, Kolbudy, SNRRPK, GTK, Kielno, Kartuzy 1, Kartuzy 2, Kościerzyna, GTS (10 drużyn) – każdy z każdym (18 kolejek)

3LM – Politechnika, Kwidzyn, Chojnice, Wilki Ełk, AZS UWM Olsztyn, UKS Trójeczka Olsztyn, SPP Orka Iława, KS Basketball Elbląg (8 drużyn) każdy z każdym mecz i rewanż (14 kolejek)
U19M – Trefl, Czarni, Politechnika, GAK, Kwidzyn, SMS (6 drużyn) każdy z każdym mecz i rewanż (10 kolejek)
U17M – Olsztyn, Kolbudy, Trefl 1, Trefl 2, Czarni, Politechnika 1, Politechnika 2, SKS, GAK 1, GAK 2 (10 drużyn) każdy z każdym mecz i rewanż (18 kolejek)
U15M – Kolbudy, Pelplin, Czarni, Młode Lwy, Sopot, GAK, Kwidzyn (7 drużyn) każdy z każdym mecz i rewanż (14 kolejek)
U14M – Pogoń, Wejherowo, Kolbudy, SNRRPK, Czarni, Młode Lwy, Maximus, Sopot, GAK, Kwidzyn (10 drużyn) każdy z każdym mecz i rewanż (18 kolejek)
U13M – Wejherowo, Kolbudy, Pelplin, SNRRPK, Słupsk, Młode Lwy, Sopot, SKS, GAK, Sierakowice (11 drużyn) 2 grupy każdy z każdym mecz i rewanż (10 kolejek) + finały dla 6 drużyn (po 3 z każdej grupy)
U12M – Lębork, Wejherowo, Kolbudy, SNRRPK, Czarni, SKS, De La Salle, Młode Lwy, Mazimus, Sopot, Kościerzyna, GAK (12 drużyn) – każdy z każdym mecz i rewanż (22 kolejki)

Ramowy terminarz rozgrywek

 

Obraz