Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

www.figurski.com.pl news

Mecz Gwiazd POZKosz: Zaczynamy głosowanie!

04.06.2012 | Adam Greczyło | Inne | Aktualności | Odsłon: 2276

Tradycyjnie imprezą podsumowującą sezon na Pomorzu będzie Mecz Gwiazd POZKosz. Wzorem najlepszych lig świata pierwsze piątki drużyn zostaną wybrane w internetowym głosowaniu. Mecz Gwiazd to także konkursy, w których wziąć udział może praktycznie każdy. Zapraszamy!

Rada trenerów wspólnie z trenerami kadr wojewódzkich POZKosz wytypowała po 15 kandydatek i kandydatów do pierwszej piątki każdego zespołu. W internetowym głosowaniu należy wybrać pięciu kandydatów do każdego zespołu meczu Juniorek (Wschód - Zachód) oraz Juniorów (Wschód - Zachód). Głosowanie potrwa do 25 czerwca do północy. Jeszcze przed wakacjami poznamy pierwsze piątki wszystkich zespołów wybrane przez kibiców.

 

Zespoły Juniorek w Meczu Gwiazd poprowadzą: Bartosz Słomiński i Arkadiusz Blok (Zachód) oraz Magdalena Szymkiewicz i Alicja Sztąberska (Wschód), w meczu Juniorów trenerami obu ekip będą: Marcin Lichtański i Łukasz Król (Wschód) oraz Rafał Knap i Robert Jakubiak (Zachód). W meczu pokazowym Sędziowie - Trenerzy ekipę Sędziów poprowadzi Paweł Krawczyk, a zespół szkoleniowców będzie dowodzony przez Bogdana Zamośnego.

Na koniec głosowania należy podać swój adres e-mail, oddany głos zostanie zaliczony dopiero wtedy kiedy odnotujemy kliknięcie w linka, który będzie znajdował się w mailu przesłanym na podany podczas głosowania adres mailowy.

Zapraszamy do głosowania na pierwsze piątki Meczu Gwiazd

Mecz Gwiazd POZKosz to również konkursy - rzutów za trzy punkty, trójka z trzech pozycji oraz wsadów. Do udziału w konkursach zapraszamy wszystkich chętnych - szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń znajdują się dziale Konkursy. Termin zgłoszeń do konkursów upływa 25 sierpnia, w przypadku dużej liczby zgłoszeń organizatorzy zastrzegają możliwość organizacji kwalifikacji w godzinach porannych 2 września.

Obraz