Proszę czekać...

pozkosz.com news

Kadra 97 z bilansem 1-1

22.06.2012 | Marcin Korpolewski | Rozgrywki | Aktualności | Odsłon: 1740

Biorąca udział w turnieju Wła-Basket Kadra Pomorza 97 po dwóch meczach ma bilans 1-1. Podopieczne Magdaleny Szymkiewicz i Lubow Szwecowej przegrały z Ostrołęką i pokonały TSV Lamstedt.

W pierwszym dzisiejszym meczu Pomorze od początku miało problem z ekipą Ostrołeki. Pierwszą kwartę wygrały rywalki 18:9. Do przerwy Ostrołęka prowadziła 28:22. Kolejna kwarta to znów przewaga Ostrołeki, choć w końcówce Pomorze przegrywało zaledwie 35:42. W czwartej kwarcie Ostrołęka kontrolowała mecz i pewnie wygrała 59:47. Najwięcej punktów dla Pomorza zdobyły: Aleksandra Makurat 10, Karolina Stawińska 10, Dominika Stefańska 8 i Katarzyna Śmietańska 7. W drugim meczu po dramatycznej końcówce Pomorze pokonało TSV Lamstedt 52:50, decydujące akcje w końcówce meczu wykonywały Stawińska i Makurat.