Proszę czekać...

Anna Wojciechowska / Gdynia Sharks news

GTK Gdynia wygrywa turniej mikołajkowy

10.12.2012 | Adam Greczyło | Rozgrywki | Aktualności | Odsłon: 2770

Ekipa GTK Gdynia zwyciężyła w turnieju mikołajkowym dla rocznika 2002 rozegranym na obiektach SP 18 w Gdyni. Imprezę z udziałem czterech zespołów zorganizował klub SKS Gdynia Sharks.

Obok GTK w turnieju zagrali zawodnicy SKS Gdynia Sharks, Asseco Prokom Junior i Szkoły Amerykańskiej z Gdyni. Spotkania były pełne emocji, zawodnikom nie brakowało ambicji i walki do ostatniej sekundy.

Drugie miejsce zajęła ekipa Szkoły Amerykańskiej, która w ostatnim meczu przegrała dopiero po dogrywce i serii rzutów wolnych z GTK, na trzecim miejscu uplasowali się koszykarze Asseco Prokom Junior, a na czwartym gospodarze imprezy SKS Gdynia Sharks.

Zdjęcia z turnieju można oglądać na profilu gdyńskich Sharksów na Facebooku. Już niebawem młodzi koszykarze zagrają w rozgrywkach POZKosz w kategorii żaczków i zuchów, które rozpoczynają się po Nowym Roku.