Proszę czekać...

tomice.info news

Bat Sierakowice z brązem Mistrzostw Polski U14!

02.06.2013 | Marcin Korpolewski | Rozgrywki | Aktualności | Odsłon: 2485

Młodziczki KS Bat Sierakowice zdobyły ósmy medal dla Pomorza w obecnym sezonie rozgrywek młodzieżowych. To pierwszy medal Mistrzostw Polski w historii sportu w Sierakowicach!

Perfekcyjnie zorganizowane Mistrzostwa Polski młodziczek zakończyły się także sportowym sukcesem gospodyń. Podopieczne Magdaleny Makurat, Moniki Tomaczkowskiej i Bartosza Słomińskiego w meczu o trzecie miejsce pokonały Karkonosze Jelenia Góra 50:43. Najlepszą zawodniczką meczu uznano Bibianę Puzdrowską. Siódme miejsce w turnieju zajęła ekipa VBW GTK Gdynia. Koszykarką z Pomorza przypadło też w udziale kilka nagród indywidualnych. Najlepszym strzelcem turnieju i najlepiej rzucającą za trzy punkty została Dominika Skrocka, do piątki All Star turnieju wybrano Anną Makurat a najlepszą zawodniczką z Pomorza - Weronikę Muńko. Więcej informacji na stronie www.pzkosz.pl oraz w oficjalnym serwisie Mistrzostw Polski U14.