Proszę czekać...

Piotr Podlewski / 058sport.pl news

Mecz Gwiazd POZKosz: Trenerzy pewnie ogrywają sędziów

01.09.2013 | Adam Greczyło | Rozgrywki | Aktualności | Odsłon: 1747

Ekipa trenerów bez najmniejszych problemów wysoko pokonała zespół sędziów 86:43, a MVP spotkania została Karolina Janyga.

Zobacz statystyki meczu

Spotkanie zwane Świętą Wojną pomiędzy trenerami i sędziami rozpoczęło się od prowadzenia trenerów 11:5, w ekipie prowadzonej przez Bogdana Zamośnego w pierwszej połowie skuteczny był Tomasz Wilczewski autor 10 punktów (3/4 za 3 punkty po 20 minutach). Wśród sędziów solidarnie po 6 punktów w pierwszej połowie zapisali na koncie Mateusz Powązka, Piotr Kaszuba i Marcin Gawron.

Druga połowa spotkania nadal przebiegała pod dyktando trenerów, którzy zdobyli w tej części gry dwa razy więcej punktów niż sędziowie wygrywając 42:21. Prym w zespole wiedli Bartłomiej Perzanowski autor 18 punktów (4/5 za 3) oraz Tomasz Wilczewski zdobywca 14 punktów.

Trener zwycięskiej ekipy Bogdan Zamośny jako MVP meczu wskazał Karolinę Janygę, trenerkę UKS Siódemka Sopot.