Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Orlik Basketmania news

Zgłoszenia się do turnieju Orlik Basketmania już od 4 maja

30.04.2015 | Adam Greczyło | Inne | Aktualności | Odsłon: 1361

Już 4 maja ruszają zgłoszenia do 5. edycji turnieju Orlik Basketmania. Eliminacje gminne na Pomorzu odbędą się na orlikach w Słupsku, Pelplinie, Sierakowicach i Lipuszu. Turniej odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych - szkół podstawowych i gimnazjów.

Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie na stronie www.orlikbasketmania.pl Zanim jednak drużyna zostanie zgłoszona, warto zapoznać się z ważnymi informacjami, m.in.:

• W turnieju mogą uczestniczyć drużyny reprezentujące szkoły, Uczniowskie Kluby Sportowe oraz drużyny utworzone przez społeczności lokalne lub organizacje pracujące z dziećmi i młodzieżą.
• W jednej drużynie może występować maksymalnie 3 zawodników, którzy są zgłoszeni do rozgrywek OZKosz i PZKosz w sezonie 2014/2015.
• Zgłoszenie drużyny do udziału w turnieju następuje poprzez złożenie Formularza Zgłoszeniowego wypełnionego i podpisanego przez podmiot zgłaszający drużynę np. szkołę lub UKS w przypadku drużyn szkolnych czy UKS lub w przypadku „dzikich drużyn” przez Opiekuna drużyny.
• Drużyny przekazują swoje zgłoszenia do Animatora organizującego gminne rozgrywki eliminacyjne na Orliku w ich miejscowości lub w ich gminie.

W województie pomorskim turniej odbędzie się na 4 boiskach:
Pelplin, ul. Kościuszki 12A
Sierakowice, ul. Kubusia Puchatka 7
Słupsk, ul. Wiatraczna 5
Lipusz, ul. Derdowskiego 7A

Eliminacje gminne zostaną rozegrane w terminie 14 - 24 maja 2015, finały makroregionalne zaplanowano w terminach 30 - 31 maja w Działdowie (szkoły podstawowe) oraz 6 - 7 czerwca w Pelplinie (gimnazja). Finał ogólnopolski Orlik Basketmanii 2015 odbędzie się w Radomiu w dniach 12 - 14 czerwca 2015.

Zapraszamy do udziuału w turnieju Orlik Basketmania - szczegółowy regulamin oraz informacje o imprezie znajdują się na stronie www.orlikbasketmania.pl

Obraz