Proszę czekać...

pozkosz.com news

Kadra 99 na remis w Valmiera

24.11.2012 | Maciej Szelągowski | Kadry wojewódzkie | Aktualności | Odsłon: 80345

Zwycięstwo i porażka to dorobek podopiecznych Roberta Jakubiaka i Macieja Szelągowskiego na pierwszym etapie ligi EYBL w łotewskiej miejscowości Valmiera.

Po długiej podróży dzisiaj o 9.00 na hali w Valmierze naprzeciwko siebei stanęły Pomerania'99 i zespół BS Klajpeda. O wyniku meczu zadecydowała pierwsza połowa i na nic zdała się pogoń w ostatniej kwarcie. Ostateczny wynik to 53:40 dla Litwinów.

Po pierwszym meczu, w którym zapłaciliśmy "frycowe" przyszedł czas na potyczkę z BS Sportkunda/Marjamaa. Nasi chłopcy od początku chcieli zmazać złe wrażenie pozostawione po pierwszym meczu, co poskutkowało zwycięstwem 87:24.