Proszę czekać...

Maciej Szelągowski news

Czwarta wygrana kadry 99 w Valmierze

25.11.2012 | Adam Greczyło | Kadry wojewódzkie | Aktualności | Odsłon: 81236

Cztery zwycięstwa i tylko jedna porażka to bilans kadry 99 podczas turnieju w Valmierze. Podopieczni Roberta Jakubiaka i Macieja Szelągowskiego pokonali w ostatnim spotkaniu turnieju WKK Wrocław 52:50.

Po pierwszej kwarcie nasz zespół przegrywał 10:20, ale dobra postawa w trzeciej odsłonie pozwoliła Pomeranii 99 odrobić straty i doprowadzić do wyrównanej końcówki. W ostatniej kwarcie nasi koszykarze zachowali więcej zimnej krwi wi wygrali minimalnie 52:50. Decydujące o zwycięstwie punkty zdobył na 4 sekundy przed końcem spotkania Kacper Moraczyński, który był najskuteczniejszym zawodnikiem naszego zespołu z dorobkiem 18 punktów.

WKK Wrocław - Pomerania 99 52:50 (20:10, 7:9, 9:18, 14:15) szczegółowe statystyki