Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Jamonda Bryant Jr. WKS Śląsk II Wrocław 28 682 24.36
2. Darren Williams HydroTruck Radom 28 590 21.07
3. Nicholas Lynch MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 29 507 17.48
4. Myles Rasnick Miasto Szkła Krosno 29 495 17.07
5. Mikołaj Smarzy MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 29 491 16.93
6. Damian Pieloch Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 28 458 16.36
7. Maciej Koperski GKS Tychy 28 443 15.82
8. Mikołaj Stopierzyński WKK Active Hotel Wrocław 22 437 19.86
9. Dominik Rutkowski Weegree AZS Politechnika Opolska 29 432 14.90
10. Michał Jankowski Miasto Szkła Krosno 29 423 14.59
11. Szymon Pawlak MKKS Żak Koszalin 28 414 14.79
12. Wojciech Czerlonko SKS Fulimpex Starogard Gdański 25 404 16.16
13. Piotr Niedźwiedzki Górnik Zamek Książ Wałbrzych 29 402 13.86
14. Brandon Randolph Enea Basket Poznań 20 400 20.00
15. Damian Ciesielski AZS AGH Kraków 28 393 14.04
16. Remon Nelson Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 27 392 14.52
17. Damian Cechniak KKS Polonia Warszawa 29 384 13.24
18. Damian Szymczak MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 23 384 16.70
19. William Barton Kondrat MKKS Żak Koszalin 27 384 14.22
20. Thomas Davis Decka Pelplin 25 383 15.32
21. Filip Małgorzaciak Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 25 382 15.28
22. Patryk Kędel Decka Pelplin 25 378 15.12
23. Szymon Kiwilsza Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 373 12.86
24. Jakub Kobel Weegree AZS Politechnika Opolska 26 369 14.19
25. Maksymilian Motel KKS Polonia Warszawa 29 362 12.48
26. Carren Wilson Jr Niedźwiadki Chemart Przemyśl 16 362 22.63
27. Wojciech Fraś Enea Basket Poznań 27 361 13.37
28. Sebastian Bożenko GKS Tychy 28 360 12.86
29. Daniel Ziółkowski Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 28 343 12.25
30. Paweł Dzierżak Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 28 337 12.04
31. Rafał Komenda AZS AGH Kraków 29 336 11.59
32. Jakub Zalewski HydroTruck Radom 27 333 12.33
33. Kareem Reid Weegree AZS Politechnika Opolska 28 330 11.79
34. Kacper Mąkowski AZS AGH Kraków 29 327 11.28
35. Adam Kaczmarzyk Weegree AZS Politechnika Opolska 28 321 11.46
36. Marcin Dymała Enea Basket Poznań 27 319 11.81
37. Marcin Tomaszewski MKKS Żak Koszalin 25 316 12.64
38. Mateusz Kaszowski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 25 315 12.60
39. Stanisław Heliński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 24 306 12.75
40. Bartosz Ciechociński HydroTruck Radom 28 303 10.82
41. Przemysław Wrona Miasto Szkła Krosno 28 303 10.82
42. Jakub Motylewski Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 27 303 11.22
43. Daniel Oladapo AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 15 302 20.13
44. Maximillian Egner Niedźwiadki Chemart Przemyśl 22 299 13.59
45. Karol Kamiński GKS Tychy 28 297 10.61
46. Michał Chrabota Niedźwiadki Chemart Przemyśl 29 295 10.17
47. Łukasz Kłaczek AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 26 294 11.31
48. Przemysław Kuźkow KKS Polonia Warszawa 25 293 11.72
49. Michał Lis Weegree AZS Politechnika Opolska 28 292 10.43
50. Szymon Walski GKS Tychy 27 289 10.70
51. Szymon Szmit GKS Tychy 28 284 10.14
52. Jakub Parzeński SKS Fulimpex Starogard Gdański 26 282 10.85
53. Michał Kierlewicz KKS Polonia Warszawa 29 281 9.69
54. Michał Jodłowski Weegree AZS Politechnika Opolska 28 281 10.04
55. Szymon Sobiech Miasto Szkła Krosno 29 278 9.59
56. Sebastian Rompa Niedźwiadki Chemart Przemyśl 29 278 9.59
57. Wiktor Rajewicz MKKS Żak Koszalin 27 275 10.19
58. Krzysztof Jakóbczyk Górnik Zamek Książ Wałbrzych 27 273 10.11
59. Jakub Koelner WKK Active Hotel Wrocław 23 272 11.83
60. Maksymilian Zagórski Miasto Szkła Krosno 29 272 9.38
61. Oskar Jakub Hlebowicki WKS Śląsk II Wrocław 25 271 10.84
62. Roman Janik Decka Pelplin 27 268 9.93
63. Przemysław Kociszewski WKS Śląsk II Wrocław 28 266 9.50
64. Hubert Pabian Górnik Zamek Książ Wałbrzych 23 263 11.43
65. Krzysztof Kempa WKK Active Hotel Wrocław 27 261 9.67
66. Mariusz Konopatzki Decka Pelplin 27 259 9.59
67. Szymon Długosz Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 28 258 9.21
68. Miłosz Góreńczyk Górnik Zamek Książ Wałbrzych 28 258 9.21
69. Szymon Janczak Niedźwiadki Chemart Przemyśl 28 256 9.14
70. Kuba Piśla WKS Śląsk II Wrocław 26 254 9.77
71. Patryk Pułkotycki Enea Basket Poznań 28 252 9.00
72. Filip Zegzuła Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 248 8.55
73. Jan Piliszczuk AZS AGH Kraków 27 245 9.07
74. Filip Stryjewski Decka Pelplin 27 243 9.00
75. Aleksander Leńczuk WKS Śląsk II Wrocław 24 241 10.04
76. Damian Jeszke Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 235 8.10
77. Adrian Kordalski SKS Fulimpex Starogard Gdański 28 231 8.25
78. Konrad Dawdo Górnik Zamek Książ Wałbrzych 27 230 8.52
79. Hubert Łałak Miasto Szkła Krosno 29 229 7.90
80. Patryk Pełka KKS Polonia Warszawa 25 228 9.12
81. Maciej Puchalski Niedźwiadki Chemart Przemyśl 24 228 9.50
82. Mikołaj Kurpisz SKS Fulimpex Starogard Gdański 28 225 8.04
83. Tomasz Krzymiński AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 27 224 8.30
84. Maksymilian Formella Decka Pelplin 26 223 8.58
85. Kamil Białachowski Weegree AZS Politechnika Opolska 28 222 7.93
86. Aleksy Walczak WKK Active Hotel Wrocław 27 219 8.11
87. Michał Sitnik WKS Śląsk II Wrocław 18 216 12.00
88. Konrad Szymański HydroTruck Radom 26 216 8.31
89. Mikołaj Kowalczyk WKK Active Hotel Wrocław 26 213 8.19
90. Mikael Laihonen HydroTruck Radom 25 211 8.44
91. Patryk Wieczorek AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 24 210 8.75
92. Mateusz Orłowski AZS AGH Kraków 29 200 6.90
93. Piotr Lis SKS Fulimpex Starogard Gdański 28 198 7.07
94. Bartłomiej Pietras KKS Polonia Warszawa 24 197 8.21
95. Andrzej Krajewski MKKS Żak Koszalin 27 197 7.30
96. Tymon Szymański Decka Pelplin 23 196 8.52
97. David Jackson Górnik Zamek Książ Wałbrzych 22 194 8.82
98. Bartosz Majewski SKS Fulimpex Starogard Gdański 23 191 8.30
99. Witalij Kowalenko Górnik Zamek Książ Wałbrzych 23 189 8.22
100. Radosław Trubacz Miasto Szkła Krosno 29 188 6.48
101. Paweł Zmarlak GKS Tychy 28 187 6.68
102. Jakub Andrzejewski Enea Basket Poznań 23 187 8.13
103. Benjamin Didier-Urbaniak SKS Fulimpex Starogard Gdański 28 184 6.57
104. Jakub Nowak MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 19 184 9.68
105. Patryk Wilk Górnik Zamek Książ Wałbrzych 29 183 6.31
106. Rafał Serwański Niedźwiadki Chemart Przemyśl 25 180 7.20
107. Wojciech Dzierżak Decka Pelplin 26 175 6.73
108. Francis Han Górnik Zamek Książ Wałbrzych 27 175 6.48
109. Patryk Wydra Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 28 172 6.14
110. Piotr Śmigielski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 24 172 7.17
111. Jakub Patoka WKK Active Hotel Wrocław 17 169 9.94
112. Patryk Stankowski Miasto Szkła Krosno 21 169 8.05
113. Piotr Wińkowski Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 29 168 5.79
114. Patryk Rosołowski WKK Active Hotel Wrocław 27 167 6.19
115. Kajetan Kuczawski AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 28 167 5.96
116. Daniel Wall HydroTruck Radom 25 161 6.44
117. Tomasz Ochońko WKK Active Hotel Wrocław 17 159 9.35
118. Filip Siewruk SKS Fulimpex Starogard Gdański 16 157 9.81
119. Konrad Rosiński MKKS Żak Koszalin 25 156 6.24
120. Michał Sadło Decka Pelplin 27 154 5.70
121. Marcin Wróbel MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 22 152 6.91
122. Damian Durski Górnik Zamek Książ Wałbrzych 25 151 6.04
123. Karol Nowakowski GKS Tychy 28 151 5.39
124. Jakub Kunc MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 22 149 6.77
125. Łukasz Uberna Niedźwiadki Chemart Przemyśl 29 146 5.03
126. Maciej Szewczyk MKKS Żak Koszalin 25 145 5.80
127. Kacper Margiciok Górnik Zamek Książ Wałbrzych 28 145 5.18
128. Maksymilian Duda GKS Tychy 28 145 5.18
129. Mariusz Małachowski MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 29 144 4.97
130. Arkadiusz Adamczyk Enea Basket Poznań 27 143 5.30
131. Damian Dyrda AZS AGH Kraków 29 142 4.90
132. Jan Nowicki Enea Basket Poznań 21 140 6.67
133. Mikołaj Ratajczak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 14 137 9.79
134. Bartosz Chodukiewicz AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 22 135 6.14
135. Marcin Dutkiewicz KKS Polonia Warszawa 27 126 4.67
136. Patryk Stankowski Enea Basket Poznań 27 125 4.63
137. Jakub Ulczyński Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 25 123 4.92
138. Szymon Nowicki WKS Śląsk II Wrocław 21 123 5.86
139. Ilian Węgrowski GKS Tychy 28 123 4.39
140. Michał Wojtyński KKS Polonia Warszawa 24 122 5.08
141. Jakub Sadowski HydroTruck Radom 28 116 4.14
142. Mateusz Kulis Enea Basket Poznań 27 114 4.22
143. Kacper Rojek AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 14 109 7.79
144. Damian Janiak SKS Fulimpex Starogard Gdański 25 107 4.28
145. Jakub Lewandowski MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 25 106 4.24
146. Karol Kankowski WKS Śląsk II Wrocław 22 106 4.82
147. Kacper Majka Niedźwiadki Chemart Przemyśl 18 104 5.78
148. Adam Skiba MKKS Żak Koszalin 16 101 6.31
149. Norbert Maciejak Weegree AZS Politechnika Opolska 24 98 4.08
150. Daniel Dawdo HydroTruck Radom 20 97 4.85
151. Dawid Golus AZS AGH Kraków 26 94 3.62
152. Jakub Osiński KKS Polonia Warszawa 21 92 4.38
153. Kacper Burczyk Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 28 88 3.14
154. Jan Śmiglak AZS AGH Kraków 27 84 3.11
155. Igor Lewandowski MKKS Żak Koszalin 22 82 3.73
156. Joshua Ashaolu WKK Active Hotel Wrocław 20 81 4.05
157. Oskar Życzkowski MKKS Żak Koszalin 28 80 2.86
158. Igor Krzych HydroTruck Radom 24 76 3.17
159. Jakub Nowak AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 21 71 3.38
160. Wojciech Siembiga WKS Śląsk II Wrocław 22 67 3.05
161. Mateusz Żebrok AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice 27 67 2.48
162. Michał Szymański KKS Polonia Warszawa 25 61 2.44
163. Błażej Sowa HydroTruck Radom 25 60 2.40
164. Aleksander Griszczuk Miasto Szkła Krosno 28 60 2.14
165. Fryderyk Matusiak WKK Active Hotel Wrocław 18 54 3.00
166. Sebastian Walda Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 16 54 3.38
167. Iwo Baganc Enea Basket Poznań 20 53 2.65
168. Mark Mboya Kotieno Niedźwiadki Chemart Przemyśl 21 52 2.48
169. Michał Mindowicz Górnik Zamek Książ Wałbrzych 22 48 2.18
170. Jakub Stupnicki Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 26 47 1.81
171. Adam Lisewski KKS Polonia Warszawa 20 46 2.30
172. Dawid Sączewski Decka Pelplin 15 41 2.73
173. Szymon Jaworski Miasto Szkła Krosno 19 30 1.58
174. Jan Jakubiak Enea Basket Poznań 24 30 1.25
175. Maksymilian Karwik WKK Active Hotel Wrocław 20 29 1.45
176. Tobiasz Dydak WKS Śląsk II Wrocław 18 27 1.50
177. Aleksy Janiec Decka Pelplin 21 27 1.29
178. Jakub Wójcicki Weegree AZS Politechnika Opolska 18 25 1.39
179. Aleksander Wiśniewski SKS Fulimpex Starogard Gdański 20 25 1.25
180. Jordan Lewis MKS Mana.lake Sokół Marbo Międzychód 16 20 1.25
181. Jakub Bereszyński WKS Śląsk II Wrocław 18 19 1.06
182. Przemysław Nowicki AZS AGH Kraków 16 16 1.00
183. Łukasz Walkowiak Sensation Kotwica Port Morski Kołobrzeg 15 14 0.93
184. Filip Salkiewicz Weegree AZS Politechnika Opolska 15 13 0.87
Obraz