Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze Punkty suma Punkty śr.
1. Olaf Smoliński UKS De La Salle Gdańsk 4 101 25.25
2. Kamil Wietek SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 100 25.00
3. Bartłomiej Wołoszyn Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 85 21.25
4. HUBERT GOLENIEWSKI Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 63 15.75
5. Łukasz Tokarczyk Wataha Basketball Rumia 4 58 14.50
6. Adam Panek Energa GEOIDA 4 56 14.00
7. Alan Rozenbajgier Energa GEOIDA 4 54 13.50
8. Michał Mysior Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 49 12.25
9. ETHAN RYBAŁT Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 49 12.25
10. Adrian Miller Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 48 12.00
11. Dominik Bazeli Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 47 15.67
12. JAKUB BANIECKI Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 46 11.50
13. Aleks CESNAUSKIS KS "GRASZ" Dwumiasto 4 43 10.75
14. Filip Niedałtowski Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 41 13.67
15. Maciek Idziak SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 41 10.25
16. Szymon Janko Energa GEOIDA 4 39 9.75
17. TOMASZ PAWELEC Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 37 9.25
18. Miron Żbikowski UKS De La Salle Gdańsk 4 37 9.25
19. Nikodem Bojek UKS Bryza Kolbudy 4 36 9.00
20. Jan Kaczerzewski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 35 8.75
21. Iwo Knozowski SP6 Politechnika Gdańsk 3 34 11.33
22. Maksymilian Smolarski UKS Bryza Kolbudy 4 34 8.50
23. Nathan Meller Wataha Basketball Rumia 4 31 7.75
24. Miłosz Koniczuk Energa GEOIDA 4 28 7.00
25. Stanisław Kowalski Energa GAK Gdynia 4 27 6.75
26. JAN LOKŚ Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 25 6.25
27. Oskar Kochanowski Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 23 5.75
28. Ignacy Pawłowski UKS Bryza Kolbudy 4 21 5.25
29. Max Castro-Campos Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 17 4.25
30. Oliwier Mering UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 17 8.50
31. Witold Głowacki Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 16 5.33
32. Aleksander Tur Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 16 5.33
33. Tymoteusz Bartel Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 16 4.00
34. Stanisław Schleser Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 15 3.00
35. Adam Malczyk Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 14 3.50
36. Franciszek Libura Wataha Basketball Rumia 4 14 3.50
37. Mikołaj Koniczuk Energa GEOIDA 4 13 3.25
38. Szymon Kruger Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 13 3.25
39. Kolos Leon Decka Pelplin 4 13 3.25
40. Leon Nowiński Energa GAK Gdynia 2 12 6.00
41. Daniel Ratzke SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 12 3.00
42. Franciszek Kaszuba Energa GEOIDA 4 12 3.00
43. Michał Poreda UKS Bryza Kolbudy 4 12 3.00
44. Mateusz Jowsa SP6 Politechnika Gdańsk 3 11 3.67
45. Gabriel Gajdus Decka Pelplin 4 11 2.75
46. Adam Rakowiecki SP6 Politechnika Gdańsk 3 11 3.67
47. Robert Machnikowski SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 11 2.75
48. Aleksander Łysiak Energa GEOIDA 2 11 5.50
49. Aleksander Pacak KS "GRASZ" Dwumiasto 2 11 5.50
50. Filip Kozoduj KS "GRASZ" Dwumiasto 4 11 2.75
51. Mateusz Arciszewski UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 11 5.50
52. Mieszko Machlikowski Decka Pelplin 4 10 2.50
53. Franciszek Rogaczewski Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 10 2.50
54. Patryk Węsierski Wataha Basketball Rumia 4 10 2.50
55. Wojciech Lisiecki Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 10 2.50
56. WIKTOR ŻBIKOWSKI Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 9 2.25
57. Tymon Karpowski SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 2 9 4.50
58. Franciszek Fir KS "GRASZ" Dwumiasto 4 9 2.25
59. Jakub Oller Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 9 2.25
60. Paweł Kwiatkowski SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 9 2.25
61. Antoni Fijałkowski SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 9 2.25
62. Antoni Grabowski Energa GAK Gdynia 4 8 2.00
63. Jan Stasiak SP6 Politechnika Gdańsk 3 8 2.67
64. Jakub Przybyłowski UKS De La Salle Gdańsk 4 8 2.00
65. Aleksander Piotrowicz UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 8 4.00
66. Milan Nakielski Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 8 2.67
67. KRZYSZTOF RADWAŃSKI KS "GRASZ" Dwumiasto 4 8 2.00
68. Piotr Sikora Decka Pelplin 4 8 2.00
69. FRANCISZEK BYRSZEL Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 7 1.75
70. Maciej Warzbiński UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 7 3.50
71. Miłosz Walko Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 7 3.50
72. Teodor Filipek SP6 Politechnika Gdańsk 3 6 2.00
73. Jan Łupina UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 6 3.00
74. Cezary Ossowski Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 6 1.50
75. Mateusz Szymczak Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 2 6 3.00
76. Kacper Jusiel SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 6 1.50
77. Antoni Żuber SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 6 1.50
78. Łukasz Jaskot UKS Bryza Kolbudy 4 6 1.50
79. Tymon Brzeski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 2 5 2.50
80. ALEKS BOBROWSKI Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 5 1.25
81. Wojciech Warzbiński UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 5 2.50
82. Leonard Chełstowski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 5 1.25
83. Tymoteusz Karpowicz Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 5 1.67
84. Oliwier Listowski KS "GRASZ" Dwumiasto 4 5 1.25
85. Oliwier Heldt Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 5 1.25
86. Leon Przyłucki UKS Bryza Kolbudy 2 5 2.50
87. Oktawian Rupa Decka Pelplin 4 5 1.25
88. Nikodem Kowalik Wataha Basketball Rumia 4 5 1.25
89. Maciej Siedliski Wataha Basketball Rumia 4 5 1.25
90. Oskar Kulas Wataha Basketball Rumia 4 5 1.25
91. Franciszek Imianowski Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 5 1.25
92. Wiktor Kowalczyk Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 5 1.25
93. Igor Giziński UKS De La Salle Gdańsk 4 5 1.25
94. Platon Safronov Wataha Basketball Rumia 2 5 2.50
95. Bartłomiej Białecki Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 4 2.00
96. Mikołaj Kaczmarowicz Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 4 2.00
97. OLAF KAZIOR Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 4 1.00
98. Marek Remizowicz UKS De La Salle Gdańsk 4 4 1.00
99. Gerard Piekarski UKS Bryza Kolbudy 4 4 1.00
100. Śliwiński Tomasz UKS De La Salle Gdańsk 2 4 2.00
101. Antoni Panasiuk Energa GEOIDA 4 4 1.00
102. Radzimir Sosnowski KS "GRASZ" Dwumiasto 4 4 1.00
103. Franciszek Gajda Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 2 4 2.00
104. Ksawery Reszka Decka Pelplin 2 4 2.00
105. Olszak Jan Decka Pelplin 4 4 1.00
106. Szymon Grochocki Decka Pelplin 2 4 2.00
107. Bartosz Baranowski Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 2 4 2.00
108. KRZYSZTOF JANKOWSKI Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 3 0.75
109. Mieszko Smyk Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 3 1.00
110. Miłosz Tyburski KS "GRASZ" Dwumiasto 4 3 0.75
111. Eryk Czajkowski Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 3 0.75
112. Mikołaj Okrój UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 3 1.50
113. Patryk Kuć UKS Bryza Kolbudy 2 3 1.50
114. Marcel Śledź Decka Pelplin 4 3 0.75
115. Sebastian Wójcik Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 3 0.75
116. Oskar Lesiak UKS Bryza Kolbudy 2 3 1.50
117. Tomasz Stryjek Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 2 2 1.00
118. Wojciech Kubicki Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 2 1.00
119. IGOR JAREMYN Gama Akademia Koszykówki Rywałd 2 2 1.00
120. Aleksander Czubak Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 2 0.50
121. Jędrzej Woźniak Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 2 0.50
122. Oskar Mikołajczuk Energa GEOIDA 4 2 0.50
123. Mikołaj Piechowski SP6 Politechnika Gdańsk 3 2 0.67
124. Krystian Dyrmo KS "GRASZ" Dwumiasto 2 2 1.00
125. Michał Janulis KS "GRASZ" Dwumiasto 4 2 0.50
126. Krzysztof Niemir KS "GRASZ" Dwumiasto 2 2 1.00
127. Leon Chudzik KS "GRASZ" Dwumiasto 2 2 1.00
128. Stanisław Garbowski Energa GAK Gdynia 2 2 1.00
129. Maks Galikowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 2 1.00
130. Piotr Deresz Wataha Basketball Rumia 4 2 0.50
131. Zofia Gajewska Decka Pelplin 4 2 0.50
132. Krzysztof Mokwiński Decka Pelplin 4 2 0.50
133. Jakub Niewiadomski KS "GRASZ" Dwumiasto 2 2 1.00
134. Miłosz Chęć UKS De La Salle Gdańsk 2 2 1.00
135. Michał Dembicki SP6 Politechnika Gdańsk 3 1 0.33
136. Bartosz Konecko UKS De La Salle Gdańsk 2 1 0.50
137. Franciszek Maderski SP6 Politechnika Gdańsk 3 1 0.33
138. Leon Malkiewicz KS "GRASZ" Dwumiasto 4 1 0.25
139. Wiktor Reszke Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 2 1 0.50
140. Michał Radliński SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 2 1 0.50
141. Aleksander Rosadziński UKS Bryza Kolbudy 4 1 0.25
142. Aleksander Dobek Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 2 1 0.50
143. Franciszek Skoczko Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 0 0.00
144. IGOR TRUSZKOWSKI Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 0 0.00
145. KAJETAN PAWELEC Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 3 0 0.00
146. Adam Rusztyn Energa GAK Gdynia 2 0 0.00
147. Tsimur Miliankevich UKS De La Salle Gdańsk 4 0 0.00
148. Bartosz Stawski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 2 0 0.00
149. Kacper Gerbatowski Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 0 0.00
150. Igor Szyrajew SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00
151. Antoni Iwa Energa GEOIDA 4 0 0.00
152. Emil Florek Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 0 0.00
153. Jakub Sawko Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 0 0.00
154. Sebastian Cich SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00
155. Tymoteusz Gajkowski SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00
156. Adam Kowalczyk vel Kowalski SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00
157. Jan Błasiak KS "GRASZ" Dwumiasto 2 0 0.00
158. Jan Grądzki KS "GRASZ" Dwumiasto 4 0 0.00
159. Igor Kamienik KS "GRASZ" Dwumiasto 2 0 0.00
160. Jan Czubkowski Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 0 0.00
161. Jan Suszczewicz Gama Akademia Koszykówki Rywałd 2 0 0.00
162. Franciszek Kaminski Gama Akademia Koszykówki Rywałd 2 0 0.00
163. Kacper Pielecki Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 2 0 0.00
164. Oliver Tomczyński Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 0 0.00
165. Kajetan Wittbrodt Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 0 0.00
166. Jacek Zdziebłowski Energa GAK Gdynia 4 0 0.00
167. Franciszek Łosin Energa GAK Gdynia 4 0 0.00
168. Mieszko Górski Energa GAK Gdynia 4 0 0.00
169. Szymon Bogdański Energa GAK Gdynia 2 0 0.00
170. Leon Różan Energa GAK Gdynia 2 0 0.00
171. Franciszek Eron Energa GAK Gdynia 2 0 0.00
172. Kajetan Kupczyk Energa GAK Gdynia 2 0 0.00
173. Eryk Pyrzyna Energa GAK Gdynia 4 0 0.00
174. Kacper Idzior Energa GAK Gdynia 2 0 0.00
175. Franciszek Klimek Energa GAK Gdynia 4 0 0.00
176. Oliwier Zawadziński SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 2 0 0.00
177. Mateusz Ptach SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 0 0.00
178. Jan Wojciechowski UKS Bryza Kolbudy 2 0 0.00
179. Krzysztof Łukiańczyk UKS Bryza Kolbudy 2 0 0.00
180. Maksymilian Bisewski UKS Bryza Kolbudy 4 0 0.00
181. Aleksander Ciesielski UKS Bryza Kolbudy 2 0 0.00
182. Bartosz Łepek Wataha Basketball Rumia 4 0 0.00
183. Rafał Solis Wataha Basketball Rumia 4 0 0.00
184. Szymon Miotk Wataha Basketball Rumia 4 0 0.00
185. Szymon Kruszka Decka Pelplin 2 0 0.00
186. Antoni Ałaszewski Decka Pelplin 2 0 0.00
187. Igor Nalecziński Decka Pelplin 2 0 0.00
188. Filip Siemaszko UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00
189. Tobiasz Rakwał UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00
190. Adam Manicki Wataha Basketball Rumia 2 0 0.00
191. Oliwier Knut Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00
192. Miłosz Zabrocki Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00
193. Adrian Chmielecki Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00
194. Ludwik Ziółtkowski Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00
195. Łukasz Wielewski Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00
196. Tobiasz Zdrojewski Wataha Basketball Rumia 2 0 0.00
197. Kacper Szewczyk UKS De La Salle Gdańsk 2 0 0.00
198. Radosław Zeidler UKS De La Salle Gdańsk 2 0 0.00
199. Robert Zeidler UKS De La Salle Gdańsk 4 0 0.00
200. Bartosz Burczyk Gama Akademia Koszykówki Rywałd 2 0 0.00
201. Ignacy Kaszuba UKS De La Salle Gdańsk 2 0 0.00
202. Słomiński Antoni SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 2 0 0.00
203. Zachary Marcinkowski Energa GAK Gdynia 2 0 0.00
204. Iwo Wagner Energa GAK Gdynia 2 0 0.00
205. Dastan Bogusz Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 2 0 0.00
Obraz