Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Lp. Zawodnik Drużyna Mecze +/- suma +/- śr. Eval suma Eval śr.
1. Bartłomiej Białecki Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 0 0.00 4 2.00
2. Mikołaj Kaczmarowicz Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 0 0.00 4 2.00
3. Franciszek Skoczko Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 0 0.00 0 0.00
4. Olaf Smoliński UKS De La Salle Gdańsk 4 0 0.00 108 27.00
5. Michał Dembicki SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00 1 0.33
6. Kamil Wietek SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 0 0.00 104 26.00
7. Dominik Bazeli Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 0 0.00 48 16.00
8. Alan Rozenbajgier Energa GEOIDA 4 0 0.00 56 14.00
9. Tomasz Stryjek Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 2 0 0.00 2 1.00
10. Antoni Grabowski Energa GAK Gdynia 4 0 0.00 8 2.00
11. Adrian Miller Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 0 0.00 48 12.00
12. Michał Mysior Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 0 0.00 56 14.00
13. Tymon Brzeski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 2 0 0.00 6 3.00
14. Max Castro-Campos Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 0 0.00 17 4.25
15. Filip Niedałtowski Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 0 0.00 45 15.00
16. Wojciech Kubicki Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 0 0.00 2 1.00
17. KRZYSZTOF JANKOWSKI Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 0 0.00 4 1.00
18. FRANCISZEK BYRSZEL Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 0 0.00 8 2.00
19. ALEKS BOBROWSKI Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 0 0.00 12 3.00
20. JAN LOKŚ Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 0 0.00 26 6.50
21. ETHAN RYBAŁT Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 0 0.00 54 13.50
22. Teodor Filipek SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00 7 2.33
23. Mateusz Jowsa SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00 13 4.33
24. Iwo Knozowski SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00 37 12.33
25. Jan Stasiak SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00 8 2.67
26. IGOR TRUSZKOWSKI Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 0 0.00 0 0.00
27. HUBERT GOLENIEWSKI Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 0 0.00 67 16.75
28. TOMASZ PAWELEC Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 0 0.00 38 9.50
29. JAKUB BANIECKI Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 0 0.00 47 11.75
30. WIKTOR ŻBIKOWSKI Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 0 0.00 9 2.25
31. Gabriel Gajdus Decka Pelplin 4 0 0.00 11 2.75
32. OLAF KAZIOR Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 0 0.00 4 1.00
33. KAJETAN PAWELEC Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 3 0 0.00 0 0.00
34. Leon Nowiński Energa GAK Gdynia 2 0 0.00 14 7.00
35. Adam Malczyk Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 0 0.00 16 4.00
36. Adam Rusztyn Energa GAK Gdynia 2 0 0.00 0 0.00
37. Marek Remizowicz UKS De La Salle Gdańsk 4 0 0.00 4 1.00
38. Bartosz Konecko UKS De La Salle Gdańsk 2 0 0.00 1 0.50
39. Tsimur Miliankevich UKS De La Salle Gdańsk 4 0 0.00 0 0.00
40. Jakub Przybyłowski UKS De La Salle Gdańsk 4 0 0.00 8 2.00
41. Tymon Karpowski SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 2 0 0.00 9 4.50
42. Maciek Idziak SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 0 0.00 44 11.00
43. Gerard Piekarski UKS Bryza Kolbudy 4 0 0.00 4 1.00
44. Jan Łupina UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00 6 3.00
45. Aleksander Piotrowicz UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00 8 4.00
46. Wojciech Warzbiński UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00 6 3.00
47. Maciej Warzbiński UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00 7 3.50
48. Oliwier Mering UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00 17 8.50
49. IGOR JAREMYN Gama Akademia Koszykówki Rywałd 2 0 0.00 2 1.00
50. Bartłomiej Wołoszyn Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 0 0.00 88 22.00
51. Jan Kaczerzewski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 0 0.00 35 8.75
52. Aleksander Czubak Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 0 0.00 2 0.50
53. Bartosz Stawski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 2 0 0.00 0 0.00
54. Jędrzej Woźniak Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 0 0.00 2 0.50
55. Leonard Chełstowski Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 0 0.00 6 1.50
56. Tymoteusz Karpowicz Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 0 0.00 6 2.00
57. Milan Nakielski Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 0 0.00 8 2.67
58. Witold Głowacki Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 0 0.00 18 6.00
59. Kacper Gerbatowski Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 0 0.00 0 0.00
60. Mieszko Smyk Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 0 0.00 3 1.00
61. Miłosz Walko Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 0 0.00 8 4.00
62. Aleksander Tur Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 0 0.00 16 5.33
63. Igor Szyrajew SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00 0 0.00
64. Adam Rakowiecki SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00 11 3.67
65. Robert Machnikowski SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 0 0.00 11 2.75
66. Śliwiński Tomasz UKS De La Salle Gdańsk 2 0 0.00 4 2.00
67. Mieszko Machlikowski Decka Pelplin 4 0 0.00 10 2.50
68. Daniel Ratzke SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 0 0.00 12 3.00
69. Adam Panek Energa GEOIDA 4 0 0.00 60 15.00
70. Antoni Iwa Energa GEOIDA 4 0 0.00 0 0.00
71. Oskar Mikołajczuk Energa GEOIDA 4 0 0.00 2 0.50
72. Szymon Janko Energa GEOIDA 4 0 0.00 48 12.00
73. Franciszek Kaszuba Energa GEOIDA 4 0 0.00 13 3.25
74. Miłosz Koniczuk Energa GEOIDA 4 0 0.00 29 7.25
75. Mikołaj Koniczuk Energa GEOIDA 4 0 0.00 14 3.50
76. Antoni Panasiuk Energa GEOIDA 4 0 0.00 4 1.00
77. Aleksander Łysiak Energa GEOIDA 2 0 0.00 11 5.50
78. Emil Florek Młode Lwy SP27 Gdańsk 3 0 0.00 0 0.00
79. Jakub Sawko Młode Lwy SP27 Gdańsk 2 0 0.00 0 0.00
80. Sebastian Cich SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00 0 0.00
81. Tymoteusz Gajkowski SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00 0 0.00
82. Adam Kowalczyk vel Kowalski SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00 0 0.00
83. Franciszek Maderski SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00 1 0.33
84. Mikołaj Piechowski SP6 Politechnika Gdańsk 3 0 0.00 2 0.67
85. Krystian Dyrmo KS "GRASZ" Dwumiasto 2 0 0.00 2 1.00
86. Radzimir Sosnowski KS "GRASZ" Dwumiasto 4 0 0.00 4 1.00
87. KRZYSZTOF RADWAŃSKI KS "GRASZ" Dwumiasto 4 0 0.00 8 2.00
88. Aleksander Pacak KS "GRASZ" Dwumiasto 2 0 0.00 11 5.50
89. Jan Błasiak KS "GRASZ" Dwumiasto 2 0 0.00 0 0.00
90. Filip Kozoduj KS "GRASZ" Dwumiasto 4 0 0.00 12 3.00
91. Miłosz Tyburski KS "GRASZ" Dwumiasto 4 0 0.00 4 1.00
92. Michał Janulis KS "GRASZ" Dwumiasto 4 0 0.00 2 0.50
93. Krzysztof Niemir KS "GRASZ" Dwumiasto 2 0 0.00 2 1.00
94. Leon Malkiewicz KS "GRASZ" Dwumiasto 4 0 0.00 1 0.25
95. Franciszek Fir KS "GRASZ" Dwumiasto 4 0 0.00 10 2.50
96. Jan Grądzki KS "GRASZ" Dwumiasto 4 0 0.00 0 0.00
97. Igor Kamienik KS "GRASZ" Dwumiasto 2 0 0.00 0 0.00
98. Leon Chudzik KS "GRASZ" Dwumiasto 2 0 0.00 2 1.00
99. Oliwier Listowski KS "GRASZ" Dwumiasto 4 0 0.00 6 1.50
100. Jan Czubkowski Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 0 0.00 0 0.00
101. Jan Suszczewicz Gama Akademia Koszykówki Rywałd 2 0 0.00 0 0.00
102. Szymon Kruger Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 0 0.00 13 3.25
103. Franciszek Kaminski Gama Akademia Koszykówki Rywałd 2 0 0.00 0 0.00
104. Eryk Czajkowski Gama Akademia Koszykówki Rywałd 4 0 0.00 4 1.00
105. Oliwier Heldt Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 0 0.00 5 1.25
106. Aleks CESNAUSKIS KS "GRASZ" Dwumiasto 4 0 0.00 48 12.00
107. Cezary Ossowski Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 0 0.00 6 1.50
108. Jakub Oller Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 0 0.00 9 2.25
109. Mateusz Szymczak Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 2 0 0.00 6 3.00
110. Franciszek Rogaczewski Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 0 0.00 10 2.50
111. Kacper Pielecki Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 2 0 0.00 0 0.00
112. Wiktor Reszke Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 2 0 0.00 1 0.50
113. Franciszek Gajda Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 2 0 0.00 4 2.00
114. Stanisław Schleser Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 0 0.00 15 3.00
115. Oliver Tomczyński Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 0 0.00 0 0.00
116. Kajetan Wittbrodt Akademia Koszykówki 7 Trefl Sopot 4 0 0.00 0 0.00
117. Jacek Zdziebłowski Energa GAK Gdynia 4 0 0.00 0 0.00
118. Franciszek Łosin Energa GAK Gdynia 4 0 0.00 0 0.00
119. Mieszko Górski Energa GAK Gdynia 4 0 0.00 0 0.00
120. Szymon Bogdański Energa GAK Gdynia 2 0 0.00 0 0.00
121. Leon Różan Energa GAK Gdynia 2 0 0.00 0 0.00
122. Franciszek Eron Energa GAK Gdynia 2 0 0.00 0 0.00
123. Kajetan Kupczyk Energa GAK Gdynia 2 0 0.00 0 0.00
124. Eryk Pyrzyna Energa GAK Gdynia 4 0 0.00 0 0.00
125. Stanisław Garbowski Energa GAK Gdynia 2 0 0.00 2 1.00
126. Kacper Idzior Energa GAK Gdynia 2 0 0.00 0 0.00
127. Stanisław Kowalski Energa GAK Gdynia 4 0 0.00 28 7.00
128. Franciszek Klimek Energa GAK Gdynia 4 0 0.00 0 0.00
129. Kacper Jusiel SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 0 0.00 6 1.50
130. Paweł Kwiatkowski SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 0 0.00 9 2.25
131. Oliwier Zawadziński SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 2 0 0.00 0 0.00
132. Antoni Żuber SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 0 0.00 6 1.50
133. Mateusz Ptach SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 0 0.00 0 0.00
134. Antoni Fijałkowski SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 4 0 0.00 9 2.25
135. Michał Radliński SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 2 0 0.00 1 0.50
136. Leon Przyłucki UKS Bryza Kolbudy 2 0 0.00 6 3.00
137. Maksymilian Smolarski UKS Bryza Kolbudy 4 0 0.00 34 8.50
138. Łukasz Jaskot UKS Bryza Kolbudy 4 0 0.00 6 1.50
139. Jan Wojciechowski UKS Bryza Kolbudy 2 0 0.00 0 0.00
140. Aleksander Rosadziński UKS Bryza Kolbudy 4 0 0.00 1 0.25
141. Ignacy Pawłowski UKS Bryza Kolbudy 4 0 0.00 23 5.75
142. Krzysztof Łukiańczyk UKS Bryza Kolbudy 2 0 0.00 0 0.00
143. Nikodem Bojek UKS Bryza Kolbudy 4 0 0.00 36 9.00
144. Michał Poreda UKS Bryza Kolbudy 4 0 0.00 14 3.50
145. Maks Galikowski UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00 2 1.00
146. Mikołaj Okrój UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00 3 1.50
147. Maksymilian Bisewski UKS Bryza Kolbudy 4 0 0.00 0 0.00
148. Aleksander Ciesielski UKS Bryza Kolbudy 2 0 0.00 0 0.00
149. Patryk Kuć UKS Bryza Kolbudy 2 0 0.00 4 2.00
150. Bartosz Łepek Wataha Basketball Rumia 4 0 0.00 0 0.00
151. Łukasz Tokarczyk Wataha Basketball Rumia 4 0 0.00 64 16.00
152. Piotr Deresz Wataha Basketball Rumia 4 0 0.00 3 0.75
153. Tymoteusz Bartel Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 4 0 0.00 16 4.00
154. Rafał Solis Wataha Basketball Rumia 4 0 0.00 0 0.00
155. Patryk Węsierski Wataha Basketball Rumia 4 0 0.00 10 2.50
156. Szymon Miotk Wataha Basketball Rumia 4 0 0.00 0 0.00
157. Ksawery Reszka Decka Pelplin 2 0 0.00 4 2.00
158. Zofia Gajewska Decka Pelplin 4 0 0.00 2 0.50
159. Szymon Kruszka Decka Pelplin 2 0 0.00 0 0.00
160. Kolos Leon Decka Pelplin 4 0 0.00 15 3.75
161. Krzysztof Mokwiński Decka Pelplin 4 0 0.00 2 0.50
162. Oktawian Rupa Decka Pelplin 4 0 0.00 5 1.25
163. Marcel Śledź Decka Pelplin 4 0 0.00 4 1.00
164. Piotr Sikora Decka Pelplin 4 0 0.00 9 2.25
165. Olszak Jan Decka Pelplin 4 0 0.00 4 1.00
166. Antoni Ałaszewski Decka Pelplin 2 0 0.00 0 0.00
167. Igor Nalecziński Decka Pelplin 2 0 0.00 0 0.00
168. Szymon Grochocki Decka Pelplin 2 0 0.00 4 2.00
169. Filip Siemaszko UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00 0 0.00
170. Tobiasz Rakwał UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00 0 0.00
171. Mateusz Arciszewski UKS Basket Ósemka Wejherowo 2 0 0.00 11 5.50
172. Nikodem Kowalik Wataha Basketball Rumia 4 0 0.00 5 1.25
173. Maciej Siedliski Wataha Basketball Rumia 4 0 0.00 5 1.25
174. Franciszek Libura Wataha Basketball Rumia 4 0 0.00 14 3.50
175. Oskar Kulas Wataha Basketball Rumia 4 0 0.00 6 1.50
176. Nathan Meller Wataha Basketball Rumia 4 0 0.00 34 8.50
177. Adam Manicki Wataha Basketball Rumia 2 0 0.00 0 0.00
178. Oskar Kochanowski Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00 26 6.50
179. Sebastian Wójcik Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00 3 0.75
180. Wojciech Lisiecki Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00 12 3.00
181. Oliwier Knut Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00 0 0.00
182. Franciszek Imianowski Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00 5 1.25
183. Miłosz Zabrocki Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00 0 0.00
184. Adrian Chmielecki Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00 0 0.00
185. Ludwik Ziółtkowski Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00 0 0.00
186. Łukasz Wielewski Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00 0 0.00
187. Wiktor Kowalczyk Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 4 0 0.00 6 1.50
188. Miron Żbikowski UKS De La Salle Gdańsk 4 0 0.00 37 9.25
189. Igor Giziński UKS De La Salle Gdańsk 4 0 0.00 5 1.25
190. Tobiasz Zdrojewski Wataha Basketball Rumia 2 0 0.00 0 0.00
191. Kacper Szewczyk UKS De La Salle Gdańsk 2 0 0.00 0 0.00
192. Radosław Zeidler UKS De La Salle Gdańsk 2 0 0.00 0 0.00
193. Robert Zeidler UKS De La Salle Gdańsk 4 0 0.00 0 0.00
194. Aleksander Dobek Gama Akademia Koszykówki Starogard Gdański 2 0 0.00 1 0.50
195. Platon Safronov Wataha Basketball Rumia 2 0 0.00 6 3.00
196. Jakub Niewiadomski KS "GRASZ" Dwumiasto 2 0 0.00 2 1.00
197. Bartosz Burczyk Gama Akademia Koszykówki Rywałd 2 0 0.00 0 0.00
198. Miłosz Chęć UKS De La Salle Gdańsk 2 0 0.00 2 1.00
199. Ignacy Kaszuba UKS De La Salle Gdańsk 2 0 0.00 0 0.00
200. Słomiński Antoni SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 2 0 0.00 0 0.00
201. Zachary Marcinkowski Energa GAK Gdynia 2 0 0.00 0 0.00
202. Iwo Wagner Energa GAK Gdynia 2 0 0.00 0 0.00
203. Bartosz Baranowski Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 2 0 0.00 4 2.00
204. Dastan Bogusz Uczniowski Klub Sportowy Zespołu Szkół Sportowych w Człuchowie 2 0 0.00 0 0.00
205. Oskar Lesiak UKS Bryza Kolbudy 2 0 0.00 3 1.50
Obraz