Kujawsko-Pomorski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

1 kolejka

23.09.2023 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - Sklep Polski MKK Gniezno 56:74
23.09.2023 19:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - AMW Flota Gdynia 132:56
24.09.2023 15:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Enea Astoria Bydgoszcz 99:72
27.09.2023 19:00 AZS UMK Transbruk Toruń - PGE Spójnia II Stargard 119:82
27.09.2023 19:30 Enea Basket Poznań - Trefl II Sopot 86:74
04.11.2023 17:00 Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz - Energa GAK Gdynia 75:50

2 kolejka

30.09.2023 13:00 Energa GAK Gdynia - Tarnovia Tarnowo Podgórne 70:102
30.09.2023 13:00 AZS UMK Transbruk Toruń - ŁKS Coolpack Łódź 73:70
30.09.2023 15:00 Enea Astoria Bydgoszcz - SMS PZKosz Władysławowo 76:62
30.09.2023 19:00 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań - Trefl II Sopot 76:70
01.10.2023 13:00 AMW Flota Gdynia - Enea Basket Poznań 110:108
01.10.2023 15:00 Sklep Polski MKK Gniezno - KSK Ciech Noteć Inowrocław 64:74

3 kolejka

04.10.2023 18:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Enea Astoria Bydgoszcz 105:62
04.10.2023 18:00 Trefl II Sopot - AMW Flota Gdynia 68:82
04.10.2023 20:00 Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz - AZS UMK Transbruk Toruń 63:85
11.10.2023 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - Energa GAK Gdynia 50:62

4 kolejka

07.10.2023 13:00 AZS UMK Transbruk Toruń - Tarnovia Tarnowo Podgórne 86:74
07.10.2023 14:00 Wiara Lecha Poznań - SMS PZKosz Władysławowo 69:65
07.10.2023 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Trefl II Sopot 88:82
07.10.2023 18:00 Energa GAK Gdynia - KSK Ciech Noteć Inowrocław 60:84
07.10.2023 19:00 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań - AMW Flota Gdynia 76:81
09.10.2023 20:30 Enea Astoria Bydgoszcz - Enea Basket Poznań 66:91

5 kolejka

14.10.2023 13:00 AMW Flota Gdynia - Sklep Polski MKK Gniezno 63:77
14.10.2023 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - AZS UMK Transbruk Toruń 66:100
14.10.2023 18:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Wiara Lecha Poznań 99:71
14.10.2023 18:30 Trefl II Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz 70:60
15.10.2023 16:30 Enea Basket Poznań - Energa GAK Gdynia 73:78

6 kolejka

18.10.2023 17:00 Energa GAK Gdynia - Trefl II Sopot 82:75
18.10.2023 20:00 AZS UMK Transbruk Toruń - KSK Ciech Noteć Inowrocław 91:101
18.10.2023 21:00 PKK 99 Pabianice - SMS PZKosz Władysławowo 91:78
05.11.2023 16:00 Enea Astoria Bydgoszcz - AMW Flota Gdynia 90:86

7 kolejka

21.10.2023 13:00 AMW Flota Gdynia - Energa GAK Gdynia 81:71
22.10.2023 15:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Enea Astoria Bydgoszcz 84:76
22.10.2023 16:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - PKK 99 Pabianice 111:66
22.10.2023 16:00 Enea Basket Poznań - AZS UMK Transbruk Toruń 76:86
22.10.2023 18:00 Trefl II Sopot - Wiara Lecha Poznań 80:86
25.10.2023 18:00 SMS PZKosz Władysławowo - PGE Spójnia II Stargard 92:55

8 kolejka

27.10.2023 20:00 Wiara Lecha Poznań - AMW Flota Gdynia 69:73
28.10.2023 13:30 AZS UMK Transbruk Toruń - Trefl II Sopot 87:73
28.10.2023 16:00 Energa GAK Gdynia - Sklep Polski MKK Gniezno 76:81
28.10.2023 17:45 ŁKS Coolpack Łódź - SMS PZKosz Władysławowo 89:60
29.10.2023 18:00 PGE Spójnia II Stargard - KSK Ciech Noteć Inowrocław 59:96
08.11.2023 20:00 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 77:63

9 kolejka

11.11.2023 15:00 AMW Flota Gdynia - AZS UMK Transbruk Toruń 76:90
11.11.2023 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 60:64
11.11.2023 17:45 ŁKS Coolpack Łódź - KSK Ciech Noteć Inowrocław 77:70
12.11.2023 15:00 Enea Astoria Bydgoszcz - Energa GAK Gdynia 78:67
12.11.2023 18:00 Trefl II Sopot - PKK 99 Pabianice 88:59

10 kolejka

15.11.2023 17:30 Wiara Lecha Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 73:59
15.11.2023 18:00 PGE Spójnia II Stargard - Trefl II Sopot 90:91
15.11.2023 20:00 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań - Energa GAK Gdynia 89:62
15.11.2023 20:00 AZS UMK Transbruk Toruń - Sklep Polski MKK Gniezno 93:62
15.11.2023 20:00 Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz - KSK Ciech Noteć Inowrocław 82:107
15.11.2023 20:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - SMS PZKosz Władysławowo 84:60
15.11.2023 21:00 PKK 99 Pabianice - AMW Flota Gdynia 84:77

11 kolejka

18.11.2023 13:00 AMW Flota Gdynia - PGE Spójnia II Stargard 89:68
18.11.2023 13:00 Enea Astoria Bydgoszcz - AZS UMK Transbruk Toruń 57:74
18.11.2023 16:00 Trefl II Sopot - ŁKS Coolpack Łódź 87:88
18.11.2023 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań 78:81
18.11.2023 18:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Tarnovia Tarnowo Podgórne 73:68
18.11.2023 18:00 Energa GAK Gdynia - Wiara Lecha Poznań 69:72

12 kolejka

25.11.2023 13:00 AZS UMK Transbruk Toruń - Energa GAK Gdynia 66:56
25.11.2023 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - KSK Ciech Noteć Inowrocław 73:86
25.11.2023 17:45 ŁKS Coolpack Łódź - AMW Flota Gdynia 88:54
25.11.2023 18:00 PKK 99 Pabianice - Enea Astoria Bydgoszcz 83:78
25.11.2023 18:30 Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz - Trefl II Sopot 84:100

13 kolejka

02.12.2023 18:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań 103:53
02.12.2023 18:30 Energa GAK Gdynia - PKK 99 Pabianice 91:59
03.12.2023 13:00 Trefl II Sopot - Tarnovia Tarnowo Podgórne 76:95
03.12.2023 13:00 Wiara Lecha Poznań - AZS UMK Transbruk Toruń 78:86
03.12.2023 20:00 Enea Basket Poznań - SMS PZKosz Władysławowo 82:83
03.12.2023 20:00 AMW Flota Gdynia - Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 82:100
04.12.2023 20:00 Enea Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia II Stargard 83:84

14 kolejka

09.12.2023 14:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - AMW Flota Gdynia 91:71
09.12.2023 17:45 ŁKS Coolpack Łódź - Enea Astoria Bydgoszcz 96:68
09.12.2023 19:30 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań - AZS UMK Transbruk Toruń 93:88
10.12.2023 14:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Enea Basket Poznań 117:52
10.12.2023 20:00 PGE Spójnia II Stargard - Energa GAK Gdynia 49:76
16.12.2023 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - Trefl II Sopot 60:84

15 kolejka

20.11.2023 15:00 Energa GAK Gdynia - ŁKS Coolpack Łódź 54:93
16.12.2023 13:00 AZS UMK Transbruk Toruń - PKK 99 Pabianice 73:47
16.12.2023 18:00 Enea Astoria Bydgoszcz - Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 75:92
17.12.2023 18:00 Trefl II Sopot - KSK Ciech Noteć Inowrocław 85:110
19.12.2023 17:00 AMW Flota Gdynia - SMS PZKosz Władysławowo 85:88

16 kolejka

06.01.2024 13:00 Trefl II Sopot - Enea Basket Poznań 84:77
06.01.2024 13:30 Enea Astoria Bydgoszcz - Tarnovia Tarnowo Podgórne 85:80
06.01.2024 15:00 AMW Flota Gdynia - KSK Ciech Noteć Inowrocław 53:118
06.01.2024 16:00 Sklep Polski MKK Gniezno - SMS PZKosz Władysławowo 74:67
06.01.2024 17:00 Energa GAK Gdynia - Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 80:57
07.01.2024 18:00 PGE Spójnia II Stargard - AZS UMK Transbruk Toruń 62:95

17 kolejka

13.01.2024 17:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Energa GAK Gdynia 87:46
13.01.2024 17:45 ŁKS Coolpack Łódź - AZS UMK Transbruk Toruń 110:75
13.01.2024 18:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Sklep Polski MKK Gniezno 80:67
14.01.2024 10:00 Enea Basket Poznań - AMW Flota Gdynia 68:65
14.01.2024 18:30 Trefl II Sopot - Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań 105:58
20.03.2024 SMS PZKosz Władysławowo - Enea Astoria Bydgoszcz --:--

18 kolejka

17.01.2024 16:30 Energa GAK Gdynia - SMS PZKosz Władysławowo 57:59
17.01.2024 17:00 AMW Flota Gdynia - Trefl II Sopot 77:93
17.01.2024 20:30 AZS UMK Transbruk Toruń - Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 80:74
18.01.2024 20:15 Enea Astoria Bydgoszcz - KSK Ciech Noteć Inowrocław 59:99

19 kolejka

20.01.2024 15:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - AZS UMK Transbruk Toruń 102:69
21.01.2024 19:00 Enea Basket Poznań - Enea Astoria Bydgoszcz 61:80
24.01.2024 17:00 AMW Flota Gdynia - Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań 70:63
24.01.2024 18:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Energa GAK Gdynia 107:43
24.01.2024 18:15 Trefl II Sopot - Sklep Polski MKK Gniezno 80:61
24.01.2024 20:00 SMS PZKosz Władysławowo - Wiara Lecha Poznań 84:66

20 kolejka

27.01.2024 15:00 Sklep Polski MKK Gniezno - AMW Flota Gdynia 96:74
27.01.2024 16:00 AZS UMK Transbruk Toruń - SMS PZKosz Władysławowo 83:55
27.01.2024 18:00 Enea Astoria Bydgoszcz - Trefl II Sopot 73:70
28.01.2024 17:00 Energa GAK Gdynia - Enea Basket Poznań 90:81
28.01.2024 18:00 Wiara Lecha Poznań - KSK Ciech Noteć Inowrocław 53:100

21 kolejka

30.01.2024 17:00 AMW Flota Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 73:71
31.01.2024 18:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - AZS UMK Transbruk Toruń 76:78
31.01.2024 18:15 Trefl II Sopot - Energa GAK Gdynia 53:64
03.03.2024 13:00 SMS PZKosz Władysławowo - PKK 99 Pabianice 71:80

22 kolejka

03.02.2024 15:30 PKK 99 Pabianice - KSK Ciech Noteć Inowrocław 74:100
04.02.2024 18:00 Enea Astoria Bydgoszcz - Sklep Polski MKK Gniezno 79:69
07.02.2024 16:30 Energa GAK Gdynia - AMW Flota Gdynia 73:77
07.02.2024 19:30 PGE Spójnia II Stargard - SMS PZKosz Władysławowo 82:75
07.02.2024 19:45 Wiara Lecha Poznań - Trefl II Sopot 69:78
07.02.2024 20:00 AZS UMK Transbruk Toruń - Enea Basket Poznań 103:63

23 kolejka

10.02.2024 13:00 Trefl II Sopot - AZS UMK Transbruk Toruń 93:99
10.02.2024 15:00 Sklep Polski MKK Gniezno - Energa GAK Gdynia 92:80
10.02.2024 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - ŁKS Coolpack Łódź 66:100
10.02.2024 18:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - PGE Spójnia II Stargard 95:79
11.02.2024 17:00 Enea Astoria Bydgoszcz - Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań 96:60
17.03.2024 13:00 AMW Flota Gdynia - Wiara Lecha Poznań --:--

24 kolejka

14.02.2024 17:00 Energa GAK Gdynia - Enea Astoria Bydgoszcz 68:82
14.02.2024 18:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - ŁKS Coolpack Łódź 70:80
14.02.2024 20:00 Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz - SMS PZKosz Władysławowo 69:65
14.02.2024 20:00 AZS UMK Transbruk Toruń - AMW Flota Gdynia 95:64
14.02.2024 21:00 PKK 99 Pabianice - Trefl II Sopot 95:102

25 kolejka

17.02.2024 13:00 Enea Astoria Bydgoszcz - Wiara Lecha Poznań 89:76
17.02.2024 15:00 Sklep Polski MKK Gniezno - AZS UMK Transbruk Toruń 98:103
17.02.2024 18:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 101:63
21.02.2024 16:00 Energa GAK Gdynia - Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań 89:59
21.02.2024 17:00 AMW Flota Gdynia - PKK 99 Pabianice 79:60
21.02.2024 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - Tarnovia Tarnowo Podgórne 74:83
21.02.2024 18:15 Trefl II Sopot - PGE Spójnia II Stargard 82:98

26 kolejka

24.02.2024 14:00 Wiara Lecha Poznań - Energa GAK Gdynia 72:65
24.02.2024 15:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - KSK Ciech Noteć Inowrocław 80:73
24.02.2024 17:45 ŁKS Coolpack Łódź - Trefl II Sopot 105:61
25.02.2024 19:00 PGE Spójnia II Stargard - AMW Flota Gdynia 58:70
25.02.2024 19:30 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań - SMS PZKosz Władysławowo 104:69
26.02.2024 19:00 AZS UMK Transbruk Toruń - Enea Astoria Bydgoszcz 80:68

27 kolejka

02.03.2024 15:30 Enea Astoria Bydgoszcz - PKK 99 Pabianice 83:77
02.03.2024 16:00 Trefl II Sopot - Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz 84:85
02.03.2024 17:00 Energa GAK Gdynia - AZS UMK Transbruk Toruń 57:63
02.03.2024 18:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - SMS PZKosz Władysławowo 113:46
16.03.2024 15:00 AMW Flota Gdynia - ŁKS Coolpack Łódź --:--

28 kolejka

09.03.2024 13:00 AZS UMK Transbruk Toruń - Wiara Lecha Poznań --:--
09.03.2024 15:00 Tarnovia Tarnowo Podgórne - Trefl II Sopot --:--
10.03.2024 20:00 PGE Spójnia II Stargard - Enea Astoria Bydgoszcz --:--
13.03.2024 17:00 SMS PZKosz Władysławowo - Enea Basket Poznań --:--
13.03.2024 20:00 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań - KSK Ciech Noteć Inowrocław --:--
13.03.2024 20:00 Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz - AMW Flota Gdynia --:--
13.03.2024 21:00 PKK 99 Pabianice - Energa GAK Gdynia --:--

29 kolejka

15.03.2024 20:00 AMW Flota Gdynia - Tarnovia Tarnowo Podgórne --:--
16.03.2024 Enea Basket Poznań - KSK Ciech Noteć Inowrocław --:--
16.03.2024 18:00 Energa GAK Gdynia - PGE Spójnia II Stargard --:--
17.03.2024 Enea Astoria Bydgoszcz - ŁKS Coolpack Łódź --:--
17.03.2024 Trefl II Sopot - SMS PZKosz Władysławowo --:--
17.03.2024 13:00 AZS UMK Transbruk Toruń - Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań --:--

30 kolejka

23.03.2024 18:00 KSK Ciech Noteć Inowrocław - Trefl II Sopot --:--
23.03.2024 18:00 SMS PZKosz Władysławowo - AMW Flota Gdynia --:--
23.03.2024 18:00 Kuchinox-Puch-Siejko-BS Zgierz - Enea Astoria Bydgoszcz --:--
23.03.2024 18:00 ŁKS Coolpack Łódź - Energa GAK Gdynia --:--
23.03.2024 18:00 PKK 99 Pabianice - AZS UMK Transbruk Toruń --:--
Obraz